Taky plánujete IVF v prosinci?

pigy
10. lis 2011

také plánujete IVF v prosinci? přidejte se 🙂

pigy
autor
10. lis 2011

přidá se taky někdo? 🙂

antoa
10. lis 2011

Ahojky, já dnes dostala 1.inj. Dipheriline a 1.12 začínám stimulovat a na Ježíška so bříška 😀

pigy
autor
11. lis 2011

@antoa ahojky, tak já dnes dostala nějaký léky, ale stimulovat začnu až v lednu, mudr to dnes počítal, a jelikož budou vánoce a oni v centru zavírají už 16.prosince, tak by mi to nevyšlo s prodlouženou kultivací, tak jsme se teda doluvili na ten leden 😒 tak já budu mít ježíška až v lednu 😉

pigy
autor
11. lis 2011

@antoa do jakého centra chodíš?

antoa
11. lis 2011

@pigy Brno Repromeda

pigy
autor
11. lis 2011

@antoa já do Pronatalu Repro v ČB

anina32
11. lis 2011

ahoj, ja zacnu stimulovat kolem 20. listopadu, takze zacatkem prosince odber vajícek a pár dní před vánocema výsledky, jestli dobre počítam 🙂 je to naš první pokus, doufam že to vyjde.

pigy
autor
12. lis 2011

@anina32 a jaký máš protokol, co si budeš píchat?

anina32
12. lis 2011

@pigy Nevím co to znamená ten protokol? Vyfasovala jsem injekčni pero a Puregon a k tomu ješte mám brát Prednison a po odběru vajíček Utrogestan. A ty? My jezdime do Sanusu v Hradci Králove.

pigy
autor
12. lis 2011

@anina32 protokol je vlastně rozpis léčby a dávek léků 🙂 já protokol a injekce dostanu za 14dnů, do té doby ještě jdu na vyšetření štítné žlázy. Já už jsem samoplátce, tak chci mít všechny vyšetření 😉

antoa
12. lis 2011

@pigy ahojky , já jsem už taky samoplátce-4IVF

pigy
autor
12. lis 2011

@antoa já jdu taky do 4IVF, jsem zvědavá, kolik mě to celkem bude stát 😒 i léky si hradím sama a to jsou pálky 😖

antoa
12. lis 2011

@pigy nám údajně 211 poj. uhradí léky a OPU....
1IVF 1ET neg
2IVF 2embr. ET // potrat v 6tt po vysazení fraxiparinu - leidenská mutace
3IVF 2ET // revize chlapečka v 13tt pro VV
KET 2 ebrya zdegenrovala po rozmražení
změna klinuky
prosinec 4IVF prý kolem 50000....

a co ty máš za sebou?

pigy
autor
12. lis 2011

@antoa a jakou máš pojišťovnu? já VZP
1IVF 1ET neg
2IVF biochem.tehu, KET neg
3IVF biochem.těhu, 2 KET neg
změnila jsem car a tam se jim na mě hned něco nezdálo, tak mě poslali na laparku a našli ložiska endošky a teď mi našli zvýšené hormóny, tak jdu na endokrinologii
doufám, že už to tentokrát výjde 😉

pigy
autor
12. lis 2011

@antoa jinak co tady píšeš, je mi to moc líto, zkusila jsi dost 😢

antoa
12. lis 2011

@pigy já ministerstvo vnitra

antoa
12. lis 2011

@pigy no já mám nadváhu, leidenskou mutaci - poruchu srážlivosti krve a sníženou fci štítné žlázy, PCO,..... 😕

anina32
13. lis 2011

@pigy my cekame na menstruaci, potom si budu asi deset nebo jedenact dni pichat a potom uz odber vajicek, to je dlouhej nebo kratkej protokol? drzim vam vsem palce at se konecne zadari🙂

antoa
13. lis 2011

já myslím, že máš krátký protokol. Já měla 3x dlouhý a to začínáš s léky už v předešlém cyklu...

pigy
autor
13. lis 2011

@antoa jestli si budeš píchat 11 dní, tak to máš dlouhý protokol. Já už měla všechny protokoly a teď jsem zvědavá, jaký mi dají. Čekám na ms, což je tak 14 dnů a pak musím na ultrazvuk a tam se rozhodne jaký. No bude to fakt nepříjemný, když mi budou dělat utz při ms 😒

antoa
13. lis 2011

@pigy tak na to jsi snad už zvyklá ne? mě dělaly při všech ivf uzv 2DC...jsou horší věci. Si dám tampon tak člověk pak není aspon začunačenej

pigy
autor
13. lis 2011

@antoa no to mi právě ještě nikdy nedělali, ale musím to zvládnout 😉

pigy
autor
13. lis 2011

@antoa no jak tak zjišťuji, tak v předešlém caru mi toho hodně nedělali, možná proto to vždy podělali 😒

antoa
13. lis 2011

😒

pigy
autor
13. lis 2011

@antoa si připadám, jak pokusný králik, já prostě od mudrů nevýjdu 😀 jíš nějaké vitamíny, nebo tak něco?

antoa
13. lis 2011

@pigy chodili jsme do státního caru a měla jsem pocit že co si nevyčteš na netu a tak nevydupeš tak nemáš....
u všech minulých ivf jsem jedla FEMIBION 800. Je to drahý jak potvora a má to zabránit VV neurologickým, rozštěpy....no a my měli stejně mimčo s VV tohoto zaměření, takže když to má být tak stejně nic nenaděláš. Dr. říkali, že to bylo náhodné. Nyní žádný prachy do vitamínů necpu, však nám stejně ještě pumpnou peněženku i tak. Tak jím jen acidum folicum, což je dost silná kys. listová. I v lékárně mi řekli, že to stačí a zbytek vitamínů je normálně v jídle..

antoa
13. lis 2011

@pigy a co ty jíš?

pigy
autor
13. lis 2011

@antoa tak úplně s tebou souhlasím s tím, že co si nevydupeš, to nemáš. Já taky užívám jen listovku, tak jsme na tom stejně. No ale dřív jsem zkoušela kde co, včetně babských receptů a nic, tak už to nechávám jen tak 🙂

antoa
13. lis 2011

@pigy já si myslím, že méně je někdy více. Některý holky zkouší různá čase a preparáty, ale jednak peněz vydáme ještě dost a je to podle mě jen berlička.....a ještě to může být kontraproduktivní vůči hormonům ne?
a to biochemické těhu Ti vysvětlují čím? a co to je?a kdy to skončilo u tebe.

pigy
autor
13. lis 2011

@antoa no oni právě zjistili, že jsem měla v sobě ve vejcovodu takovou tekutinu, která to embrijko zabíjelo, je to taková toxická látka 😒 tak že ono to malinkatý mělo snahu, ale pak nemělo šanci. Jsem ráda, že jsem přešla do jiného centra a oni mě hned poslali na laparku 🙂 a tobě přišli na to, proč?