Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
6. bře 2011

@martinkka a počítala si v kolikátým týdnu v tuhle chvíli jsi? nebo i termín porodu, určitě se toho dočkáme a budou nás bolet žebra od kopanců

jolcap
6. bře 2011

@martina_z to s ejich taky ptali jestli si jí nechají a oni to berou tak,že jsou obě jejich naopak malá vybírala jméno pro bráchu, jsou oba fajn tak si myslím,že to Naty nepocejtí že není jejich,chtějí ji to i říct,aby jí děti neublížili

olasek
6. bře 2011

@jolcap to by bylo krásný....třeba, snad , jednou..... Jo, v rodině to všichni vědí. Tentokrát poprvé věděli, nikdy před tím jsme jim nic nepovídali. Mamka ta to obrečela snad ještě víc než já, ale moc mě v tom akutním stádiu pomohla... U nás jsou všichni moc přející...můj brácha má taky dva cvrčky IVF a švagrová má za sebou tři potraty a umrtí miminka na náhle úmrtí kojence ve 2 měsících...co se týká tohoto tématu jsme všichni naprosto stmelení....

martinkka
6. bře 2011

@jolcap počítala 🙂 podle punkce jsem teď v 5tt+3 a ty jsi si to počítala? a porod někdy na začátku listopadu

jolcap
6. bře 2011

@olasek tak to je super máš krásnou oporu a mamka to je přesně ten případ ,normálně mi vyhrkli slzy, určitě to zvládneš zksu se nějak zabavit,třeba přestěhuj nábytek to chlapy milujou

martina_z
6. bře 2011

@jolcap Tak to je skvele...jak dlouho jsou deti po sobe? Moje hodne vzdalena pribuzna mela taky zazadano o adopci, uz byli i v seznamu vhodnych osvojitelu, ale pak naposledy zkusili IVF uz za vlastni penize a ona otehotnela. Takze proces adopce prerusili a nyni uvazuji, jesti to maji cele zrusit. Vzhledem k veku (a financnim duvodum) uz do dalsiho IVF nechteji. Takze pokud by nesli do adopce, budou mit jedinacka.

jolcap
6. bře 2011

@martinkka já to mám takový učebnicový, PM 5.2.,OPU 16.2.,ET 18.2. takže jsem přesně skončila 4TT a termín porodu kolem magického 11.11.

jolcap
6. bře 2011

@martina_z myslím tři roky takže pohoda, no já je obdivuju do adopce bych asi nešla raději jedináčka

martina_z
6. bře 2011

11.11.11: mu nebudou verit, ze je to rodne cislo prave 🙂

olasek
6. bře 2011

@jolcap dobrý nápad 😀 😀, jen kdybys to tu viděla, máme to tu pidi - manžel, když něco hledá po tom, co uklízím tak mi nadává, že jsem zase něco přesunula z místa A do místa B...těším se až koupíme něco většího 😉 ....a děkuji ...

martinkka
6. bře 2011

@jolcap oni to budou počítat určitě podle OPU a berou, že v době OPU jsi přesně 2+0, aspoň tak mi to minule počítali, a porod mi vychází kolem 3.11.

jolcap
6. bře 2011

@martina_z pokud by to byl kluk tak to nemůže nikdy zapomenout,nebo ještě 1.11. to má narozeniny můj táta, já tohle říkala před vánocema v práci,že na tenhle termín porodím

olasek
6. bře 2011

@martina_z jéé, teď jsem četla, že miminka narozená 11.11.2011 dostanou od nějaké PC firmy celoživotní přísun všech nejnovějších PC her....a pak tam byly zmínný ještě nějaký výhody od jiných firem 🙂

martinkka
6. bře 2011

@jolcap nebo by to mohlo vyjít na 1.11.11 😀

martina_z
6. bře 2011

@jolcap Mit uz svoje vlastni, tak uz bych asi taky neadoptovala. Naopak v pohode - z KU si privezes mrnouse, kteryho milujes, a kdyz pak jeste otehotnis prirozene, neni v tom asi az tak velky rozdil.

jolcap
6. bře 2011

@olasek nemáš zač,takže by si sednul na stolek protože tam bylo dřív křeslo 😀

jolcap
6. bře 2011

@martinkka jdu to přepočítat

martina_z
6. bře 2011

Holky, ja mam nekdy pocit, ze u me to bude az 1.11.2111 :D

olasek
6. bře 2011

Holky, jdu pod peřinu...ještě je mi blbě, chřipka se mě drží jako klíště! Díky za povídání a papa všem!!

jolcap
6. bře 2011

@martina_z no to budeš mít nějaký malý ufouny

jolcap
6. bře 2011

@olasek papa a modafen chřipka z těla ven

jolcap
6. bře 2011

@martinkka tak mi to vyšol na 9.11.,ale oni to určí podle utz podle stáří plodu ty první jsou nejpřesnější

martina_z
6. bře 2011

Taky se odvalim, dobrou, zeny.

jolcap
6. bře 2011

@martina_z brou brou

martinkka
6. bře 2011

@jolcap určí to podle utz, ale mělo by to tak nějak +- pár dní odpovídat, když přesně znají datum početí

martinkka
6. bře 2011

Holky, jdu spát, jsem nějaká vyřízená 🙂 dobrou noc

jolcap
6. bře 2011

@martinkka dobrou, no jasně my narozdíl o těch doma počatých víme i hodinu že

martinkka
6. bře 2011

@jolcap no právě 🙂 mimo narození miminka můžeme slavit i početí 🙂

jolcap
6. bře 2011

@martinkka tak jo to zavedeme

monnn
6. bře 2011

@jolcap 😀
dobrou noc všem!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru