Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
2. únor 2011

to u nás chrápu jako dřevo já a manžel musí usnout dřív než já, jinak se to prý nedá, ale já opravdu usnu v okamžiku když se zakryju dekou...
holky já bych tak sexovala a od 3.10. nic.... 😠 napřed kvůli stimulce, pak celý 1. trimestr a v den, kdy jsem už prve mohla, tak díky revizi zase měsíc nic....ach jo 😲

martina_z
2. únor 2011

@antoa Jezusmarja, se Ti nedivim, ja z toho lezu po zdi a je to teprve 3 tydny - pred OPU zakaz, po OPU zakaz, po ET jakbysmet a ted ta moje ruda sestra, tak si jeste par dni pockam.

antoa
2. únor 2011

@martina_z 😲

monnn
2. únor 2011

@antoa
@martina tak se k vám přidávám od listopadu taky nic,asi manža půjde k mnichům 😀 😀

antoa
2. únor 2011

@monnn 😀 😀 😀 hold musí si pomoct sám 😉

monnn
2. únor 2011

@antoa 😀 😀

lenkacar
2. únor 2011

já bych si taky dala říct ,ale jsem v karanténě a když něco tak mě odradí guma.. 😠 já už jsem si pořádně nevrzla asi tak rok a půl 😖 samý takový improvizace 😠 a jednou jsme si vrzli na dovče a všecno bylo v hajzlu a museli jsme nanovo být hodný ,jenže to nepočítam ,páč jsem byla spitá a nepamatuju si toho moc 😕 😀 😝

martinkka
2. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@antoa souhlasím s tou prací, já jsem šla do práce týden po revizi, moc se mi nechtělo, ale potřebovala jsem už mezi lidi, protože jinak bych asi skončila na psychiatrii a pak jsem byla ráda, že jsem šla, opravdu mi to pomohlo, takže ti držím palečky 😉
@martina_z ahojky, první pokus nám taky nevyšel, tak nevěš hlavu, příště to vyjde 😉

martinkka
2. únor 2011

my se k sexíku snad o víkendu dopracujeme, tak se těším 😀

lenkacar
2. únor 2011

@martinkka já vždycky když se těšim tak nic neni 😠

antoa
2. únor 2011

holky dobrou noc, Lenčo ty zase neponocuj a snad zítra zase tady 😉

lenkacar
2. únor 2011

@antoa no trošku jsem si chrápla u ulice a tak to nevidim dobře ,asi půjdu zase s monn na noční

antoa
2. únor 2011

@lenkacar

lenkacar
2. únor 2011

@antoa tak dobrou ..to spaní ti závidim

martinkka
2. únor 2011

@lenkacar taky se to tak někdy stane 😒 ale tentokrát ho když tak znásilnim 😀 pak to delší dobu nepůjde, tak si to ještě musím užít

lenkacar
2. únor 2011

@martinkka tak to ti tady budem svorně závidět

antoa
2. únor 2011

@lenkacar to je snad to jediný k závidění...
@martinkka 😲

martinkka
2. únor 2011

@lenkacar
@antoa 😀 😀 😀

martina_z
2. únor 2011

@lenkacar No jo, kdyz chrnis pres den, tak se nediv, ze pobuznas ;) Ja jsem okolo desaty mrtva, nekdy i driv, a pak se vzbudim ve 4 a cumim do tmy. Takze si ctu clanky a diskuze, nez konecne vytuhnu v 6 nebo v 7. Tuhle noc bych ale mohla spat dobre - pokud ne, tak sem vlezu.

@martinkka Diky. Obrecela jsem to uz vcera, kdyz jsem zacala spinit, a ted uz jsem s tim smirena - 75% holek to napoprve nevyjde.

lenkacar
2. únor 2011

@martina_z to bych se nedivila ,dneska to bylo výjmečně na 10minut při pepánkovi a vzbudilo mě vlastní chrápání ,hrůza ..no uvidíme jaká bude noc

antoa
3. únor 2011

@lenkacar tak asi jsi dobře spinkala, když jsi tu nebásnila 😀
Jinak všem dobré ránko, já rychle uvařím játrovou omáčku a vystřelím po návštěvách neb bych tu zbláznila. V noci jsem měla děsný můry. Napřed jsem byla někde na uzv a tam mi ukazovali jak tam mám tři bublinky 😲 a pak jsem zase byla v práci.....ach jo.

misi.21
autor
3. únor 2011

Ahoj,tak dnes jsem pro změnu zase nespalá já,takže ti tímto Leni děkuji 😀 Ve 2 jsem se vzbudila,ve 4 ještě koukala na hodiny,pak v 5 zase vzhůru a prosila jsem hodiny ať je už aspoň 7... Dneska mažu na tu endokrinologii,tak doufám,že to bude OK.
Jo a s tím sexem,já bych sexovala,manžel taky,ale mimčo asi ne,protože když už mě to nebolí,tak pak mám růžový výtok,takže jsem to zatrhla a musím se domluvit s dr.,jestli je vše OK... Takže asi tak. Navíc mě teď začal bolet pravý vaječník,jak kdybych si ho tam vždycky skřípla když vstávám ze sedu. No já už tu kontrolu fakt potřebuju...

tonytony
3. únor 2011

Tak dnes jedeme odpoledne do Caru- ještě nic nevyšetřovali, takže nic ještě nevíme, ale rýsuje se zase nakonec prý těch 6 embryjek jako minule na dnešní vyšetřen PGD... Jen mi je bohužel fakt dost zle- krk, průdušky, manžel už 2.den teplotuje, takže to moc dobrý teď není a navíc mám fakt asi rozjetý hyperstimulák, protože to břicho je děs, ani ohnout se nemůžu a funím jak vagon... Takže, jak to dnes vše dopadne, teda nevím... Přemýšlím, jestli si neudělat aspoň výtěr, kdyby to bylo na ATB, že by to bylo možná lepší než mít bacila v sobě, ale spíš je to jen viroza a s tím nic nezmůžu☹ Každopádně jsem vděčná za to, že se rýsuje aspoň těch 6 embryjek jako minule k vyšetření, že by tam zase aspoň to jedno zdravé mohlo být... Jen se strašně bojím, že si ho tou nemocí zabiju☹ Nemáte někdo zkušenosti, jak moc to je průšvih být nemocná v době ET? Teplotu nemám- já na teploty ale netrpím, ale bolí v krku a na průduškách a prostě se cítím tak nějak nemocně, rýma ani kašel není... ale manžel i malá teploty měli, takže to bude asi to samé... Myslíte, že se to dá zvládnout nebo je to v háji zeleným předem?

lenkacar
3. únor 2011

ahoj holky ,no noc byla lepší ,ale nechtělo se mi vylejzat ,ikdyž jsem třeba čumákovala ,měla jsem přeschlej krk tak jsem ho chodila zalejvat ..ty nemoce to je hrůza

lenkacar
3. únor 2011

@tonytony tak se drž..ale většinou jak je ta imunita oslabená tak se to zrovna chytne

martina_z
3. únor 2011

@lenkacar Taky jsem spala lip...a vis ze jsem cetla neco podobneho? Bylo to na nejakym emerickym serveru, bohuzel jsem si to neulozila a cetla jsem to az po ET. Pry neni dobre jist pred ET kortikoidy (beru je na astma a pry zrovna ty moje leky muzou i gravidni), protoze tlumi jakykoliv naznak infekce v tele - a implantace embrya je pry jako lehky zanet. Priste zkusim leky vysadit, neni to s tim mym astmatem zadne drama.

lenkacar
3. únor 2011

@martina_z vítej do klubu ,já to vysadila taky po potratu a uvidim ,ale oni ty kortikoidy schválně nasazujou tak já nevim..jo embrouš je jako parazit

lenkacar
3. únor 2011

@martina_z já si foukám od 30let ,ale spíš mám problémy když jsem nemocná ,nasraná a nebo na jaře..ale chci to jen tak zkusit pro prdel bez foukačky ,co bereš?

monnn
3. únor 2011

@tonytony neporadím,ale chci se zeptat vám dnes dělají PGD a ještě budete mít ET ?nám dělají PGD 3.den po OPU a za další 2 dny je ET 😅

martina_z
3. únor 2011

@lenkacar Miflonid a Foradil. Prisli mi na to uplne nahodou loni, kdyz jsem kaslala jeste mesic po chripce. Bronchialni astma ma i mati a mela ho babicka. To je v pr... uz jsme jak duchodkyne, co si pred Kauflandem vypraveji o nemocech.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru