Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
15. srp 2011

@lenkacar pupek mi roste kosmickou rychlostí,ale jen ten takže jsem v pohodě,jinak se netoulám,ale občas potřebuju vytáhnout paty nebo mi tady hrábne, jinak ti jako fór povím,že tady u nás na vsi otěhotněla 13letá žába a přišli na to minulý týden bohužel je v 6měsíci a dítko tedy porodí byla jsem z toho úplně hotová a Zuzanu hlídám jako ostříž

lenkacar
15. srp 2011

@jolcap jo mladá krev ,tovíš ta je chytlavá ..achjo ..rodičům připravila nemilé povinnosti ..měla jsem do toho taky asi fláknout dokud jsem nebyla důchodová ,. 😠 to je dobře ,že ti pupánek roste .. 😵

lenkacar
15. srp 2011

jinak veru ..velmi dobře tě chápu já to mám to samé doma v bledě modrém..myslela jsem ,že to zachránim prací a odreaguju se ,ale tam to velmi špatně koušu ..a včera jjsem řekla ,že pokud to tam nevydržim a budu tam neštastná tak na konci září měnim pojištovnu a jdu do 3ivfka ..koukal na mě jako puk..

jolcap
15. srp 2011

@lenkacar no holka rodiče jsou ouplně mimo, jo měla si hodit bobek na to že v 16 vlítneš do jináče, já na rozkaz maminky byla v 18 na přerušení a pak měla bobky že děti mít nebudu když to 7 let nešlo
jo roste a dneska ho jdu protáhnout na jógu a vůbec se snažím to užít je to fakt jiný než se Zuzou snažím se to užívat jak to jen jde,hele ještě není všem dnům konec aby si se nedivila

lenkacar
15. srp 2011

volala jsem do artu a opravdu musim změnit pojištovnu,takže na konci září a poslední pokus ,kdy je u mě asi jediná čance s čerstvýma a prostě se s tim už musíme nějak smířit ..když to nevyjde

jolcap
15. srp 2011

@lenkacar tak to prostě zkus a jak se na to dívá Vladís?

lenkacar
15. srp 2011

měla jsem tolika ketů a embryí kvalitních a nic ..jedinej pokus kdy se to chytlo byly čerstvý ..

lenkacar
15. srp 2011

@jolcap vladís jen řekl ,že jsem mu naposledy nadávala, že končim jak jsem tady po opu brečlea jak to bolí..tměla jsem opět OHSS,tak se diví ..a jestli si myslim že to vychováme pokud by se povedlo že jsme oba jak důchodci ,furt z něčim hekáme ..

antoa
15. srp 2011

@lenkacar ahoooj, já chci zkusit Ket v říjnu, tak třeba nám to vyjde a budeme zase těhulkovat spolu 😀

antoa
15. srp 2011

@vera5 ahojky, pamatuji si Tě z diskuze myslím z Obilňáku....držím pěsti!!! Já se tam chci taky objednat na říjnový KEt a nevím jestli není předtím potřeba nějaká hormonální příprava - jako třeba měsíc předem antikoncepce apod....Ket jsem zatím nepodstupovala, ale nějaké šance tomu asi nedávám... 😲

lenkacar
15. srp 2011

@antoa někdy se musí papat něco na sliznici a jindy to dělaj v nativu a stačí jim jen ovulace ..radši s tim měsícem počítej ..jinak tě mooooc zdravím..někomu se chytí zmrzlý já nejsem ten případ ,jo jinak jsem dneska volala do car tak opravdu je nutná změna pojištovny

antoa
15. srp 2011

@lenkacar tak do toho jdi ať si pak něco později nevyčítáš.....však jsme ženský a zvládneme to!!!ne???

jolcap
16. srp 2011

@lenkacar no jo oni jsou jiní už by do toho nelezli,ale m dokud můžeme uděláme cokoliv,ale chápu tě dokud by to šlo tak bych to taky zkoušela, asi se dokážeme držet i sebemenší naděje,ale to je dobře být všechno na chlaepch vymřeme

vera5
16. srp 2011

@antoa Ano jsem to já......taky mi před tím dali na měsíc antikoncepci, tak asi ano..jak se Ti jinak daří?

olasek
16. srp 2011

ahojda holky, jdu vás pozdravit 🙂 ...u mě nic novýho. Jsem v klidové fázi a čekám až na mě zase příjde slabá chvilka jít do dalšího IVF.
@lenkacar ty jo, Leni....jestli se rozhodneš tak nic jinýho než úspěch není vůbec připuštěno!!!
@jolcap máš to za pár 🙂 , už máš nachýstáno?? Těch pár týdnů uteče, jak voda!

jolcap
16. srp 2011

@olasek ahoj, no jo letí to jako blázen a zatím jen syslím věcičky, prát a uklízet začnu až v září,ještě si pojedu užít rádoby dovolenou do neděle
Jo na další pokus to chce asi trochu odvahy,ale musíš věřit v dobrý konec

olasek
16. srp 2011

@jolcap díky 😉 no, já právě teď moc nevěřím tak si říkám, že když nejsem dostatečně naladěná ( potažmo přesvědčená ) , že to nemá ani smysl. To je hezká činnost - chystat věcičky a balit tašku do porodnice 🙂 ,ale máš ještě nějaký ten den čas ...

mv
17. srp 2011

Ahojky,
nic nestíhám,ani číst, ani psát.V sobotu letíme na dovču a nemám ani kdy sbalit.Ale už aby to bylo...těším se, jak malej fakan..
😀
@jolcap to je děs, jak to letí.Za chvíli budeš mít mimčo u sebe.
🙂

@lenkacar jasně, souhlas.Jděte do toho, ať si pak za 5 let něco nevyčítáš.V podvědomí bys to pořád měla.
@olasek uvidíš sama, to pak jeden den příjde samo a vrhnete se na to,lámat to přes se prostě nedá,když se na to člověk necítí

My si jdeme po dovče pro výsledky genetiky,nechala jsem si nabrat AMH na zásobu vajuch a nic moc výsledek.Ale to jsem čekala,to mi bylo jasná předem,že se žádnej zázrak v tomto směru konat nebude.Uvidíme, jak genetika a pak se rozhodneme,zda to už necháme plavat, či v říjnu zkusíme poslední IVF a šlus pak..
Tak se tu mějte a koncem srpna nakouknu,páček

jolcap
17. srp 2011

@mv krásnou dovolenou hned bych letěla taky,už mi trochu hrabe a jinak to letí jako blázen nějak bych to chtěla zastavit, sice se na prcka těším,ale když vím jak málo času pak je na miminko jako takové už je mi to líto

gammaray
17. srp 2011

@lenkacar zdravím...čtu po delší době a koukám,že se u tebe ledy hnuly 😉 to je dobře.tedka to určo bude to pravé....já ti věřím 😉

lenkacar
17. srp 2011

nejdřív se snažim vydržet v práci,jsem po 3 noční a jsem totálně k.o.vladís by si představoval,že tam vydržim ,abych měla nárok na podporu ,ale to jako nestihnu ivf,nevim holky ,neni nic rozhodnuto ..plácam se v tom..

antoa
20. srp 2011

@vera5 ahojky, tak už to mám zjištěné - nemusím mít žádnou přípravu před Ketem....nyní celý měsíc CAr na Obilňáku rekonstruují a mají zavřeno a moje oblíbená dr. Čadová-Sochorová koncem října končí a jde na MD....takže ještěže jsem si vybrala říjen 🙂 měla by na to být dobrá konstelace....a co ty? půjdeš do toho znova? 😉

antoa
20. srp 2011

@lenkacar tý jo, já měla dvě noční po sobě a pak jsem byla k.o. dva dny, Tě teda obdivuji...tři bych nedala 😕 , ale je fakt, že my ženský vydržíme vše... 😝

harysek
21. srp 2011

Ahoj holky, jsem tu nová a byla bych moc ráda,kdybyste mně mohla některá poradit. jsem po 2 neúspěšném IVF. Takže jde do tuhého. Se svým doktorem z Arlety v Kostelci nejsem moc spokojená. teprve teď se probudil a došlo mu, že by se na mě měl lépe podívat. Takže za 3 měsíce mám jít na kontrolu dělohy, vaječníků a vejcovodů atd.. Moje kamarádka mi říkala, že výborná je Dr. hana Višňová, která praco´vala v Plzni a nyní v IVF Cube v Praze. nemáte s ní některá zkušenost nebo nevíte něco o její práci? Musím si teď vybrat toho nejlepšího lékaře z nejlepších. Moje jediná šance. Ale na jedno doporučení nemůžu spoléhat, potřebovala bych více info. Díky. Díky

lenkacar
21. srp 2011

@antoa vydržela jsem 4 a končím...zítra jdui k doktorce ,páč to co zažívam se nedá popsat ..na to teda seru .. 😝 😝 a s tim děckem no uvidíme ,zatim mám zjišttěno ,že musim změnit pojištovnu což je od října ..

antoa
21. srp 2011

@lenkacar seš dobrá, já bych po 4té noční nedošla asi ani domů 😕

lenkacar
22. srp 2011

@antoa vůbec v noci nespim ikdyž můžu ,mám to totálně prohozený ..ve dne usínám a v noci zevluju ..volala jsem do fachy ,že jdu k doktorce ,tak je hlavně zajímalo ,abych si to nenechala napsat jako prac. úraz 🙄 a jako arogance hrozná ,mám jich dost .. 😠 stejně tohle dělat nemůžu ,.chtěj ob den 16ctky abych si nahonila hod. který vycantlam jejich nařízeným volnem podle toho kdy je práce..já nemůžu vydržet ani svých 8 a natož jednou tolik..to ani omylem..škoda ,že tohle neříkaj při verbování ..bych se ani nenamáhala 😝

lenkacar
22. srp 2011

pokud se dám dokupy tak to ještě asi zkusíme ,mluvili jsme o tom o víkendu,tak je to zatim v jednání 😀

antoa
22. srp 2011

@lenkacar tak to je lepší fakt zabalit a jít na PN. Já jsem od 1.8. taky v nové práci, taky mi spoooustu věcí zamlčely, ale zatím jsem spokojená ťuky, ťuk 😉 , všichni jsou celkem fajn, práce mě baví, ale o to horší se mi jim bude začátkem října říkat, že jdu na KEt....a pokud to nevyjde tak hned v listopadu na 4 IVF (placený 😢 ). Je mi to blbé po 2 měsících jim to tam zabalit a jít těhotnět, ale už znám svoje priority.....a na PN půjdu pokud to půjde již od začátku cyklu KEt, jelikož mě nebudou pouštět na odběry a uzv....tak jim na to prdím.... 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2011

@antoa tak holka moje ,už marodim..nedalo se to ..zkusim zažádat o částečný ID

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru