Těhotenství hned po prvním IVF. Jste tu takové?

jaruska111
12. kvě 2011

Chtěla jsem se zeptat, zda-li je tady někdo kdo otěhotněl hned po prvním IVF?? 🙂 🙂 🙂

abieska
15. črc 2011

Ahoj,zdravím všechny🙂takže při 1 IVF(3 embria)máme zdravou holčičku a ted po 4 letech při 2 IVF(2embria)to nevyšlo,ale měsíc po jsem otěhotněla-mám hcg 603,tak snad to bude o.k.všem držím palce,nemáme to jednoduché

eliska76
15. črc 2011

@abieska Ahoj, krááásný, moooc blahopřeju 😀 . My jsme měli dvě krásný blastocysty a jedna se zavrtala 😀 .Hurá. Taky mi dr říkal, že mám hcg přes 600, jsem konec 3tt, v jakém jsi ty? jen pro srovnání, taky doufá, že to je v pohodě 😉 .

abieska
16. črc 2011

Ahoj,ve středu jsem měla 603,tak si myslím,že budu jako ty 🙂 ještě jsem u doktorky nebyla,chystám se příští týden,ale je mi už docela špatně-návaly vedra a na zvracení,nevím,jestli si to mám nechat pro sebe,nebo už nahlásit v práci,pořád tomu nemůžu uvěřit 🙂

eliska76
16. črc 2011

@abieska Ahoj, já bojuju jen s těma pachamama, ty mi dávaj zabrar, jinak v poho a já mám zrovna návaly zimy 😉 . Ty miminka už si dělají co chtějí takhle brzo 😉

abieska
16. črc 2011

Taky ti držím palce,v práci mám návaly vedra a doma je mi také zima,dnes ale svítí sluníčko,tak se půjdu ohřát 😀 ted mi sestra oznámila,že jsem v 5.tydnu,dělá na porodnici,mají tam speciální kalendář a podle poslední menstruace(4.6.)to tak vychází,tak v tom mám zmatek 🙂

eliska76
16. črc 2011

@abieska Hlavně, aby se ty naši drobečci pořádně zakousli 😀 . Snad jo, věřím tomu na 100%! 😉

abieska
16. črc 2011

Ve středu jedu k doktorce,abych byla klidnější🙂pak dám vědět jaký jsem týden,měj se a drž se

abieska
19. črc 2011

Ahoj tak dnes jsem byla na krvi a mám hcg 11000,na ultrazvuku už je něco malého vidět-prý 5.týden,ale ještě je tu riziko mimoděložní,tak jdu ve čtvrtek opět na odběr a na sono 🙂 a co ty ?

eliska76
20. črc 2011

@abieska Ahojík, já jsem byla teď od pondělí v nemocnici, byla jsem v po na tom UTZ a dr. tam nenašel mimi, takže začal šílet, že to je mimoděložní. jinak vše dobře dopadlo 😀 , v nemocnici mi mimi objevili, hcg roste a mimi je velký prý akorát, jak má být 😀 . Také jsem 5tt+2 a hcg mám 3700. Jestli nebudou náhodou u tebe dvě 😉 .

abieska
20. črc 2011

Ahoj,přála bych si jedno,s Anetkou jsem od šestého měsíce převážně ležela v nemocnici a narodila se ve 36+5tydnu,a s dvojčaty si to nedokážu představit,no jsem zvědavá na zítřek 🙂 neboj se příště budeš mít hodnotu jako já 😀

marinka
20. črc 2011

Nám se to taky povedlo na první pokus 😉 Dle doktora jsme měli šance cca 60%, že to vyjde, hlavně díky věku (bylo mi 23)..

lentilka10
21. črc 2011

Ahojky, zdravím všechny a gratuluji 🙂 My jsme také po prvním IVF a zatím to vypadá, že to vyšlo, jupííí. Elisko, kdy jsi měla transfer? Já jsem byla na OPU 1.7., bohužel jen dvě vajíčka, a 4.7. jsem byla na transferu jednoho embryjka, kterému se u mě snad zalíbilo 🙂 Čtu, že s návalama vedra a zimy na tom nejsem sama 😉 Netušila jsem, že ten mimísek může maminu takto ovlivňovat už takhle brzo 😀 Na pachy tedy zatím citlivá nejsem, ale často se mi motá hlava a pobolívá břicho. Z toho břicha mám trochu strach. Před rokem jsem po přirozeném početí asi v 7tt o mimíska přišla a břicho mě taky pobolívalo. Tak snad to bude vše OK. Holky, vy máte tak vysoké hcg? Já jsem byla na kontrole v úterý a měla jsem něco přes 1000. Dr. říkala, že je to pěkné, ale není to málo? Co myslíte?

eliska76
21. črc 2011

@lentilka10 Ahoj, určitě to málo není 🙂 , hlavně, že se zvyšuje víš 😀 . A já byla na opu 20.6. a na ET 24.6, takže jsem o něco víc než ty 😉 . Určitě to bude v pořádku! A do jakýho caru chodíte?

lentilka10
21. črc 2011

@eliska76 Tak to jsi mě uklidnila 🙂 Takže máš trošku náskok 😉 Já chodím do Brna na Obilňák. Manžel tam má zmražené spermijky, tak jsme ani neuvažovali o něčem jiném. Nechtěli jsme si přidělávat jakékoliv komplikace. Musím říct, že ačkoliv je to státní zařízení, tak si je nemůžu vynachválit. Přístup sester i lékařů v CARu je naprosto skvělý. Nemám sice s čím srovnávat, ale působí na mě pohodově a vždycky zodpoví to, na co se ptam . Kam chodíte vy?

eliska76
21. črc 2011

@lentilka10 My chodíme do Pronatalu v ČB, ale na zákroky jsme jezdili do Karlových Varů. Taky je musím pochválit 🙂 . Problém byl u mě, zjistili mi endometriozu 🙂 , ale naštěsí si to tělo vzpomnělo co s tím má dělat 😀 , první dceru mám normálně. Hlavně, aby se těm našim miminkům u nás líbilo až do konce 🙂

lentilka10
21. črc 2011

Jej, tak ty už jednu holčičku máš? Kolik jí je? My žádné děti nemáme. Tohle je náš první mimísek 🙂 U nás je problém v tom, že je manžel po chemoterapii, já zrovna dodělala vysokou a už se nám nechtělo dál čekat, než se budeme moct pokusit přirozeně. Ještě k tomu měl už před chemoterapií dost špatný spermiogram a moc nedoufáme, že za ty dva nebo tři roky budou nějaké čilejší ☹ A ta endiometrioza se ti teda objevila až po té holčičce? Nevěděla jsem, že se může objevit tak z ničeho nic. Přesně, mluvíš mi z duše. HLavně, aby se miminkům u nás líbilo a zdárně rostla 😀

eliska76
22. črc 2011

@lentilka10 Ahoj, taky jsem nevěděla, že se takhle může objevit, vůbec by mě nenapadlo, že budu muset jít na IVF 😠 , ale jak vidíš....Hlavně blbý je to v tom, že to nikdo neumí spolehlivě léčit a nikdo neví z čeho to je 😖 . Ale léčí se to nejlépe tím, že otěhotníš, neb nemáš ms 🙂 . A dceři je 12let, je to už slečna. Ale mám jí z prvního manželství a muž žádné mimi nemá, takže jsme se takhle rozhodli 😉 .

dilemma
22. črc 2011

Ahoj holky nejak se v tom vubec neorientuji mohly byste mi rict co to je ta zkratka IVF? hodne tady o tom ctu ale tak nejak porad nevim o co se jedna dekuji moc za odpoved🙂

vodni
22. črc 2011

@dilemma in vitro fertilization, tj. umělé oplodnění "ve zkumavce" 😉

marinka
22. črc 2011

@dilemma IVF je oplodnění vajíčka mimo tělo - ve zkumavce 😉 Buď se dá vajíčko společně se spermiemi do jedné nádobky a čeká se, jestli si nějaká spermijka sama najde cestu k vajíčku, nebo se použije metoda ICSI, kdy se přímo do vajíčka vloží jedna spermie..

dilemma
22. črc 2011

@vodni dekuji moc uz to chapu🙂

dilemma
22. črc 2011

@marinka dekuji moc za odpoved ted je mi to jasne uz🙂

abieska
22. črc 2011

Zdravím všechny 🙂 tak včera hcg 23000,strašná hodnota,ale je vidět jedno 😀 je mi docela zle,tak jsem skončila na neschopence,prý jsem 5-6týden,kontrola za 14dni,v klidu moc nejsem,malá mi dává zabrat,nechce k babičce,tak si vydechnu až večer 🙂

dejzi
25. črc 2011

Ahoj holky,zdravim vsechny 🙂 Chtela bych se na neco zeptat,nemate nektera zkusenost z Pronatalem Praha a prim.Voborilem.Ja byla dvakrat na inseminaci v Jihlave v Sanusu a 1krat třamtez na IVF a nic.Tak jsem si dala pul rocni pauzu a ted jsme byli poprve v tom Pronatalu.Pohovor,krev odber spermatu.Manzel snad dobry.Ted jedeme 10.8.2011a nevim co bude dal.Nevite co dal a kolik to tak bude stat.Dekuji za radu 😉

saffir66
16. únor 2012

Ahoj, z první IVF a z jednoho vajíčka čekáme naše první mimčo. Všem přeju, aby jim to vyšlo co nejrychleji. Neztrácejte naději, protože to JDE!

danuskajjj
16. únor 2012

Ahoj, i já jsem po prvním IVF, Byli jsme na ICSI, zavedeny 2 embryjka, v 6 tt jedno zaniklo, druhé se zatím pěkně vyvíjí. Takže i napoprvé to jde 🙂 Všem drzím palce.

lca180
1. bře 2012

@danuskajjj
Ahoj,jsem po 1.IVF (17.2.),zítra kontrola a na testech dvě //,taky jsem měla zavedena 2 embrya/ICSI.Tak uvidíme.
Mohu se zeptat jak ses cítila po ET příp.po odběru vajíček?A kolik jsi měla vajíček/zralých vajíček/embryí a následně jestli jsi nechávala něco zmrazit?Já byla v šoku z té redukce ze 17 vajíček/4 embrya a po prodl.kultivaci jen 2.Tak nevím,co je "normální počet". Drž se a ať se daří.
🙂

fori
1. bře 2012

ahoj holky.... mě to taky vyšlo. ET jsem měla 14.2.
@danuskajjj ahoj Dančo 😀

fori
1. bře 2012

@abieska ty jsi 5-6tt a máš taky vysokou hodnotu ju.... já jsem jen 4tt a mám jen 1000.

lca180
1. bře 2012

@fori
super,gratuluji.Mohu se zeptat,jestli jsi doma na neschopence anebo jsi šla do práce?Tak nějak nevím,co mě čeká.Šla bych do práce ráda,pokud nebudou nějaké problémy,ale zase ne za každou cenu,už to řešíme moc dlouho a práce za to zas nestojí.