Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
15. bře 2011

@martinkka no to taky a hlavně je daleko silnější,takže jsem se uklidnila trochu

martinkka
15. bře 2011

@jolcap taky mě to uklidňuje 🙂 i když vim, že to stejně nemusí nic znamenat

jolcap
15. bře 2011

@martinkka no ten pohled mě stačil a taky mě pěkně bolí vaječníky, zítra jsem 6+0tt

martinkka
15. bře 2011

@jolcap nedalo mi to a taky jsem si udělala test 😀 ať mam radost. vaječníky mě taky bolí, alejinak než na MS, chvilkama taková slabá křeč, dr mi řikala, že je mám po té stimulce pořád dost zvětšené a že mě to musí bolet, tak to mám asi od toho

martinkka
15. bře 2011

@jolcap já jsem dneska 6+5tt 🙂

jolcap
15. bře 2011

@martinkka já ti ho chtěla ukázat,ale po stěhování se nenašel kabel ☹ no mě to bolí od včerejška jak říkáš křeče a pa to přejde,ale ono taky dokud není placenta tak to je spojený s vaječníkama

martinkka
15. bře 2011

@jolcap řekla bych, že ho máš stejný jako já 🙂 mě ty vaječníky bolí už dýl, některý den víckrát a někdy míňkrát, ale většinou, když něco dělat, když jsem v klidu, tak ne

jolcap
15. bře 2011

@martinkka tak to je dobře budeme si říkat,že je to dobré znamení a ty bolesti jsou taky takový, víš kámoška mi říkala,že se nervila celý těhu aby to bylo v pořádku a má doma malýho neurotika,tak se chci nějak sklidnit a pořád si opakuju nic neovlivním co má se stát to se stane

martinkka
15. bře 2011

@jolcap snažim se nenervit a řekla bych, že jsem víc v klidu než minule, stejně- co se má stát, to se stane a nezabráníme tomu, tak se snažim si užívat ten hezký pocit

jolcap
15. bře 2011

@martinkka já byla v klidu než jsem se tady začala dovídat co se všechno může podělat,ale jak říkáš musím se uklidnit, stejně neovlivním všechno, a jinak poslouchám doktory a odpočívám a at se děje vůle Boží

martinkka
15. bře 2011

@jolcap přesně tak 🙂 budeme myslet pozitivně, všechno bude v pořádka a budeme mít spokojený miminka 🙂

jolcap
15. bře 2011

@martinkka musíme jinak se z toho zblázníme a děti za náma budou chodit v neděli koukat přes plot

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap to jsou vazy jak se zvětšuje děloha

jolcap
15. bře 2011

@lenkacar to budu mít slona a asi 😀

martinkka
15. bře 2011

@jolcap jasně 🙂 moje řeč, musíme se hodit do klidu a dobře to dopadne

jolcap
15. bře 2011

@martinkka jo a ty budeš přemýšlet o psíkovi a dětským pokojíku s králíčkem

martinkka
15. bře 2011

@jolcap no právě, jsem ráda, že myslim i na něco jinýho, aspoň se odreaguju 🙂 zítra nám dovezou ložnici, tak se těšim

martinkka
15. bře 2011

@lenkacar ty křeče jsou vazy?

jolcap
15. bře 2011

@martinkka spíte na zemi? no tak to máš spoustu jiných starostí to je dobře, už se mi chce spát,ale chtěla bych vidět samotáře

martinkka
15. bře 2011

@jolcap nespíme na zemi, máme rozkládací sedačku v obýváku, tak spíme na ní, nechtěli jsme si brát ložnici z bytu, tak jsme si objednávali novou a trvalo jim to 6 týdnů, taky už jsem utahaná, tak jdu do sprchy a do hajan 🙂 dobrou noc

jolcap
15. bře 2011

@martinkka tak to se máte ,hezké sny jdu taky

lenkacar
15. bře 2011

@martinkka já když jsem si stěžovala na bolesti tak mi doky řekl ,že to je normální ,že se napřimuje děloha a ty úpony a bleble ,tak jsem se přestala bát,tak hezké sníky všem

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar a jaký jsi měla ty bolesti? mě opět šíleně píchá na vejíčníkách a trochu jsem špinila

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap taky ve vaječníkách

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar já se vyděsila, utřu se a nahnědlý hlen plus ty jakoby křeče na vaječníkách normálně jsem hnala tchána z globusu jako nadmutou kozu

jezulicka
16. bře 2011

ahojte holky přeji pěkný den...tak jak se daří?čtu že vás bolí na vaječníkách,to je normální...to tam, vše roste a roztahuje se to....musíte se šetřit a odpočívat..

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap odpočívej ..nic netahej ..ale asi bych popohnlaa kontrolu ,třeba ti daj nějakej prášek

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar no nedělám nic ted už, pořád přemýšlím o tom že zavolám a poptám se

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap za to nic nedáš ..třeba se na tebe někdo i mrkne a budeš klidnější ,to špinění je běžné

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar tak jsem písla a uvidíme at se mi smějou jsem stará vyplašená těhule

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru