Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
17. bře 2011

ten můj je taky strašpytlík a nic mi neukáže ..když zjistil ,že je mrcha tak si povzdechl ,,to zase budeš loudit ,, 😕 no toto ..a nic neukázal už 3 týdny a jsem v klidu ,včera tu byla švagrová a řekla mi že brácha 35l jí obštastnil minulý rok dokonce 6krát 😕 to bych ho hnala

martinkka
17. bře 2011

@lenkacar 6krát za rok? 😲 to je pokaždý skoro jako poprvé, ne? 😀

jolcap
17. bře 2011

holky to jsou pak častěji vánoce ne 😀

lenkacar
17. bře 2011

@jolcap no řikam to vladísovi a on ,,no to je tak akorát ,,a začal počítat ,,vánoce ,silvestr,velikonoce ,narozky ,svátek a na pout ,,

jolcap
17. bře 2011

@lenkacar a pak máme být těhu když se jim nechce,ten můj si oddychl,když nám řekli,že jdemem do ivf, bylo to pro něj hrůza když jsem ho nutila k nějaký aktivitě

lenkacar
18. bře 2011

u nás se dámy najíždí asi na stejný systém jak u bráchy .. 😠 asi ho brzy něčim fláknu po palici

jolcap
18. bře 2011

@lenkacar si tě šetří má tě už do konce života 😀

lenkacar
18. bře 2011

@jolcap jo mě tu flaxu si hejčká 😠

jolcap
19. bře 2011

@lenkacar no jasně ,aby ses nevysílila a něco vydržela,kdy jdeš na kontrolu

lenkacar
19. bře 2011

@jolcap na kontrolu jdu 28.3 odpolko,tak jako ještě týden by mě mohl trochu ojet

jolcap
19. bře 2011

@lenkacar ale nemusel to je ten problém,neboj mám to doma stejný

lenkacar
19. bře 2011

@jolcap no hele a lepší už to nebude ..tak jdeme aspon na pivajse a to byla přednáška jak už nesmim pít ..prej budu mít blbý dítě ,bože můj to je buzerant omezovač

monnn
19. bře 2011

@lenkacar hele to musím nesouhlasit si myslím,že jedno pivko neublíží 😀

lenkacar
20. bře 2011

@monnn no síla hele ,já mám embrya hotovýá tak vo co de ..jen omezovat .. 😠

monnn
20. bře 2011

@lenkacar 😀 no jo to jsou ti chlapi,jsou rádi když náš můžou poučovat,že jo 😝 !!!!

olasek
20. bře 2011

ahojda holky,
tak jsem vás přišla pozdravit 😉 !! Jak se máte? Co je u vás nového? U mě pořád stejný, ještě že chodím do práce 😉 ...

lenkacar
20. bře 2011

@olasek hojky holči ..no já se mám taky furt stejnatě..dneska se makalo na chatě ,no už aby se tam mohlo jezdit ,aspon bude od vladíse klid ..se zabaví s hráběma ..a přes příští týden si snad dojdu pro nanuky

olasek
20. bře 2011

@lenkacar joo, mluvíš mi z duše, taky se těším až začneme jezdit na chatu a grilovat!! To bude supeer!! jůů, už si jdeš pro zmrzlinky? Tak to budu moc držet pěsti, aby se u tebe zabydleli!! 😉

dvojcata2
20. bře 2011

Ahojky děvčátka jsem 3 den po odběru vajuch a mám dojem že mám hyperstimulák.Máte někdo zkušenost?Je to moje3 IVF a bojím že k ET nedojde

petra123
20. bře 2011

@dvojcata2 hodně ted pí víc než obvykle možna to přejde jinak stím moc zkušenosti nemám☹

petra123
20. bře 2011

čauky ženy dneska 11den po ET někdy zabolí podbřišek hodně chodím čůrat a modlím se at se mimišci drží jinak nic vše v pohodě at už je pátek ☹ a vím víc

mv
20. bře 2011

Ahojky,
nestíhám ani číst ani psát.Příští víkend nejsme doma, tak jsem musela uklidit dnes do zásoby a v pátek jsem byla na tahu a celou sobotu mi bylo blivno... 😝 z přežrání, ne z pití.
Se blíží jaro a už se děsím, co vše musíme kolem domu kvůli kolaudaci udělat.Na mě padla z toho úplně včera depka, nevím, jak to vůbec letos vše stihneme...
na příští víkend míříme do Krumlova, tak alespoň něco pozitivního ,zajdu si předtím pro injekci na ovuli, pokud by se zmátořil levej vaječník ,což stejně nebude


@lenkacar tak to už máš za pár... 🙂

dvojcata2
20. bře 2011

piju jak blázen už mně bolí i žaludek.
@petra123 a testík jsi si nedělala?Já to nikdy nevydržela a testila

mv
20. bře 2011

@dvojcata2 to je možný určitě ti v ISCARU sestry řekly, co na to.Co si pamatuju, tak Nutridrinky, maso, mléčné výrobky, hodně pít a klid.a uvidíš, to pak bude dobrý.

mv
20. bře 2011

@petra123 určitě jsou dobře zavrtaní... 😉

dvojcata2
20. bře 2011

jo jo už jsem mněla i maso jogurty piju snad to bude ok je to můj poslední pokus tak se bojím.Ted se nám ještě rozbilo auto a jsme z |Liberce.

mv
20. bře 2011

@dvojcata2 když se to se..., tak se to se... holt. 😒
určitě se vše vyřeší a pokus výjde.Taky chodím do stejného CARu,tak ti o to více držím palce 😉

lenkacar
20. bře 2011

@dvojcata2 ahoj pokud by ti opravdu nebylo dobře ,nepodcenuj to a zajed do car na kontrolu ..mě nasadili kapačky a mohlo být i ET ..s hyperstimulákem ..to že tě bolí žaludek ,může být právě i kvůli tomu hyperst.jak to tam tlačí,taky jsem to měla,jak se ti začne blbě dýchat ,mazej a na nic nečekej ,oni na to maj léky ,aby se to nerozjelo .. 😉 držím paluchy at jsi v pořádku

lenkacar
20. bře 2011

@petra123 no na tebe jsem moc moc moc zvědavá...doufám ,že brzy nahlásíš //

dvojcata2
21. bře 2011

Ahojky tak jsem volala dnes ET nic jiného mi neřekli tak držte pěsti.JInak je mi už líp dokonce jsem se v noci protahovala a bez bolesti břicho ujde vždy mně tam hrozně dloubne pak mi tam zabublá a pak prdím tak doufám že je na sále neodvaju. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru