Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

tonytony
19. kvě 2011

@dvojcata2 Děkuju, jsme s manželem od včera jak opití štěstím, byť víme, že musíme být nohama na zemi, že ani 2 embryjka nic neznamená, ale pro nás to je prostě zázrak- u 1-IVF jsme měli jen 1 v pořádku a u druhého ani to jedno ne☹

holubice.petra
19. kvě 2011

@tonytony já se taky modlila aby to dopadlo a teď zase aby bylo všechno v pořádku 😉 zázraky se prostě dějí a já věřím že se ti určitě jedno chytne a budeš ta nej maminka v okolí 😀 hlavně se opatruj a raději nic nedělej já jsem taky poctivě pět dní ležela jen v posteli 😎

tonytony
19. kvě 2011

@holubice.petra Díky, snažím se, s malou to úplně nejde, ale z 95% jo🙂

mv
20. kvě 2011

@tonytony no vidíš, super!!!!!!jsem ti to psala, ať pořád věříš.tak pěkně odpočívej a držím place za 14 dní na // na testíku. 😉

tonytony
23. kvě 2011

Ahoj holky, jdu Vs pozdravit, propadám nějak beznaději, žádné příznaky u mě nejsou, hlavně prsa nic a ta mě nikdy neklamou, tak se moc začínám bát

holubice.petra
23. kvě 2011

@tonytony hlavně klid já jsem taky žádné příznaky neměla jen potom ten pozitivní test 😉 a prsa mě začala bolet až později...kdy budeš testovat?

tonytony
23. kvě 2011

@holubice.petra Kdy později? Až po testu? J8 nevím, mě ty prsa nikdy nezklamala, kéž bych se te´d pletla... Dnes jsem 5.den po ET, takže test určitě ještě ne, nevím, jestli raději nepůjdu až na krev, ty testy mě ničí☹

holubice.petra
23. kvě 2011

@tonytony no až tak kolem sedmého osmého týdne...když jsem byla poprvé těhu tak to jsem ještě ani nevěděla ale prsa mě bolely snad už po početí ale teď až takhle dlouho...tak to krev bude už za chvilku ne? neboj se určitě bude vše tak jak má být pozitivní 😀

tonytony
23. kvě 2011

@holubice.petra no, oficiálně krev až příští pondělí, ale to nevím, jestli dám☹ Test byc dle Caru měla dělat v sobotu, ale to fakt nevím... Vyčkávám marně na nějaký příznak, dnes mě teda pobolívá břicho a tlačí- blbě se mi sedí, ale spíš to je asi z nervů, dnes pracují fest☹

holubice.petra
23. kvě 2011

@tonytony to chápu já měla to samé....ale neboj se určitě to tentokrát vyšlo já prostě už věřím na zázraky 😀 😎

lenkacar
24. kvě 2011

@tonytony nenervuj se kočičko 😵

tonytony
24. kvě 2011

@lenkacar Kéž by to šlo, od včera to na mě padlo a drží se mě to a ne a ne to zahnat, vnitřní pocit je silnější než já☹

jolcap
24. kvě 2011

@tonytony neboj příznaky být nemusí, přijdou později

tonytony
24. kvě 2011

@jolcap Já nevím, ty prsa jsem fakt měla vždycky a ten můlj vnitřní pocit je nějak silnější než já☹ Holky, moc bych si přála, kdybych se v sobě spletla, moc....

jolcap
24. kvě 2011

@tonytony mě prsa bolely po stimulce, po týdnu od ET to přestalo a pak začlo,ale úplně jinak jakoby zevnitř a ted se toho asi už nezbavím jak jsou citlivý

tonytony
24. kvě 2011

@jolcap Já jsem dnes 6.den, na testování dle mě ještě brzo, na krev taky, můžu jen čekat...

jolcap
24. kvě 2011

@tonytony to jo nejdřív tak 10.den aby mohlo být něco vidět, musíš to vydržet,ale je to šílený fakt

tonytony
24. kvě 2011

@jolcap Jako já vím, že by mělo být vidět něco s mojí 6 denní kultivací už i třeba zítra ten 7.den, ale na to nemám☹ Já asi vůbec nemám na testování☹

jolcap
24. kvě 2011

@tonytony taky jsem se bála raději sladká nevědomost a malování snůnež tvrdá realita, uvidíš a jak říká můj doky stejně to neovlivníš a hlavně nejsou to poslední nervy ty další jsou taky super

tonytony
24. kvě 2011

@jolcap Já vím, že není vyhráno do porodu, ale když se fakt nedaří opak. ani s IVF, tak už se člověk bojí, že to fakt nepůjde nikdy a roky naskakují... Já už mám pocit, že u nás fakt IVF nefunguje...ať děláme, co děláme... a teď už si začínám říkat, že prostě je problém u mě, že je nedokážu přijmout, ale proč???

jolcap
24. kvě 2011

@tonytony já j sem těhu taky po IVF a za měsíc mi bude 40 takže mě tlačilo snad všechno, nemusí to být chyba v tobě prostě někdy to tak je

tonytony
24. kvě 2011

@jolcap Blbý je, že máme pro to uděláno maximum- embryjka genet, vyšetřena PGD, teď byklo i PICSI, což by mělo zvyšovat mj. i uchycení embryjka...Já beru Prednison, ředím Clexane, baštím chilli, sliznice byla suprová ž před OPU, do toho se rvu Utrogestanem a estrogeny a asi stejně nic☹ Embryjka byla geneticky zdravá, hatchující blasty a zavedena 2, což by taky mělo zvýšit aspoň trochu úspěšnost... Prostě už není co víc udělat a to deprimuje☹

jolcap
24. kvě 2011

@tonytony ber to tak,že jsi udělala co si mohla a třeba před pár lety by si tuhle šanci neměla, neboj ještě není nic ztracený jen že se člověk děsně sleduje co, já měla dvě osmibuněčný a jedno se chytlo,držím ti palce a věř že to dobře dopadne

mv
24. kvě 2011

@tonytony jak sama píšeš, udělala jsi pro to, co se dalo a teď už to neovlivníš,tak se nenervuj předem..držím palce 🙂

jolcap
24. kvě 2011

@mv ahojky jak se máš a nějaký novinky?

mv
24. kvě 2011

@jolcap mám se tak, že je mi úžasně blivno... 😀 😀
v pondělí jdu na UTZ,tak uvidíme,co a jak.

jolcap
24. kvě 2011

@mv tak to je super,nevolnosti celý den jen si to užívej, jsem tak ráda a zase jsi důkaz nic není ztraceno, tak to jo at je to v pořádku,ale když je ti zle tak to bude OK

tonytony
24. kvě 2011

@mv
@jolcap Holky, upřímně.- já bych blila až by se hory zelenaly- iza Vás, jen vědět, že toje z dobré věci🙂

koubovka1
24. kvě 2011

@tonytony nenervuj se předčasně, nic víc jsi udělat nemohla, polovinu věcí, co jsi vypsala ani neznám, takže se drž a neklesej na mysli. Vím, že sis toho prožila už hodně a věřit tomu je čim dál víc těžší. Držím moc moc moc moc moc moc palečky. Sleduju tě a myslím na tebe. 🙂 🙂 🙂

v6r
24. kvě 2011

@tonytony ahoj, promin, ze to, co ted napisu, se mozna bude zdat necitlive, ale uplne nejvic, co muzes udelat, je snazit se byt trochu vic v klidu a snazit se myslet vic pozitivne anebo se snazit na to myslet o trochu mene (varianta nemyslet na to vubec by byla idealni, ale proste sama z vlastni zkusenosti vim, ze to moc dobre nejde - a navic jsem taky pesimista)....ale myslim, ze nez se cele dny stresovat, je lepsi to odevzdat osudu (Bohu)....proste at se stane, co se ma stat. Nez me ukamenujete, ze nevim, co prozivate....tak castecne mate pravdu. Patrim mezi ty stastlivce, kterym se podarilo otehotnet po 1.IVF, ale prozivala jsem to podobne....ale nakonec se po zavedeni jednoho embryjka zadarilo a ted uz jen zvladnout porod 🙂. Kazdopadne vam vsem ze srdce preju, at se to podari a at mate zdrava a spokojena miminka!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru