Těhotenství hned po prvním IVF. Jste tu takové?

jaruska111
12. kvě 2011

Chtěla jsem se zeptat, zda-li je tady někdo kdo otěhotněl hned po prvním IVF?? 🙂 🙂 🙂

lenusaak
9. čer 2016

@verunkadar a tobe transferovali prďolky v jakém stadiu? to byly třidenní embryjka? je to trápení:-/ no a tohle čekání je nejhorší 🙂 Ono je fajn se vrátit do práce, člověk pak není zavřenej doma a nemusí na to neustále myslet ..

verunkadar
9. čer 2016

@lenusaak nn pětidenní embryjka mi tam dávali. Je fajn se vrátit, akorat pracuji ve školce a občas je to tam s nimi složité 😀 neboli spíše nervy 😀

verunkadar
9. čer 2016

@lenusaak já právě dělám malé výlety, když mám vycházky, tak doma zavřená nejsem. Ale abych pak zase nelitovala, že jsem nebyla úplně v klidu.

lenusaak
9. čer 2016

@verunkadar ahaa, tak to jdeš opravdu za dlouhou dobu na krev :-/ ale v té práci to uteče. No práce s detičkama to veřím, že musí být náročná, hlavne také hodné trpělivosti , že? 😀 Já bych se do práce vrátila hned 🙂 ale moc se mi neslučuje s IVF ..
Máš pravdu, on člověk, aby zase nelitoval. Každý k tomu musí přistupovat podle vlastního svědomí. Ale procházkama se určitě neublíží. Člověk chce pro to udělat maximum, po tom všem co pro to musel podstoupit.
Já jsem u druhého transferu taky netestovala dopředu. Řekla jsem, že krev je 100% a nechtěla jsem se už okrádat o dny klidu nejakým tetováním a zkoumání, jestli tam je duch či není a zbytečným stresováním.
kam do CAR chodíš? 🙂

verunkadar
9. čer 2016

@lenusaak Chodím do Pronatalu v Kolíně. Ano, trpělivost to doopravdy chce 🙂 pořádně pevné nervy. Mam napsané, že můžu testovat 12. den po transferu, ale krev až o dva dny déle. Asi také nebudu testovat, krev to ukáže na 100 %, stále si říkám, že nebudu zklamána, když to nevyjde, ale určitě budu. No právě,ja ani nechci vidět ten sněhobíly test raději. Když půjdu na krev v pátek ráno, tak bych měla výsledky vědět ještě ten den, že?

terisekk
9. čer 2016

@verunkadar Nevím, jak to mají v Pronatalu, ale tam kde chodím já, ráno odebírají krev a ve dvě odpoledne si už volám pro výsledky.

verunkadar
9. čer 2016

@terisekk Snad nebudu muset čekat do pondělí. To bych se zbláznila. Ale na to je ještě čas, týden. Do té doby se asi zblaznim 🙂

terisekk
9. čer 2016

@verunkadar Nezblázníš, neboj 😉 . Ale je zajímavé, že se ten čas hrozně vleče, když na něco čekáš .

verunkadar
10. čer 2016

@terisekk dnes jsem byla ukončit neschopenku, tak se mě sestra ptala, jak mi je atd. A ptala jsem se jí na tu krev a ona říkala, že zrovna ty pátky jsou na nic, že možná výsledek budu znát až pak v pondělí ☹

terisekk
10. čer 2016

@verunkadar To mě mrzí, ale dočkáš se, hlavně aby to dopadlo dobře 🙂 . Dobré je, že budeš chodit do práce, aspoň přijdeš na jiné myšlenky, já jsem měla rizikové těhotenství, takže jsem měla až moc času k přemýšlení, to pak řešíš každé píchnutí, atd... :D

verunkadar
10. čer 2016

@terisekk no bohužel mě bude pak čekat asi také rizikové, když to vyjde. Jelikož já se v kolektivu dětí setkávám s různými druhy nemocí. Takže to asi pak také nedopadne. Ale to předbíhám,jeste ani nevím,jak to dopadne. Dnes jsem dele chodila a nic moc ☹.

verunkadar
12. čer 2016

@lenusaak ahoj. Tak jsem dnes testla, ale neměla jsem to dělat ,jsem desátý den od IVF, test snehobily. ☹ možná je ještě brzo, ale hecla mě kamarádka, která to podstoupila nedávno a měla už 10. Den druhou čárku. ☹ ☹

verunkadar
12. čer 2016

@terisekk za jak dlouho jsi testovala? Já dnes, 10. Den a nic ☹. Neměla jsem to dělat ☹

svatoska
13. čer 2016

Tak dnes na ket. Ale daj nam jen 1 druhe se nam přestalo vyvijet tak uvidíme snad se nam tam mrňous udrži.

