Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar ta by nepekla dvě kila masa s kendlem a zelím, nemluvě o jiných věcech,nejsou tak nároční na hadry oni jich na ně moc nemají

martinkka
16. bře 2011

@jolcap
@lenkacar aspoň jim navaříme a napečeme a mají se s náma jak prasata v žitě, s nějakýma modelkama by se mohli chodit pást 😀

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap hele já dělala v krámě s riflema a ani jedny mě nebyly ,je to výhoda a nebo ne? těžko říct ..

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap já 2 dny po sobě pekla buchtu páč se snědla ..nějaká hubená by mu hodila hrst naklíčenýho ovsa a čau ..

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar tak proto nechodím moc do krámů nesnáším ty vyhublý prodavačky jak na tebe opovržlivě koukaj co jako tam chceš s tou prdelí, k tobě bych ale klidně šla, holky a víte jaká je sranda když jdeme všichni tři někam, my s chlapem basťoši a zuza jako když jí nedáme najíst 😀

martinkka
16. bře 2011

@lenkacar je to výhoda, aspoň jsi tam neutrácela 😀 já peču tak 3krát do týdne, pořád musí něco být

lenkacar
16. bře 2011

@martinkka jo tak jsem kupovala vladísovi trika ,na toho tam měli

martinkka
16. bře 2011

@jolcap mam taky kamarádku, která je silnější, manžel taky a 15ti letá dcera je jak nudle, prý se na ní dětská doktorka dívala dost divně, když byli na prohlídce 😀

martinkka
16. bře 2011

@lenkacar ale za sebe by jsi utratila určitě víc, ne?

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap no mě je to celkem fuk jak vypadáme ,ale jako spíš mi sere ,že se mi blbě dejchá do kopce a to má sakra co dělat s tim bachorem co nosim

jolcap
16. bře 2011

@martinkka ta moje je taky hubená a doktorka to neřeší jen vypadáme směšně

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar to mám taky jsme taková pomalá a dejchavičná, jinak tapy peču několikrát za týden když jsem doma,jinak bych musela mít sušenky a to je šíleně drahý

martinkka
16. bře 2011

@jolcap jí začala dcera omdlívat, tak si doktorka myslela, že jí nedají najíst

jolcap
16. bře 2011

@martinkka no tak to ještě ne jen měla děsný migrény ale jak dostala mrchu tak už je klid

lenkacar
16. bře 2011

@martinkka no mě hadry jako nikdy nebraly..asi jsem se moc do toho krámu nehodila ,nesnášela jsem ty vyhublý anorektičky s ohrnutým rypákem co si zkusili půl krámu jen aby zabiliy čas .. a že se jim chtělo ..ženská kyprých tvarů šlůa ,že něco potřebuje a byla ráda ,že jí něco je ..ne měl je to fuk co prodávam ..mě baví ty lidi ..ale jako jedna čůra mi nasrala ,prdel horší jak já ,ale rvala se do věcí a dělala že je asi hubená boco a pak kabelky a já káča ,že mám ještě jednu ve výloze a ona na mě začla řvát ,že jsem jí právě narušila citovou vazbu k tý kabelce a že ted ona neví kterou a tak že si nakonec nevezmu ani jednu ..no ale ta mě jako vysála energii na 3 dny ..

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar no to je taky na palici tyhle nány co se nudí a tak chodí po krámech a vědí že si nic nekoupí,bych na to asi neměla

martinkka
16. bře 2011

@lenkacar tak to je mazec 🙂 bych jí asi poslala k šípku

jolcap
16. bře 2011

@martinkka tak křeče přešli snad je to už dobrý 😎

martinkka
16. bře 2011

@jolcap to jsem ráda 🙂 tak už se šetři

jolcap
16. bře 2011

@martinkka no dneska mě z gauče nikdo endostane o večeři at se postarají, doufám,že to není předzvěst nějaký katastrofy,ale začíná mi být tak divně motá se mi hlava

martinkka
16. bře 2011

@jolcap nestraš, to může být změnou tlaku, já ho cítim v rameni

jolcap
16. bře 2011

@martinkka já byla včera tak v pohodě spala jsem celou noc a tohle mě naštvalo

martinkka
16. bře 2011

@jolcap nezbyde ti nic jinýho než se šetřit, ležet a čekat, tak se zbytečně nestresuj a něco pěknýho si pusť 🙂

jolcap
16. bře 2011

@martinkka já byla i v knihovně tak mám čtyři knížky to je pro mě nejlepší čtení, taky doufám že to jen bylo nějaký zmatečný díky námaze

martinkka
16. bře 2011

@jolcap ještě před punkcí jsem si půjčila asi 8 knížek, ale nějak na ně nemam čas, mám přečtený jen 2 🙂 to jsem četla víc, když jsem chodila do práce

jolcap
16. bře 2011

@martinkka já čtu večer v telce nic nedávají tak si jdu raději číst, takže budu odpočívat a číst

monnn
16. bře 2011

čau holčiny koukám jakýjste dnes nahodily téma 😀 dost dobrý 😉 vás tu čtu a mám stochutí otevřít skřínku a dát si něco na zoubek 😉

martinkka
16. bře 2011

@monnn jen si něco dej, je to dobrý na nervy 😀

martinkka
16. bře 2011

@jolcap já jsem večer tak unavená, že se mi číst nechce a přes den mam pořád co dělat,ale chtěla bych si něco přečíst, docela se na ty knížky těšim 🙂

jolcap
16. bře 2011

@martinkka já teda včera usnula po dvou stránkách a dneska budeme koukat na hokej, napadlo mě jestli to špinění není od toho jak to tam roste,chytám se všeho

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru