Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
10. únor 2010

Míšo tak já už mlčím,protože ty to máš vošéfovaný do posledního puntíku 😀 😀 Ať je to jakýkoliv,hlavně aby na něm bylo to co chceme že? 😀

Ahoj Cibko...další tajfun 😀 😀

cibka
10. únor 2010

jo jen abych nečekala buhví jak dlouho a peci nemela břicho jak balon 😀
musim jít ozvu se kolem 9 zatim

pecicka
10. únor 2010

😀 😀 😀

evik73
10. únor 2010

jjj taky se chvíli natáhnu,mám dneska absenci válecí....tak holky,teď pauzička a večer to zase rozjedeme 😀 😀

pecicka
10. únor 2010

holky, neříkejte, že jste se šli všechny válet? 😨

broukb
10. únor 2010

Teda já mám dneska normálně spavou nemoc 😉 pořád spim...pak žeru...a zasejc spim 😀 😀 Jinak mě napadlo, jak se aspoň trošičku uchlácholit, od zítřa budu měřit BT a nemusim teda testovat 😉 vim, že to neni 100% ale jako šidítko to zatim stačí..ted jsem se měřila a už mám hnedka lepší náladičku, páč je pěkně vysoko 😀

broukb
10. únor 2010

teda zeptám se zkušenějších...bylo by to poznat jako při normálním těhu ne??

misanda
autor
10. únor 2010

evi, mišanda je totiž tvrdohlavej beran a náplní mojí práce je plánování, tak si to z toho odvoď 😀

Brouku já nevim s tou teplotou, jestli jí nebude zvyšovat Utroš... 😖

evik73
10. únor 2010

Brouku ani já ti neporadím s měřením teploty,nikdy jsem to nezkoušela 🙄

Míšo tak načteno a odpočnuto? 🙂

broukb
10. únor 2010

tak všechny těhulky povinně změřit, at se máme čeho chytat 😀 😀 nééé dělám si srandu. Jinak s tim utroušem taky nevim mohlo by to zvyšovat 😅

askona
10. únor 2010

Ja som bola na prve IVF a podarilo sa na prvy krat dneska som bola na krvy a mam potvrdené že som tehotna nechcela som ani verit
ale som velmi štastná

tulanek
10. únor 2010

Misiii,ja jśem taaaak zvedava na ten test tvuj,ze se snad nedockam 🙂 ale ja fakt porad Hugousovi verim za tebe!!!!!! 🙂 A uplne souhlasim s Evikem,ze je tak nejak jedno,kolikabunak je to,ze to maji dany dopredu,jesli to zmaknou nebo ne....A s tim spanim mi ani nemluvte,ja dneska byla vzhuru asi tak pet hodin dohromady a to neni,jako ze bych chtela,ze bych jen lezela,dycky to na me prijde a najednou spim 😅 asi to je opravdu tim,ze se nam na jednu stranu ulevilo,ze proceduru mame tak nejak za sebou,jinak nevim teda 😀 a mezi tim tech pet hodin samozrejme jen zeru 😀 😀 holky ja bych sla taky do cukrarny nekam 🙂 jo a Pajko dekuju,jak jsi to predtin hezky napsala,uplne me to pohladilo!!! 🙂 Askono a strasne moc ti gratuluju k uspechu,to je uzasny,mam uplne husi kuzi radosti!!!!Uzivej si to mamino!!!!! 🙂

lumpajda
10. únor 2010

Ahoj holky, tak MS stále nikde, zítra jdu na krev, tak pak večer písnu. Jsem překvapená, že jsem to takhle zvládla, asi jsem trošku počítala s neúspěchem hned od začátku, jak mi ta embryoložka řekla, že embrya zaostávají ve vývoji. Manža to tada prožívá hůř, je z toho dost špatnej. No, ale třeba se stane zázrak a zítra budu psát pozitivní zprávičky. Každopádně jsem už dnes volala do nového CARu a zítra až mi řeknou jak to dopadlo si hned domluvíme schůzku a jdem do dalšího pokusu, dělají nějakou studii a měli bychom vše zadarmo, dokonce bez pojišťovny, takže eventuelně další dva pokusy k dobru. Jsem na to zvědavá, jsou tam docela přísná kritéria, tak snad se tam dostanem.

zkousim
10. únor 2010

Moc děkuji za odpovědi, snad se to opravdu vše stihne.Přítel má spermiogram až nadstandart 😀 , tak snad u mě nějaké to vajíčko vylopnou.Pokud budu muset změnit pojišťovnu,tak budu zaregistrovaná až od dubna, ale asi to fakt jde rychle.Jinak tiše závidím askoně, fakt gratuluji 🙂 .No určitě budu držet palečky všem.Pa

tulanek
10. únor 2010

Lumpajdi,ja na tebe budu strasne myslet zitra,fakt moc!!!!!!!!!!V kolik tam jdes?Holka jedna,kdyz neprisla mrcha je to dobry znameni,tak jeste neztracej nadeji!!! 🙂 a s tim dalsim CAREM je to dobry moc,ale doufam,ze ho nebudes potrebovat!!!! 😉

misanda
autor
10. únor 2010

askona : super, gratuluju!!! je to krása, že to vyjde hned!!!!

holky, přečetla jsem jenom 50stránek..musim to ještě dneska dohnat 😀

jinak já teda přes den nespim vůbec, přijde mi to škoda času, kdy můžu dělat něco jinýho 😀 navíc bych pak večer neusla a ponocovala 😔 ale jako jediný co mám, tak mě bolí dole ten břuch, ale už ne tolik a mám žaludek na vodě a když se najim, tak je to ok, takže furt žeru 😀 😀 😀

Tuli, kdy budeš testovat ty????

lumpajda
10. únor 2010

Askon, moooc gratuluji, to je krásné, pěkně pupíčkuj a krásně si to užij. 🙂

misanda
autor
10. únor 2010

lumpi a jaký CAR to dělá ??? 😀

jinak je mi to líto, ale život je svině...však víš, že já taky počítám s tím neúspěchem...ale nevzdávej to, já myslím, že letos to tady klapne úplně všem!!!!

misanda
autor
10. únor 2010

jo a jinak teda ještě pro Lumpi, taková malá naděje..já jsem byla jak na OPU tak na ET s jednou holčikou a její ségře vycházel negativní test až do třetího měsíce těhu 😉 😉 😉

misanda
autor
10. únor 2010

jdu dělat večeři 😀 pan úžasňák prý mi pomůže krájet papriku 😀

tulanek
10. únor 2010

Jsem hovadko vid,ze tak chrapu,sama se drobatko stydim mno 🤐 vsak jenom jez,silu budes mooooc potrebovat!!!! 🙂 ja Misi 21. to zkusim mno...

tulanek
10. únor 2010

nó ten je hooodnej 😀 to je hezky,ze ti chce pomoct!!! 🙂 co budete mit dobreho? 🙂 at mam zase sliny 😀

ratatooy
10. únor 2010

Brouk BT můžeš měřit myslím že by to mělo být normálně.při přirozeným tehu se drží teplota nad 37 ale musíš hned ráno a po každé ve stejnou dobu a nesmis před tím jít ani na záchod pak se to trochu mění jak se rozhejbes.tuli tak co agolutin?já už dneska 14 a to jsem říkala že jich víc jak 5 nedám ale dělá se mi vždycky v místě vpichu taková zatvrdla boule a manza říkal že to tam musí nacpat úplně silou a nejde to ani moc vystriknout.no jdu se někam na to poptat.

askona
10. únor 2010

dakujem za gratulacie dufam že bude všetko ok ani som neverila že sa nám môže podarit snažily sme 10 rokov
potom sme išly do centra a vyšlo to všetkym prajem aby boly tehotné

tulanek
10. únor 2010

Ratat,ahoooj 🙂 no ja ten Agolutin proste nevim,boli me prcina,jako by me do ni nekdo nakopal...Boule zatim zadny teda,trochu obcas modrina,ale je to neprijemny...Me zas ten muj rika,ze nechape,kam se ta jehla vejde,je z toho taky spatnej,ze mi musi delat bebina,ale vime,ze je to pro miminka,tak to vydrzim zuby nehty!! 🙂 chuderko te lituju,ze musis takhle trpet s tim,je to fakt neprijemny,zlatych milion injekci do pupika 🙂 ale neboooj,uz te brzo ceka Utrous 😉

tulanek
10. únor 2010

Jee a Ratat,tak jsem si uvedomila,jesli ti to potom vpichu masiruje to misto chvilicku,to by melo myslim zabranovat prave tem boulickam...

ratatooy
10. únor 2010

No mě to taky bolí jak kdybych spadla na prdel.jinak mě samotná injekce už skoro neboli vůbec až pak no vždyť to znás.

tulanek
10. únor 2010

No me v tu chvili to obcas zaboli pri v pichu,ale to se da vydrzet,nejhorsi je to fakt ted,to cloveka boli i sednuti na hajzlik 😅

ratatooy
10. únor 2010

Jó? tak to mě až tak ne.no jenže já mám velkej zadek a ty malinkatej to tě asi musí víc bolet.

evik73
10. únor 2010

koukám holky že pícháte co?však už vám to snad brzy skončí nééé?

askona taky ti moc gratuluji a přeji at to probíhá vše bez komplikací až do doby,než bude mimísek na světě 🙂