lenusaak
13. čer 2016

@verunkadar ahojky. Já bych ještě závěry nedělala. Mně v centru řikali, že nejdřiv testovat 10.den, ale že zdaleka nemusí být pozitivní. A citiš se jak? Citiš na sobě něco? Držim palce co to jde!!!dnes netestujes?

verunkadar
13. čer 2016

@lenusaak No mně tam psali 12.den a nebo. Že ho nemám dělat vůbec. Cítím se tak, občas se boli hlava, teď často břicho, ale blíží se mi menstruace, tak nevím. Jinak chodím čurat často,natekla prsa, ale to můžou dělat vše hormony, takže já to raději na sobě moc nepozoruji. Test už dělat nebudu. Buď to dostánu do středy či pujdu v pátek na krev. Jsou to hrozné nervy, jak se to vše blíží,je to horší a horší.

terisekk
13. čer 2016

@verunkadar Já jsem netestovala vůbec, abych nestresovala, počkala jsem si až na výsledky krve. Záleží na tom, kdy se ti to vajíčko uhnízdí. Nedělej ještě závěry. Kámoška měla měsíčky a přesto byla těhotná. Věřím, že ti to vyjde 🙂

verunkadar
14. čer 2016

@terisekk beru docela dost utrogestanu,2-2-2. Dostanu i přes čípky menstruaci? Nevíš? Já jsem byla hloupá, že jsem testovala, teď už bych to neudělala. Na krev mám jít v pátek, ale neptala jsem se, kdyby náhodou dorazila menstruace, jestli mám dorazit také. Uvidim, jak to dopadne zítra .

lenusaak
15. čer 2016

@verunkadar tak jak na tom jsi? Držim pěsti na pátek!!!

verunkadar
15. čer 2016

@lenusaak nooo dnes jsem přišla z prace v jednu a od té doby spím. Nooo, pátek ještě daleko. Ale nějak si nedavam šanci na úspěch☹

nikolamarek
15. čer 2016

Ahoj holki taki chci skusit IVF .ale chci se zeptat jestli nevadi gdyz mam jeden vejcovod nepruchodnej a druhej vejcovod mne vzali .totiz sem po laparoskopi 1mesic .a chci radu jestli se to podari

terisekk
15. čer 2016

@verunkadar Taky jsem brala utrogestan 2-2-2 a i když jsem měla bolavé prsa a příznaky měsíčků, nekrvácela jsem. I když dostaneš měsíčky, tak na tu krev půjdeš, pořád bude šance, že jsi těhotná, i když ta šance bude menší. Držím ti pěsti 🙂

terisekk
15. čer 2016

@nikolamarek Vůbec to nevadí, u IVF vejcovody nepotřebuješ, navíc bez vejcovodů nehrozí mimoděložní těhotenství, takže buď v klidu 🙂 . Taky jsem byla na laparoskopii, kde mi vzali vejcovod, a potom se nám po IVF narodil chlapeček.

lenusaak
15. čer 2016

@nikolamarek ja jsem po 1.IVF s obouma nepruchozima vejcovodama. Pristi tyden jdu na operaci, kde mi je budou odstranovat. Tvori se mi v nich zanetliva tekutina. Čili pro vyšši úspešnost IVF jdou právě ven. IVF je preci oplodneni mimo tělo, takže vejcovody nepotřebuješ🙂 na netu je kupa článku ohledně IVF tak si pročti kolem toho něco ať víš🙂

rebb
17. čer 2016

@lenusaak Tuto operaci mám taky za sebou, tvořil se v neprůchodném vejcovodu hydrosalpinx. Ale po ní se jeden transfer nechytl a teď teda čekám na výsledky druhého... Tak těžko říct, jaký má operace vliv. Ale šla jsem na ni, když mi to doporučili...

lenusaak
17. čer 2016

@rebb no určitě to neni jistota uspěchu, když se to dá ven, to vím. Ale chteji mit čisté pole. V záři jsem byla na operaci kde to odsali a za 4mesice mi to pri odberu vajicek odsavali znovu a už to bylo nateklé i v děloze, za pouhé 4měsice. Takze pro jistotu to chteji mit na druhf IVF vše připravené.

lenusaak
17. čer 2016

@verunkadar na dnešek držim palce!!!! Dej nám vedet jak do padla krev. Tfuj tfuj!!!!

rebb
17. čer 2016

@lenusaak Jojo, to dává smysl. Mně dr. říkal, že s hydrosalpingem je pravděpodobnost úspěchu transferu tak 10%...

lenusaak
17. čer 2016

@rebb ja vlastne tehotná byla, v 10tt jsem potratila kvuli zamlklemu. Takze otehotnit po IVF ,,umím" tak jen aby to tam bylo pripravene s ,, čisťounke" 😀 kdy se dozvis vysledky? Kdy si byla na transferu? Držim palce.

verunkadar
17. čer 2016

@lenusaak mají mi volat každou chvíli.