Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
7. bře 2011

@martinkka no já asi jinou mít už nebudu myslím neschopenku, takže i ty vycházky zůstanou doufám

martinkka
7. bře 2011

@jolcap zkusim se na takový vycházky taky zeptat, a to ti takový napsali hned od začátku?

jolcap
7. bře 2011

@martinkka mám je od OPU sem si nechala napsat neschopenku

martinkka
7. bře 2011

@jolcap mně doktor řikal, že mi zatim žádný napsat nemůže, že by to bylo podezřelý a že mi příště něco napíše, tak jsem to nepochopila, proč by to jako bylo podezřelý

jolcap
7. bře 2011

@martinkka jakej doktor ti to píše mě to dali takhle v gennetu

martinkka
7. bře 2011

@jolcap taky v CARu

jolcap
7. bře 2011

@martinkka to je jak říkám všude mají nějaký postupy a car od caru se to liší, akorát nechápu co je na tom podezřelý nejsi nemocná

antoa
7. bře 2011

@lenkacar ahojky, v práci to jde, ale raději bych byla s břichem doma :(, občas mě chytne depka, tedka bych byla v půlce těhu ach jo..... aspoň histolku mám ok a genetiku prý až koncem března nejdříve :(
Ted slyším v TV jak matka dala vypít dítěti Fridex, vykastrovala bych ji a mučila 😨
Ta nemoc motýlích křídel je děsná to raději nic, přesně jak Leni píšeš...

martinkka
7. bře 2011

@jolcap píše mi to na rizikový těhotenství a napsal si k sobě, že zvracim, asi kvůli sociálce, tak mi řikal, že když mi kvůli tomu píše neschopenku, tak mi zatim radši nenapíše vycházky, aby to nebylo v práci a na sociálce podezřelý

jolcap
7. bře 2011

@martinkka no to nechápu mě nikdo nic neřekl a napsali mi to rovnou,uvidím až přejdu zpátky na gyndu

martinkka
7. bře 2011

@jolcap možná, kdybych si to nechala napsat při stimulaci, tak by to bylo jinak, těžko říct

jolcap
7. bře 2011

@martinkka no já byla doma až od OPU na stimulku jsem makala

martinkka
7. bře 2011

@jolcap špatně jsem to napsala, myslela jsem, kdybych si to nechala napsat v době IVF a ne už jako těhotná

jolcap
7. bře 2011

@martinkka nejhorší je že člověk se v tom nevyzná a tak neví jestli si může říct o nějaký delší vycházky

martinkka
7. bře 2011

@jolcap no právě a všude je to fakt jinak, jen nechápu, proč nějaký doktor píše vycházky na celý den a některý jen ty 4 hodiny, to by měli psát všichni stejně

jolcap
7. bře 2011

@martinkka je to asi o jejich přístupu a ochotě, snad mi jen nezkrouhnou

lenkacar
7. bře 2011

taky jsem jí neměla na celý den ale 4hod. dopol a 4 odpol. 😉

lenkacar
7. bře 2011

ted už jsem ofiko na pracáku

antoa
7. bře 2011

@lenkacar gratulace 😀

martinkka
7. bře 2011

@jolcap nebo možná záleží na zkušenostech se sociálkou, protože třeba když mi poprvé psala neschopenku obvoďačka, tak mi jí napsala v pohodě na záda a když podruhý měla dovolenou a zastupovala jí jiná, tak mi to napsat nechtěla, že už se jí párkrát stalo, že to přezkoumávali ze sociálky a že mi nemůže napsat neschopenku na něco, co ve skutečnosti nemam...tak si v CARu asi dávají pozor, aby neměli nějaký problémy, nebo možná záleží okres od okresu, jak jsou kde přísní, ale je to postavený na hlavu

lenkacar
7. bře 2011

@antoa odkládala jsem to co nejdéle to šlo ,ale už jsem řádně zaregistrovaná a dodané veškeré papíry .. a budu tam chodit jako stovky jiných a odpovídat na debilní otázky jestli už jsem si sehnala práci

martinkka
7. bře 2011

@lenkacar a budeš si něco hledat nebo na to teď kašleš?

antoa
7. bře 2011

@lenkacar 😉

lenkacar
7. bře 2011

jako každé pondělí trpim u telky .. a na nic nekoukam ,na star nemám nervy jak se ty lidi ztrapnujou

lenkacar
7. bře 2011

@martinkka ne ted už nehledam ,mělo se něco objevit doted ..nic nepřišlo tak ted papam vitamínky a prednison a čekam na ket

martinkka
7. bře 2011

@lenkacar občas si řikam, že ty lidi nemaj soudnost, co tam předvádí

martinkka
7. bře 2011

@lenkacar děláš dobře, aspoň budeš v klidu a nebudeš si muset brát hned marodní, tak držim palce, ať je ten KET vítězný 🙂

lenkacar
7. bře 2011

@martinkka až tam vyberou ty dobrý tak klidně budu koukat ,ale ted nemůžu já se u tý telky tak stydim ,že je mi z toho zle ..

martinkka
7. bře 2011

@lenkacar my se vždycky díváme až je to z nějakýho toho divadla, to už se dá...teď je to trapný a jak je to často, tak mě to nebaví

lenkacar
7. bře 2011

@martinkka já fakt nemůžu ted tam byla ta kubánka a ta byla od nás .. jak tam skoro nemejkla a bulela a to tady zpívá s nějakou skupinou a před kamerou je to asi jiný no

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru