Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martina_z
2. únor 2011

@baronek Chci jit okamzite, Ne teda kvuli hormonum, ale protoze si chci dat v breznu pripadne zase nechat spravit kostrc. Brala jsi pri priprave nejake hormony? U me to snad nebude potreba, protoze hormonalni problem nemam a sliznici mam hezkou, jen musim dorazit na kontrolu 10DC.

antoa
2. únor 2011

@baronek taky mi další ivf po 2 pokusu doporučovali do 3 měsíců, že tělo je nabuzené, ale přitom odpočaté. Nyní si musím dát pauzu, ale pak taky pokud to půjde jdu hned do ketu-vidím to na červen, červenec...ach jo to je tak dlouhá doba

antoa
2. únor 2011

@martina_z někdy je fakt bílej test lepší 😉

baronek
2. únor 2011

@antoa to uteče jako voda, neboj 🙂 Jsi opravdu statečná
@martina_z žádné hormony jsem nebrala 😀 bylo to v přirozeném cyklu, snad byla i ovulka, protože mi nedali ani ovitrelle ani pregnyl ...

martina_z
2. únor 2011

@antoa To rozhodne! Nejvic me desi mimon, sestrenka moji kamaradky kvuli prasklemu mimodeloznimu malem umrela. Ti chytraci na Bulovce na to neprisli - fakt banda lemplu, mne tam zmrvili operaci slepaku (=vysledkem zniceny pravy vejcovod) a moji mame plastiku mocaku.

martina_z
2. únor 2011

@baronek Mivam ovulaci mezi 11-13DC, tak snad se to taky obejde bez Pregnylu. Cim min sragor do sebe nacpeme, tim lip. Mimochodem, jak jsem se radovala, ze se nam po Selzenu zlepsilo spermio o 2mio/ml, tak ted jsme byli zase na puvodnich hodnotach (12mio/ml). Staci trocha stresu, co ma chlap v praci, a je to. Cigosi do prace nechodi, chlastaji, huli, fetujou, a mnozi se jako krysy.

baronek
2. únor 2011

@martina_z to s tebou souhlasím ... ale s tím bohužel nic neuděláme

antoa
2. únor 2011

@martina_z ještěže stačí jedna spermie 😉
a mimoň tak to jediný jsem ještě neměla, tak snad...

baronek
2. únor 2011

holky mizím, zase zítra

martina_z
2. únor 2011

@baronek Leda si stoupnout na pracaku do fronty, zacit chlastat a kourit Startky 😀 Hned bychom byly zbouchnuty. Mej se zatim!

@antoa Kdepak, je jich potreba 50 milionu, protoze se zadna nikdy nezepta na cestu 😉

misi.21
autor
2. únor 2011

čauky,tak já zase čekám až manžel přijde,dneska se hrozně nudím a on si zrovna jde na masáže,chjo,chci taky... 🙂 Já se snad dám do čištění akvárka nebo co.

martina_z
2. únor 2011

Trocha humoru, volny preklad:

"Jeho poceti byl primo zazrak - pouzili jsme zamrazene sperma."

antoa
2. únor 2011

@martina_z 🙂
@misi.21 je to dlouhé, ale počkej až bude venku pěkně

misi.21
autor
2. únor 2011

@antoa jo,už se těším až se bude dát chodit venku,ale teď ty chodníky jsou tak na rozbití dršky...

antoa
2. únor 2011

@misi.21 to jo, nestojí Ti to za to a nezapomeň jsi tu jediná těhule, tak musíš bojovat a vybojovat!!!!Za nás všechny, ať tě můžeme dohonit!!! 😉

martina_z
2. únor 2011

@misi.21 Se maaas... 🙂

lenkacar
2. únor 2011

čus tak to jsme si mohly v noci psát
@martina_z

martina_z
2. únor 2011

@lenkacar No jo, ale Ty jsi pak psala, ze jdes spat 🙂

lenkacar
2. únor 2011

@martina_z no a stejně jsem do rána nespala 😀

misi.21
autor
2. únor 2011

@martina_z však se dočkáte všechny 😉
@antoa nejvíc mě štve,jak do mě manžel reje,že chodím málo ven a nenechá si to vysvětlit že sebou fláknu jen jednou..Hlavně že když jdeme spolu tak mě drtí ruku a furt říká nespadni nespadni,ale samotnou by mě poslal.
Teˇuž je to le´pší,ale namrzlí je to pořát

martina_z
2. únor 2011

@lenkacar Ja cumela do zdi a onuchavala manzela zhruba od 4 do 6 a pak jsem vytuhla a spala do pul devaty. Stejne jsem se ale citila jak po velmi vydareny parbe.

lenkacar
2. únor 2011

@martina_z tak to jsme byly 2 co onuchávaly manžela ,ale u nás neúspěšně ..nebyla jsem zase tak fit ,abych to dovedla do konce .. 😀 😝

martina_z
2. únor 2011

@lenkacar Mne prijde strasne sladkej, kdyz spi 🙂

misi.21
autor
2. únor 2011

@martina_z
@lenkacar chudáci chlapi,nenecháte je ani v noci. Leni tys měla nedávno slíbeno,ne?? 🙂

lenkacar
2. únor 2011

@misi.21 no ale nic z toho nebylo 😝 a sladkej mě teda nepřijde 😝

misi.21
autor
2. únor 2011

@lenkacar 😀 😀

misi.21
autor
2. únor 2011

@lenkacar mě teda přijde sladkej ikdyž je vzhůru... 😉

lenkacar
2. únor 2011

@misi.21 mě přijde sladkej když maká

martina_z
2. únor 2011

Holky 🙂

Zadnej chudak, na rozdil ode me spi jak drevo.

lenkacar
2. únor 2011

@martina_z ten můj je taky dřevák chrápací 😀 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru