Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
26. led 2011

psala jsem vám ,že mám 7.2. kontrolu v car? a domluvíme se co teda se mnou dál.. 😎 jestli bych stihla v ten březen být březí

antoa
26. led 2011

@tonytony bylo ICSI a máme 2 mražáčky-naštěstí, ale ted nevím, zda budu mít sílu to vše prožívat znovu
@mourinka29 anovulace, polycistická ovaria, hypofunkce štítné žlázy, já leydenská mutace...
@lenkacar uvidíme jestli těch 14dní přežiju 🙄

lenkacar
26. led 2011

@antoa přežiješ ,musíš .. 😉

mourinka29
26. led 2011

@lenkacar s těma záchvatema sem to měla to saé,t už s je tak pár krát za den trošičku zaslzuju 😔
@antoa štítka a leiden je v poho né,na štítu když se berou prášky tak je to ok a leiden na ten jsou injekce,s tím se dá žít. neboj,příště to už dopadne 😔

tonytony
26. led 2011

@antoa Tak se drž těch mrazáčků- já měla po neúspěchu IVF taky pocit, že už to nedám a holky mi říkaly, že to přejde a trvalo to fakt den dva ajá věděla, že prostě ba naopak musím a co nejdřív a nejvíc mě trápilo, že nemám možnost mrazáčků☹ Nezbyl ani jeden☹ A to Ty máš! Takže věřit jim- však on tam aspoň jeden zdravý bude🙂

mourinka29
26. led 2011

mi vynechává klávesnice hernjas,omlouvám se za chyby 😝

tonytony
26. led 2011

@lenkacar Leni, tak to budu držet palce- budu je mít volné speciálně na Tebe- budu totiž v té době( teda snad, když se najde aspoň 1 zdravý embroušek) jen ležet a odpočívat, abych něco nepo...

lenkacar
26. led 2011

@antoa taky jsem měla pocit ,že to už nemůžu přežít další neúspěch ,ale holky mi napsaly ,že je to po potratu jako pohnojené a že by to tudíž mohlo i vyjít ,tak se mi nalila krev do žil.. a ted už to zase beru normálně ..

adenka84
26. led 2011

Ahoj holky,
omlouvám se, že vám lezu do vaší diskuze, jen se chci zeptat jaký Car navštěvujete...díky..a všem snažilkám přeji mnoho štěstíčka, pevné nervíky a spoustu sil do nových pokusů....

lenkacar
26. led 2011

@adenka84 sem může přijít kdokoliv ,neomlouvej se 😉 já art Č.B

lenkacar
26. led 2011

@adenka84 koukám jsi po ET?

adenka84
26. led 2011

@lenkacar děkuji za odpověď...já navštevuji Natalart v Plzni...není tu nikdo také od tam tud?Jedna od nás z diskuse, také navštěvoval carv ČB, ale nebyla moc spokojená, tak přešla k nám...ale tím nechci nci neznačit, že jsou ČB špatné, to vůbec ne...věc názoru...důležití je, že jste spokojené vy...tak vám všem držím palečky...aťse brzy dočkáte toho krásného malého uzlíčku...

adenka84
26. led 2011

ano, byl jsem včera....doufám, že tentokrát ty vyjde....

misi.21
autor
26. led 2011

@adenka84 já chodila na UNICU v Brně

lenkacar
26. led 2011

@adenka84 jako spokojená budu s nima až budu mít mimino v peřině doma 😀 😝

adenka84
26. led 2011

@misi.2+ tak to ti moc gratuluji, že se ti zadařilo..přeji tobě i tvému miminku jen to nejlepší...hlavně krásný pohodový porod a spoustu zdravíčka pro vás oba...
mohu se zeptat, na kolikatý pokus sse ti poařilo otěhotnět?
můj je to 3.cyklu IVF - ICSI včera jsem měla 4 ET...

adenka84
26. led 2011

@lencar tak to budeme každá, ale myslím, že je i velmi důležitý, přístup lékařů, spolupráce, důvěra a jejich psychická podpora...i přesto, že se mi ještě nezadařilo, tak jsem jim už teď moc vděčná co pro nás udělali...jsou to užasný lidi kterých si vážím...vím, že spoustě párům poohli avěřím, že pomohou i nám...

lenkacar
26. led 2011

@adenka84 já jsem s nima vcelku spokojená ,ale serou mě tam embryologové 😠

misi.21
autor
26. led 2011

@adenka84 Já byla na 1 IVF na jaře a na podzim jsem otěhotněla přirozeně...

adenka84
26. led 2011

@misi tak to je nádhera....to máš opravdu štěstí...
@lenkacar slyšela jsem nějaké negativní zprávy na celý CAR, ale jak říkám to je věc názoru...jeden je spokojený, druhý ne a pak z toho dělá grotesku...důležitá je důvěra apřístup lékařů, jinak to nemá cenu...

lenkacar
26. led 2011

@adenka84 já se v tom radši nehrabu ,stejně si myslím ,že tohle celé je věc náhody ,když už z tebe něco vydolujou a oplodní a vrazí do bříška ,že to tělo je schopné zareagovat a přijmout

antoa
26. led 2011

já chodím v Brně na Obilní trh-max spokojenost, ze 3 IVF 2 úspěšné, že to nedopadlo, za to nemůžou....
Leni ty záchvaty pláče jsou strašný, chvilku nic a pak zase....a to budu na to ukončení čekat kdoví do kdy...snad budou mít volno na to pondělí, pochybuju, že v pátek mi dají jiný termín

lenkacar
26. led 2011

@antoa já vim jak ti je ..nic držíš se a zase nekontrolovaně ..vladís nebrečel,ale byl jak zařezanej a jen mě hladil a smutnil uvnitř až mi ho bylo líto ,že se taky nemůže vybrečet a ulevit si aspon na chvilinku ..

misi.21
autor
26. led 2011

@lenkacar já si taky myslím že je většina lidí spokojená podle toho jak to dopadne. Otěhotním,ano jsem s pokojená,neotěhotním tak si říkám jestli to není CARem a neměli jsme jít jinam... Já třeba s přístupem personálu byla spokojená až po ET,ale pak když mi doktor s úsměvem říkal že to nedopadlo,tak to mě teda odrovnalo... 😒

antoa
26. led 2011

já šla na ten uzv se strachem, věděla jsem že se může cokoliv po...., ale manžel tam šel, že to bude ok a uvidíme prcka a pak seděl vedle mě a brečel, tedka má slzy v očích a je smutnej.

misi.21
autor
26. led 2011

@antoa tak aspoň že si na to nebyla sama,oni to chlapi prožívají jinak,nechtějí moc ukazovat city,aby ještě víc neubližoval tobě,aspoň tak to bylo u nás po tom nepovedeném IVF,ikdyž tohle je úplně něco jiného...

lenkacar
26. led 2011

@antoa my jsme přeci taky nic netušili ..byla to rána pro oba ..já teda odtud utekla ..ty jsi byla silnější

lenkacar
26. led 2011

holky a ted něco z jiného soudku ..od tý doby co jsem viděla ,,mladší o pár let ,, si furt mažu hubu krémem,jako aby mi zmizely vrásky ,no hnus co já mám na tý tlamě .. 😠 😀 😝 puberták hadr s ksichtem staré indiánky

antoa
26. led 2011

@lenkacar a já tedka měla tak nádherný vlasy a ksicht...

lenkacar
26. led 2011

@antoa já nemám nádhernýho vůbec nic 😲 a na mých vlasech už se asi nic vylepšit nedá ikdybych čekala paterčata 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru