Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jezulicka
11. dub 2011

@voguer ty jo tak to je síla to bude asi pálka co?tak ted to musí vyjít..držím palečky..

voguer
11. dub 2011

@jezulicka bereme to tak, ze to ted bylo poprve, to tenkrat pred 10 lety si ani nepamatuji. V kazdem pripade cert vem penize, hlavne at uz nas je vic 🙂 🙂

voguer
11. dub 2011

@mv dekuji moooc 😉 , no jo no , ja uz si ty dva pred deseti lety ani nepamatuji, tak jsem vlastne s manzelem byla ted poprve. Nejhorsi je, ze jsme oba OK a nic ☹

martinkka
11. dub 2011

@voguer teď už to určitě vyjde 😉 držím ti palečky

lenkacar
11. dub 2011

@voguer když nemusíte řešit penízky tak je to hned veselejší

antoa
11. dub 2011

@lenkacar 😉

voguer
11. dub 2011

@lenkacar musime ☹ ☹ ☹ , ale nejak to zvladneme....jinak to nejde, musime se uskromnit jinde.

voguer
11. dub 2011

@martinkka verim, ze nam to jednou vyjde, to je dulezite 😉
Koukam , ze jsi v ocekavani, preji hooodne zdravicka a at vse dobre dopadne, drzim pesti 🙂

lenkacar
11. dub 2011

@antoa už jsme takový drobet zpátky vid ..taky se nechci radovat a dělat to nebudu

holubice.petra
11. dub 2011

@voguer Tak takový problém máme s manželem taky milion vyšetření a všude nám gratulovali jak jsme krásně zdraví 😒 neboj se určitě to vyjde! 😉

martinkka
11. dub 2011

@voguer věřit je asi to nejdůležitější 🙂 moc ti to přeju...jo, jo, nám se zadařilo, byl to třetí pokus, tak snad to dobře dopadne, po 2.IVF jsem měla zamlklý potrat, tak mam teď strach, ale věřim, že už to bude dobrý a že jsme si to zlý už vybrali

monnn
11. dub 2011

@lenkacar Leni velmi,velmi tiše gratuluji 😉

jolcap
12. dub 2011

@lenkacar radovat se budeme dýl,ale o to víc,že jo

lenkacar
12. dub 2011

@jolcap jasně ,chce to jen čas a nemá cenu něco uspěchat ..ničemu to neprospěje,bohužel ,nepomůže ani když předčasně necham vyšetřit krev na hcg ..bud to tam je a nebo neni,chce to vše jen čas ,je to smutný ,že to člověk nemůže svým přáním ovlivnit ,ale je to tak ..

jolcap
12. dub 2011

@lenkacar nebo s epodívat do křišťálový koule aby věděl jak to dopadne, to čekání je šílený.Už tě nebolí záda?

lenkacar
12. dub 2011

@jolcap tovíš že bolí ..jsem pěkně rozjetá ..

jolcap
12. dub 2011

@lenkacar to přejde uvidíš,mě zase týden po ET začal bolet šíleně zub a ted je klid

lenkacar
12. dub 2011

@jolcap jo přejde když budu v klidu ,být tam dýl tak už se dohromady nedam ..jsem ráda ,že jsem doma to ti řikam..

jolcap
12. dub 2011

@lenkacar je to lepší i pro tebe,ale na druhou stranu můžeš být v klidu zkusila si to

lenkacar
12. dub 2011

@jolcap taky jsem ráda ,ai jsem to řikala mamce ,že to ani s těhu nemá nic společného ,že tam bych nemohla pracovat ani netěhu ,že to neni na moje záda ..tak o to jsem raději no ,že se to tak vyřešilo samo vlastně ..já jsem doma neuděĺala vůbec nic ,jen jsem přišla a najedla a nebo ani to ne a šla jsem si lehnout ,no to je život ..zaplatpánbůh za //,aspon nemůže vladís ceknout

jolcap
12. dub 2011

@lenkacar právě máš čistý svědomí,že jsi se na to nevykašlala, já za chvilku vyrazím na první kontrolu mám spoustu otázek a protože doky je bezva dostanu i odpovědi co chci slyšet
jinak mám hrozný hlad,ale při pohledu na normální jídlo žaludek prostestuje

lenkacar
12. dub 2011

@jolcap míš to napsaný? já mám zkušenosti jak tam vlezu zapomenu ,asi tim prostředím

jolcap
12. dub 2011

@lenkacar nemám, má ordinaci jako obývá sedíš v křesílku oblečená a on s tebou mluví o všem jak to vypadá v břiše, co bude potřeba co mám dělat a hned se ptá jestli chceš něco vědět a tak, a nikdy se netvářil,že jsemblbá blondýna

lenkacar
12. dub 2011

@jolcap to je moc dobře ,z těch našich vše musíš tahat jak žwejku z deky na zabití

jolcap
12. dub 2011

@lenkacar je to bývalý primář z nemocnice a když tam byl tak to tam bylo super, jo a začínál u nás i CAR jako primář takže není na co si stěžovat

lenkacar
12. dub 2011

@jolcap to neni špatný že se vyzná i ve věcech z car .páč jsem zjistila že obvod. gyndařka se nevyzná dobře

jolcap
12. dub 2011

@lenkacar vlastně mu jdu poděkovat kdyby tak rychle nezareagoval tak máme hovno, bude se smát že mi to říkal že skončíme u IVF,ale byl fajn když jsem mu prozradila problém naší ložnice

lenkacar
12. dub 2011

@jolcap je to profík a je to moc dobře ,že jsi mu to mohla povědět ,ono to neni nic za co byste se museli stydět ,schválně to neděláte a miminko chcete

jolcap
12. dub 2011

@lenkacar proto řekl,že doma z toho bude na nervy a je to třeba k ničemu, tak už se chystám jsem oblečená abych nezmrzla

lenkacar
12. dub 2011

@jolcap tady se setmělo a pěkně leje ..tak hodně štěstíčka at přijdeš předzásobená informacema ..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru