Těhotenství hned po prvním IVF. Jste tu takové?

jaruska111
12. kvě 2011

Chtěla jsem se zeptat, zda-li je tady někdo kdo otěhotněl hned po prvním IVF?? 🙂 🙂 🙂

fori
2. bře 2012

@lca180 já byla na OPU v pátek , takže přes víkend jsem se dala do kupy. Na ET jsem šla v úterý, a ve středu jsem šla normálně do práce.... já bych toto moc neřešila.... jestli se to má uchytit tak se to chytně a když ne , tak prostě ne.... i když mě asi za 11 dní po ET začlo bolet břicho cca 4 dny, už jsem si myslele že to každou chvilku dostanu.... pořád jsem se chodila kontrolovat a nic no.... a to bylo v práci jako blbý no, to bych radči v tu dobu byla doma..... pokud ti bude dobře a ndeělíš težkou práci, tak jdi do práce, aspon přijdeš mezi lidi, a nebudeš na to pořád myslet, pokud tě bude bolet břuch .... bud doma...

fori
2. bře 2012

@lca180 mě odebrali 9 vajíček , z toho 6 dobrých - z toho 4 emybrya a nakonec nám zbylo jen 1 ale zato výborné kvality....... do mrazáku nic nemáme..... když mi to na tom transferu řekli, chtělo se mi brečet...... a a vidíš...zbylo jedno a chytlo se....... asi to tak mělo být.....

lca180
2. bře 2012

@fori
Jojo,u nás to bylo podobné,jen vajíček odebrali 17(až jsem se divila),11 zralých,9 embryí,4 před prodl.kultivací a po prodl.kultivaci byla už jen 2 embrya (10-12 buňečné),takže na zmrazení nic nezbylo.Byla jsem v šoku z té velké redukce,ale asi to tak má být.Měla jsem hrůza z dalšího odběru,protože mě pak bylo fakt pár dní zle a chodila jsem ohnutá v bolestech,takže tohle opakovat by bylo fakt za trest.No,ale vyšlo to a dnešní HCG (14.den po ET) je 773.Tak uvidíme,jestli budou dvojčata nebo ne 😉 Jinak co se týče práce,tak v Sanusu v HK po ET "doslova přikazují" 14 prac.neschopnost a nyní se mnou taky nediskutovali a jsem dalších 14 dní doma.Těšila jsem se do práce,ale zase já mám výhodu,že mohu částečně pracovat z doma 🙂

fori
2. bře 2012

@lca180 tak to je super, moc ti gratuluji.... tak bud doma a šetři se 😀

lca180
2. bře 2012

moc díky 🙂 Jsem na tomhle webu od včerejška a už teď mi moc pomáhá podpora vás všech 🙂 Taky se opatruj!

lca180
7. bře 2012

@fori Tak jak se cítíš? Odpočíváš? U nás je stále slunce a dost sněhu,tak mě to táhne na lyže ☹ Ale snažím se odpočívat,ale je to pro mě fakt za trest 🙂 Ale co bychom pro mimi neudělaly,že?

fori
7. bře 2012

@lca180 já se cítím docela dobře, akorát mě pobolívá podbřišek jako na ms..... tak jsem z toho pořád trochu nervozní..... jinak nic.... jsem o.k. a co ty?? nějáké příznaky?? v pátek jdu na ultr. konečně.... a co ty??už jsi byla na ultr??

lca180
8. bře 2012

@fori nene,já jdu až 16.března,takže až příští pátek. Jinak to mám stejně,píchá mě často v podbřišku a jinak jak při ms,ale jinak nic.Nic mi není,prsa nebolí a vše o.k. až se divím a bojím,jestli jsem fakt těhotná 😕 Snad bude první UTZ v pořádku.Jinak jsem ráda,že jsem doma,protože stačí chvíli něco dělat a břicho se ozve 😝

fori
8. bře 2012

@lca180 přesně jak píšeš, já sedím 7 hodin v práci u PC a jsem ráda , že si odpoledne doma lehnu.... a to že jsi v 6tt jsi si tedy určila sama dle ms?? já jelikož jsem měla dluhý protokol , tak muj 1dc je můj 1 den stimulace a to bylo 27.1. takže zítra bych měla být 6+0

lca180
8. bře 2012

@fori jj,počítala jsem to dle netu - první den posl.mestruace 27.1.,jinak jaký vliv na to má stimulace a ET nevím,byla jsem 13.2. na odběru a 17.2.na ET a stimulovat jsem začla 2.2. - počty nepočty,hlavně když bude vše o.k.,ne? 😀

fori
8. bře 2012

@lca180 no jasně, jestli to počítáš taky od 27.1. tak to máme dle ms úplně stejně... já byla na OPU 10.2.(15dc) a na ET 14.2.(19dc) ale podle ult., my budem o trochu starší

lca180
8. bře 2012

@fori docela dobrá shoda 🙂 Ono se ještě rozlišuje délka těhotenství a stáří mimi,no je to guláš 😎

lca180
11. bře 2012

@fori ahoj,tak jak se cítíš?

fori
11. bře 2012

@lca180 dík za optání docela dobře, včera jsme lítali celé odpoledne po nákupech a večer mě teda pěkně píchalo v podbřišku.... bylo to dost hnusný.... jsem pořád z každého píchnutí vyjukaná... co ty??

lca180
11. bře 2012

@fori já to mám stejně,ale jinak mi nic moc není,ale to je taky tím,že se flákám doma a mám jen pár hodin vycházek,naštěstí u nás konečně mizí sníh a netáhne mě to na lyže 😉

fori
11. bře 2012

@lca180 no já byl v pátek v caru, máme už srdíčko, ale s odřenýma ušima, ale máme , akorát prý v počátku. zítra si budu volat na gyndu...... z caru mě propustili.... a napsala mi screening na 12tt . můj gynekolog z nej chce 2500kč a v caru ho mám zdarma, tak jsem to využila.... jinak chci aby mi udělal ještě ultr. jako už u nás na ygyndě... jako jestli pořád to srdéčko tluče..... mám hrozný strach abych zase nepotratila. jinak srážení krve mi vyšlo spatně, tak se bojím..... ve středu musím zase do prahy na krev...chjooo...... já si to vyžeru všechno do dna fakt....

lca180
11. bře 2012

@fori to bude dobrý,mysli pozitivně a ono to vyjde,já vím,že to jsou "takový kecy",ale srdíčko už tluče a vše špatný sis už určitě vybrala.Držím moc palce,ať je vše o.k.

kockacz
12. bře 2012

@fori Taky drzim pesti, jeste prekonat pristich par tydnu a nejvetsi krizove obdobi mas za sebou 😅

lca180
16. bře 2012

AHoj holky,tak už máme srdíčko a čekáme i přes vysoké HCG mimi jedno,uff 🙂

fori
18. bře 2012

@lca180 tak to je super, moc gratuluji... mě dneska pěkně píchá v podbřišku a vystřeluje mi to jako směrem dolů...... je to pěkně nepříjemné... snad je vše o.k.

lca180
19. bře 2012

@fori tak to vypadá,že tu snad těhule po 1.IVF nejsou,asi máme obě velké štěstí. Jo a z toho píchání v podbřišku si nic nedělej,mně to trápilo každý den po ET,ale teď už mám týden klid a taky mě to pěkně znervóznilo...Jinak jak jsme se bavili o těch týdnech těhotenství,tak já bych dle menses měla být 7+3,ale v CARu mi řekli,že kvůli prodl.kultivaci odečítají 3 dny,takže jsem 7t.t. teprve dnes 🙂 Měj se.

fori
19. bře 2012

@lca180 já myslela, že když se to jednou počítá dle ms tak je jedno jakou jsi měla kultivaci. já jsem dneska taky 7+3 (27.1.) a dle ult. jsem o 2 dny méně. , tedy 7+1... jinak to píchání mě behem dneška opustilo.... kdy jdeš na další kontrolu nebo ult??

lca180
20. bře 2012

@fori jo,vím,jsme na tom stejně já taky měla první den posl.menstruace 27.1.,ale takhle mi to řekli v CARu,měla bych být 7+4,ale jsem 7+1...no,oni to stejně časem určitě přepočítají až mě předají na moji gyndu v místě bydliště 😉 Kontrolu mám 28.3.,poslední v CARu a pak už jdu ke své gyn.Jinak jsem si na tebe s tím pícháním včera vzpomněla,asi hodinu mě dost bolelo břicho....ale já si za to můžu za sama,je to vždy po námaze a já už trochu dělala na zahradě a do toho pracuji z domova a dělám všemožný v baráku,tak to je vždy takový varování "LEHNI" 😀

fori
20. bře 2012

@lca180 jo přesně - lehni a nic nedělej hele cítíš aspon trochu prsa??, já ne... trochu mě to znervoznuje

amicci
20. bře 2012

Já měla taky to štěstí, že se vydařilo první IVF-ICSI...ze dvou embryjek se jedno chytlo a máme doma půlročního Dominička, který je naprosto úžasný.

puckal
20. bře 2012

AHojky, také jsem měla to štěstí, že se první IVF zadařilo 🙂 Každá jsme individuální, určitě budeme mít miminko každá, vše ale má svůj čas 😉 Hlavně je důležité věřit 😉

lca180
20. bře 2012

@fori vůbec, buď v klidu,tak mně to znervózňovalo,jak každou tady bolí prsa a je jim blbě a já nic a na UTZ bylo vše v pořádku.Hele jsme tady alespoň dvě 😉

lca180
20. bře 2012

@amicci To je super slyšet,že to takhle taky někomu vyšlo 😉 😉 😉

lca180
20. bře 2012

@puckal Jojo,víra v to,že to dopadne je důležitá,ale někdy už je to na hraně s psychickými problémy anebo poruchou...ono přece jenom,když to trvá roky,tak zrovna tohle není úplně ideální od ostatních slyšet,obzvláště těch,kterým to vyšlo hned po pár měsících... 😕

anubis
20. bře 2012

Ahoj,gratuluji všem,k prvnímu úspěšnému pokusu-u mě vyšlo taky hned první IVF ale s dárkyní-bez ní bych neměla ani jednoprocentní šanci 🙂