Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

mv
7. čer 2011

@monnn mě brali HCG po výsledcích histologie, kde nenašli to, co měli.A lítala jsem ještě pak další měsíc každý týden na HCG.

@lenkacar já ti nevím, jestli už jsem po loňsku tak otupělá, či už si to člověk tak nenechá přijít k tělu a rozložit se psychicky na několik dalších měsíců,ale je mi v mezích možností dobře.
Jak mě to loni úplně srazilo, tak tentokráte mě to nakoplo, že to ještě pár měsíců zkusíme pak na podzim,do třetice už by to vyšlo, věřím tomu.Já teda vím, že šance u nás za těch pár měsíců, co tomu ještě dáme jsou mizivé, ale vzdám to až po novém roce, teď ještě ne... 😉
Tak já razím, mám tam být na 10.hod

lenkacar
7. čer 2011

@mv tak hodně štěstí ,at je to bez komplikací ..já si taky řikam ,že už mě snad nemůže víc žádná akce kolem ivf srazit víc jak ten MA,protože jsem na to nebyla připravená ..ale ted už bych si pořád nechávala volná vrátka v mysli ,co se zase dalšího může stát ..na druhou stranu jak píšeš ta šance je u vás ,,že se to povede i doma ,tak to je k nezaplacení

jolcap
7. čer 2011

@mv myslím na Tebe holka, nějak mi to hlava nebere
@lenkacar ty na nic nemysli vyresetuj a uvidíme

lenkacar
7. čer 2011

joli nemyslim ,akorát si užívám bolení břicha a i špinim 🙄

jolcap
7. čer 2011

@lenkacar zase to bylo maso

martinkka
7. čer 2011

@mv myslím na Tebe, hlavně ať jsi pak bez komplikací a peju hodně síly

lenkacar
7. čer 2011

@jolcap zase 😔 mám hodně zakloněnou dělohu a prý silné vazy nebo co ..že nevidí skrz utz 😒 ten katetr

jolcap
7. čer 2011

@lenkacar ti to tam měl šoupnout ze zadu to prý při zakloněný děloze pomáhá i na otěhotnění

lenkacar
7. čer 2011

už se vidim ze zadu na tý koze 😀 já tam nemůžu vylézt ani popředu 😀 ,ale včera mi řekl at se uvolnim hodně tak mi prdel skoro visela z kozy ,takže jako jestli ted to nejklapne tak nikdy ..nebyla jsem v křeči

jolcap
7. čer 2011

@lenkacar já si to představila a lámu se smíchy

lenkacar
7. čer 2011

@jolcap já taky hele vystrčenou tu mega prdel a ještě jí mám poštípanou z chaty,velký erotický zážitek 😀 myslim ,že by se mu měsíc doma nepostavil

jolcap
7. čer 2011

@lenkacar jo ty na koze na čtyřech, to si holka nemusela do caru,ale do chlíva tak se to dělá kravám 😀

lenkacar
7. čer 2011

tak se jdu zase chvíli natáhnout ,vytáhla jsem kníhu ,,lesk a bída kurtizán,,ale nějkak se do toho nemůžu začíst 🙄

lenkacar
7. čer 2011

@jolcap tam dělaj jen IUI ,ale v chlívě embryotransfer ,to bych byla asi průkopnice co? doky v holenkách 😨

jolcap
7. čer 2011

@lenkacar a na rukách igelitky 😀

lenkacar
7. čer 2011

no co zrasovaná jsem stejně jako kdyby mě to tam naložil vidlema ,tak třeba bych ani rozdíl nepoznala 😝

lenkacar
7. čer 2011

tak jdu mrknout na ty lehké děvy v kníze a zase zajdu pic

jolcap
7. čer 2011
slunicko_78
7. čer 2011

Ahoj, mám dotaz. V CAR nám řekli,že si máme po ET udělat test i když krvácíme. Mě to přijde trochu zbytečný,protože myslím,že krvácení je jasný konec. Přesto, dělali jste někdo test?

lenkacar
7. čer 2011

@slunicko_78 to slyšim prvně ..včera nám řekli jak se rozjede ms tak vysadit léky,ne špiněnní to může být i těhu ,ale jasná čistá krev ,to prostě je u nich menstruace

lenkacar
7. čer 2011

@slunicko_78 tak udělat ho můžeš že jo, zas tak drahý to neni ten test ,ale zbytečně bych se asi neutápěla v nadějích ,že i přesto to vyšlo ..

slunicko_78
7. čer 2011

@lenkacar děkuji . Nemyslela jsem ten dotaz tak,že mi tady budete říkat,že i přes to může být těh. potvrzeno. Spíš mě zarazilo ta informace, co jsem psala.

martinkka
7. čer 2011

@slunicko_78 u nás v CARu berou krev na hCG, i když krvácíš a řikají, že i přes krvácení se nemají vysazovat žádný prášky

lenkacar
7. čer 2011

@slunicko_78no jak jsem pslaa nikdy jsem to neslyšela

lenkacar
7. čer 2011

jako se car liší v poplatcích tak i v názorech ..to je jasný ,že všude to dělaj jinak ..to už jsem tu viděla 100krát napsané a stále se divim..

slunicko_78
7. čer 2011

@martinkka @lenkacar no taky by mi přišla pravděpodobnější varianta (dle selského rozumu) krev = konec. Já samozřejmě prášky nevysadím, ale asi se dnes půjdu "opít" na žal.

martinkka
7. čer 2011

@slunicko_78 udělěj to tak, jak ti radí v CARu, ona je asi malinká šance, že se embryo drží, když krvácíš, ale když ti řikali, že máš zkusit test, tak bych ho zkusila

jolcap
7. čer 2011

@slunicko_78 mě taky v caru,říkali test i když krvácím je nějaký procento žen,ketré krvácí a přesto jsou těhotné

lenkacar
7. čer 2011

@martinkka jako kdybys tam asi přišla at to udělaj ikdyž krvácíš tak asi udělaj ,ale hned při ET řikaj jak se dostaví ms tak vysadit a přijít po ms na kontrolu ..se s tim neserou u nás 😝

lenkacar
7. čer 2011

@slunicko_78 copak ti to nevyšlo? a test jsi teda zkoušela?no jo kdyby to ožrátí pomohlo to bych byla nakropená asi imrvére

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru