Těhotenství hned po prvním IVF. Jste tu takové?

jaruska111
12. kvě 2011

Chtěla jsem se zeptat, zda-li je tady někdo kdo otěhotněl hned po prvním IVF?? 🙂 🙂 🙂

terisekk
9. črc 2015

Já čekám nanučka, sice po 2.IVF a ještě k tomu ze zmraženého embrya. Je to vážně o psychice, když jsem přestala doufat, že to vyjde, povedlo se. Za tři dny budu rodit a doktor z Gyncentra v Ostravě nám doporučil, že o druhé miminko se máme začít pokoušet půl roku po porodu, že to budu mít tělo připravené na přirozené početí. Držím všem pěsti 🙂

rollova
14. črc 2015

Ahoj holky , mám vedle sebe 10 měsíčního syna po 1IVF a nervy jsem taky mela a povedlo se 😉

svatoska
27. dub 2016

Ahoj chtela bych se zeptat ja jsem 7 den po transferu a začla jsem krvacet. Tak mam strach jestli se něco neděje.

verunkadar
27. dub 2016

Ahoj, já jdu na IVF koncem května. Už mám nějak strach. Neúspěšné IUI, spermio dobre, akorat já mám špatné AMH a dost špatné. Jak jste vše prožívali? Změny při stimulaci a po stimulaci? Proměna těla apod? Děkuji

jankadvor
28. dub 2016

@svatoska Ahoj, mohlo by to být uhnízďování, ale raději zajdi k doktorovi 🙂

liska_bystrouska
28. dub 2016

Ahoj holky, chodite nektera do Sanusu v Pardubicich?

svatoska
28. dub 2016

@jankadvor. Byla jsem u doktora a pry to je uhnizdovani. Ze nemam myt strach

terisekk
30. dub 2016

@svatoska Ahoj, já jsem slabě krvácela od zavedení embrya skoro 3 týdny, ale pokud to krvácení není silné a krev jasně červená, tak to nevadí, snaž se nestresovat. Držím ti pěsti 🙂

terisekk
30. dub 2016

@rollova Ahojky, koukám, že čekáš druhé miminko, to už je přirozeně počato? Malý má už 9 měsíců a druhé sen nám zatím nepodařilo počít. Doktor říkal, že po roce máme přijít na další IVF, ale já pořád doufám, že to půjde přirozeně.

rollova
30. dub 2016

@terisekk Ahoj ,o druhé jsme se snažili půl roku po porodu a nic .Tak jsem přesně po roce šla na Ket jednoho embrya, protože jich máme dost zmrazenych . Povedlo se to opět na poprvé ,ale při kontrolním utz jsem nevěřila svým ušim ani ocim. Byly tam dvě! Po 1 screeningu mi pan doktor řekl,že to bude holka a kluk a tím pádem je jasne ,že jedno z nich bylo pocato přirozeně. Takže tak 🙂. Je to dost o psychice. Vůbec by me to nenapadlo . Já vždy nohy nahoru. .ovulační testy a ted jsme byli ve sprše ...hned to te me vyteklo a ejhle. ..

endyk
30. dub 2016

@liska_bystrouska Ano, chodím taky tam. Jsem po 2. iui neúspěšné. ☹

ellieneline
30. dub 2016

Ahoj já sem se chtěla zeptat na vhodnou kliniku? Mam dobrý tip ale chtěla bych si to ještě ověřit.

zuzkazuzu88
30. dub 2016

ahojky nám se hnedka 1IVF povedlo 🙂 předtím jsme se snažili přes 3 roky.
@ellieneline My byli v Heliosu v Brně. Jsou sice možná trošku dražší,ale byli jsme moc spokojení 🙂

liska_bystrouska
30. dub 2016

@endyk Ahojda, to me mrzi. Kolik budete mit pokusu? Me navrhli 2 pokusy. Na první IUI pujdeme v květnu. Porad doufám, že nám to vyjde. Jedno ditko uz mame. Prirozene po 3 měsících po operaci. Mam jen jeden vejcovod a druhy je pry hur průchozí, ale kdyz se nam pry uz jedno tehu povedlo, je pry docela sance. Tak uvidíme. ..

terisekk
1. kvě 2016

@rollova To bych brala taky, gratuluji ti :D . Sice mám sníženou šanci na přirozené otěhotnění, protože mi kvůli mimoděložnímu těhotenství vzali vejcovod, ale pořád doufám, že to půjde. Asi to udělám stejně, jak bude mít malý rok, půjdu na další IVF. Jdeš na císaře nebo budeš rodit normálně? Přeju tobě i prckům hodně zdraví a pohodový porod 🙂

rollova
1. kvě 2016

@terisekk kamarádka taky nemá jeden vejcovod a otěhotněla přirozeně ;)..Mam obě děti hlavičkou dolů, takže nejspíše přirozeně . Děkuji,taky přeji hodně štěstí ,určite se vam to povede 😉

lenusaak
1. kvě 2016

@svatoska ahoj ja touto dobou po transferu také špinila. A byla jsem tehotná.

svatoska
3. kvě 2016

@lenusaak ahoj ja uvidim zitra jak mi vyjde krev. Doufam ze dobře a ukáže že jsem těhotna

terisekk
4. kvě 2016

@verunkadar Ahojky, byla jsem na tom podobně, špatný prolaktin,AMH, i štítná žláza. Doktor mi řekl, že mám vaječníky, jak 40 letá ženská a to mi bylo 26 let, takže jsem to obrečela. Hodně záleží na partnerovi, jestli tě psychicky podpoří. Já jsem si při IVF píchala injekce do břicha sama, není to tak hrozné, jen nepříjemné. Při prvním IVF jsem měla pouze 5 oocytů(vajíček) , ale holky, co tam ležely se mnou po odběru měly i 20. Hlavně nestresuj, pokud jich budeš mít málo jako já, protože kultivaci mi přežily 4, takže jsem měla na 2 transféry. Je to zdlouhavý a náročný proces, ale pokud chceš miminko, zvládneš všechno 🙂 .

verunkadar
4. kvě 2016

@terisekk Tak já mám stejný problém, bude mi 26 a vaječníky mám jako stará ženská ☹. Bude nás čekat první IVF. Dala jsem se psychicky do kupy,jelikož mi přítel řekl. Dokud se neuklidním,tak na to nepujdeme. Partner mi dost pomáhá, hlavně psychicky.

cartago15
4. kvě 2016

Časné těhotenství, ale po prvním pokusu u IVF, jak se budeme dál vyvíjet, zjistíme až příští úterý na kontrolním UTZ. Nemá smysl se nervovat, stejně se nervuju 😀, pro dobrý vývoj nemůžu nic udělat.

terisekk
4. kvě 2016

@verunkadar Hlavně se snažte myslet pozitivně a nehledejte hned všechno na netu, zbytečně by vás to stresovalo, to je moje zkušenost. Když přiberete z těch hormonů nějaké kilo navíc, prostě si řekněte, že si chystáte pelíšek pro mimčo, což je pravda. Držím vám pěsti :D

verunkadar
4. kvě 2016

@terisekk po kolikatem pokusu se Vám podařilo otěhotnět?

terisekk
4. kvě 2016

verunkadar @Já jsem byla těhotná hned při prvním pokusu, ale nedopadlo to dobře. Strašně jsem stresovala. Až po druhém IVF mám ze zmraženého embrya chlapečka. Je to hodně o psychice, protože to už jsem počítala s tím, že to nevyjde a ono to vyšlo :D .

santte
9. kvě 2016

Ahoj holky, takže třetí pokus IUI nevyšel a čekám na mršku, budeme připravovat na první IVF v ISCARu, tak jsem zvědavá jak to bude, ale nervy mám v pytli jak z toho že se nadaří tak i ze stresů z práce.... 🙂 držte pěsti!

lenejewel89
24. kvě 2016

Holky, sliznice 4mm a víc mi nenaroste, ani po hormonech, náplastech nebo čaji. Transferovat mi tam embryjko můžou, že to záleží na mě, ale že je zde velice malá šance, že se uchytí. Co myslíte vy? Mám šanci? Děkuji za pomoc...

verunkadar
24. kvě 2016

@terisekk Já stimulují už, dala jsem se úplně do klidu. A paráda, se tesim. V pondělí pujdu na vyndani,zitra jdu na Ultrazvuk a dozvim se více. Ono je lepší vše hodit za hlavu a docela to jde 🙂.

terisekk
24. kvě 2016

@verunkadar Držím vám pěsti :D

lenusaak
24. kvě 2016

@svatoska jak di dopadla?

svatoska
26. kvě 2016

nedopadlo nám to... ale 6 června jdu na ultrazvuk a tam se dozvím termín ketu