Těhotenství hned po prvním IVF. Jste tu takové?

jaruska111
12. kvě 2011

Chtěla jsem se zeptat, zda-li je tady někdo kdo otěhotněl hned po prvním IVF?? 🙂 🙂 🙂

rebb
17. čer 2016

@lenusaak Testovat mám až 27.6., na ET jsem byla 11.6. Máš toho teda za sebou!!! Četla jsem to, děkuji za Tvůj článek, pomáhá! Zažila jsem mimoděložní, bylo to peklo, brečela jsem kontinuálně několik dnů... Věřím Ti, že když tělo dokáže potrat vyřešit samo, je to mnohem lepší situace na to se odpíchnout dál. Když Ti pod narkózou "pomůžou", vlastně nemáš možnost. Ale u GEU ta možnost potratit spontánně není.☹ Prostě už nikdy nebudeme stejné jako dřív. Jinak já jsem z IVF už jednou dobře otěhotněla a donosila, máme zdravou holčičku.🙂 Jen asi hrají roli léta, už to prostě tak nejde. Ani napoporvé to nešlo hned, až napotřetí transfer (když nepočítám ty inseminace předtím)... Teď máme za sebou čtvrtý transfer, kdy se snažíme o další dítko.

verunkadar
17. čer 2016

@lenusaak Tak nic ☹ bohužel☹

nikolamarek
17. čer 2016

Diki moc drzim palce

nikolamarek
17. čer 2016

Dekuji za radu a kolik to stoji to umnele oplodneni.

terisekk
17. čer 2016

@verunkadar To je mi líto :(

nikolamarek
17. čer 2016

Pred tym umnele oplodnenim se berou nake leki?

santte
27. čer 2016

Ahoj holky, takže dávám svůj příspěvek. Jsme v ISCARu, 3x inseminace nic, koncem května náš první odběr vajíček a ET, dneska máme potvreno z iscare, že jsme v 6+6tt. Srdíčko bije, vše je ok, mám se objednat již ke svému gyn. Zázraky se dějí, málem po 3 letech. Držte pěsti, myslím na všechny snažilky, věřte podaří se to! 🙂

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svatoska
11. črc 2016

Tak dneska po 1 na ultrazvuku a dopadli jsme dobře a už mame 6 milimetru 🙂

akcul35
28. dub 2017

Ano ja, 36 let IVF Helios 17.11.2016 a hned napoprvé, nyní jsem 25 tyden tehu, vse zatim v poradku.

nm1984
3. kvě 2017

Ahoj...v Heliosu po IVF napoprvé . Čekáme holčičku s termínem narození 1.9.2017 .
Mohla bych se zeptat jaké léky -jste užívala při stimulaci?

absintka19
3. kvě 2017

Ja taky ;) poprve, dnes 40tt, Helios, na prvy pokus cekame Adelku-viz profil.