Tamoxifen ebewe - minimální stimulace - vaše zkušenosti?

lenkarehankova
9. únor 2013

Dobrý večer,mám začít stimulovat s těmito léky,jsem trošku nervosní..je to prvně..vždy jsem měla Fostimon atd...rády bych získala víc inrormací...děkuji za případné reakce

evulatko
10. únor 2013

@lenkarehankova, ahojky, je to slabsi nez Fostimon, jestli jsi nekdy uzivala Clostilbegyt, tak Tamoxifen je neco jako ten. Tak hodne stesti🙂

lenkarehankova
autor
10. únor 2013

@evulatko clostík jsem mívala,ale vždy s kombinací fostimonu,merionalu atd...přešla jsem do jiného centra a tam mi lékařka nabídla tohle,ani jsem nevěděla že jsou i jiné možnosti. Mám trošku problém se sliznicí,tak říkala,že po tomhle by to mělo být lepší. Docela mne zajímá kolik se urodilo vajuch? Ptám se at si udělám obrázek..

evulatko
10. únor 2013

@lenkarehankova, ja mela vzdycky malo vajicek☹ Ale jsou holky, co maji i po Tamoxifenu treba ctyri folikuly🙂 A na sliznici by mel byt dobry🙂

lenkarehankova
autor
10. únor 2013

tak zítra začínám...jsem hodně napnutááááá

streghina
10. únor 2013

ahoj, já ho brala, je pravda, že je to obdoba clostíku, ale o dost slabší, záleží, jak máš předepsáno dávkování. Já měla 3 tb od 3 do 7DC, pak mi bylo trošku navýšeny dávky a otěhotněla jsem. Clostík je hodně silný, teď jsem měla 6 folikulů, od příště zase tamoxifen, pokud se teď náhodou nepodaří. Bohužel první těhotenství skončilo MA, ale dobrý, že vím, že stačí tato dávka 😉 plus pregnyl

nikolav
23. únor 2013

Mě Tamoxifen nezabral vůbec bohužel ☹ a ani Clostilbegyt ne. Naprosto bez reakce.

lenkarehankova
autor
26. únor 2013

dopadlo to tak,že první kontrola asi 6 folíků...druhá už byly vidět jen dva...a odběr..dva prázdné ...takže nic...ach jo

damilinka
20. dub 2015

Ahoj, já chodím do Reprofitu do Olomouce (teda teď už IVF clinic) a jelikož můžu mít pouze nízkou stimulaci, tak beru jenom tamoxifen a zatím se snažíme v otěhotnět přirozeně (hlídání ovulace ultrazvukem a vyvolání Pregnylem). Od té doby co beru tamoxifen (3-7 DC), tak začnu cca 7 dní před menstruací slabě špinit. Před menstruací mě vůbec nebolí prsa a menstruace je slabá. Máte s tím taky některá zkušenosti?

berblin
20. dub 2015

Na tamoxifen jsem vůbec nereagovala. Takže po prvním cyklu se okamžitě přešlo na stimulaci pregnylem

vnuckaelinka
25. říj 2016

Ahoj,začala jsem brát tamoxifen ebewe20mg,vým,že je to brzy,jeste čekám až mě dají vědět a budu docházet na radioterapii,po jajé době je kontrola mého stavu diky moc