Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

capricej
3. únor 2011

@lenkacar hm, tak ještě třeba můžu doufat, že třeba se mi jeden udržel?? to je asi blbost co? když krvácm 🙂

lenkacar
3. únor 2011

@martina_z musim si je vzít hned jak to začne ,jak se to rozjede už mi nepomůže nic ,do klubka lehnout pod deku a zaspat

lenkacar
3. únor 2011

@capricej no moc tomu nevěřim..jestli krvácíš hodně

capricej
3. únor 2011

@lenkacar hm, já vím

martina_z
3. únor 2011

@capricej Na krev jdu zitra, ale dneska jsem si pro forma udelala mamatest 10 a je ciste bily. Delala sis test? Pokud by 1 prezilo, bylo by to v rovine zazraku a rovnou bys mu mohla rikat Terminator.

capricej
3. únor 2011

@capricej jenomže ve mě pořád něco hlodá že by to mohlo být v poho 🤐

monnn
3. únor 2011

@capricej hele a tobě nedali v CARU Utroš?já si ho začala zavádět druhý den po OPU.

capricej
3. únor 2011

@martina_z ha ha no to je super,
já jsem dělala test v pondělí hned jak jsem začla špínit a teď nemám odvahu. A jak dlouho budeš ještě na nemocenské??

capricej
3. únor 2011

@monnn jo dali mi utroš a taky jsem s nim začala druhé den po odběru vajíček, ale nezávadím ho ale polykám, dr říkal že to je jedno jak to budu užívat

monnn
3. únor 2011

@capricej tak to jo mě bylo řečeno zavádět 😉

capricej
3. únor 2011

@monnn a jak jsi na tom ty? těhotná nebo netěhotná?

martina_z
3. únor 2011

@capricej V pondeli jdu nejspis uz do prace...

capricej
3. únor 2011

@monnn a kolik toho utroše bereš??

capricej
3. únor 2011

@martina_z no to já v pondělí půjdu na tu krev a do práce v úterý a asi zítra zkusím testnout doma

luciasek1982
3. únor 2011

Ahojky všem maminkám, těhulkám a snažilkám 😉
Omlouvám se, že jsem vám tady tak vpadla, ale hledám nějaké informace ohledne IVF. Dnes jsem byla na své třetí IUI a pokud se opět nezadaří, tak se jdeme chystat k IVF. Přítel má malý počet speriků. Jen jsem se chtěla zeptat, jak to všechno probíhá, a jak dlouhá cesta je, než dojde k samotnému IVF?
Můj milovaný pan doktor mi říkal, že zatím nebude nic plánovat, kdyby se náhodou zadařilo, ale že pokud bych dostala menstruaci, tak že mám hned volat, že začnou vyřizovat pojišťovnu atd. No a pak mám přijít týden před další menstruací, pro léky ke stimulaci a všechny informace co se bude dít.
Jak dlouho to potom trvá než bude odběr vajíček..... a potom od odběru k samotnému IVF? Nechtěla jsem se ho zatím vyptávat, protože pořád tak nějak doufám, že by k tomu vůbec nemuselo dojít
Děkuji vám moc za informace..... mějte všechny moc krásný den 😉

monnn
3. únor 2011

@capricej už nejsem ☹ a zaváděla jsem si 2 ráno a 2 večer

kikincuk
3. únor 2011

@luciasek1982 -ahoj,u nas to trvalo cca vse 2 mesice. K prvni mentruaci te stimulujou,odber vajicek,oplodneni... a pak cekani na vysledne //.
Ale treba to tentokrat s IUI vyjde. 😀 drzim ti palecky. 😉

luciasek1982
3. únor 2011

@kikincuk
Děkuji ti za informaci 😉 Taky doufám, že by to snad mohlo vyjít, ale chci se připravit na všechny možnosti!

luciasek1982
3. únor 2011

@kikincuk
Ještě se zeptám, jak to probíhá po IVF?

monnn
3. únor 2011

@luciasek1982 nevím co ti napíšou holky leky(injekce) aplikuješ podle toho jak reaguješ (jak ti dorůstají oocyty) já při prvním IVF 7 dní při druhém 9 dní no a obden pak jdeš na OPU

luciasek1982
3. únor 2011

@monnn
Ahojky .... OPU je prosím tě co?

monnn
3. únor 2011

@luciasek1982 jak to myslíš? za 14 dní testuješ na testík plus krev na HCG

monnn
3. únor 2011

@luciasek1982 OPU=odběr oocytů( vajíček)

luciasek1982
3. únor 2011

@monnn
Jo to je mi jasné, že čekáš jestli se mimi uchytily nebo ne, že testuješ a proběhnou i krevní testy. Jen jsem chtěla vědět jak je to po IVF s denním režimem. Jako jestli musíš ležet, jestli máš až do testování nemocenskou atd. 😉

luciasek1982
3. únor 2011

@monnn
Ha myslela jsem si to, že OPU je odběr, ale raději jsem se chtěla ujistit..... ještě se tady v těch zkratkách moc nevyznám 😀

monnn
3. únor 2011

@luciasek1982 záleží na tobě mě PN nabídli-jsem ji nechtěla 1.den jsem byla doma,pak už šla do práce,ale nic těžkého nezvedat a šetřit se

monnn
3. únor 2011

@luciasek1982 taky všechny zkratky neovládám 😀

martina_z
3. únor 2011

@luciasek1982 Mrkni sem:

http://www.anamneza.cz/moduly/clanek.php3?id=66...

Neda se rict, jak to bude probihat u Tebe - zalezi na tom, jaky dostanes protokol a jak budes reagovat. Ja jsem mela kratky protokol s antagonisty - injekce jsem pichala 10 dni, pak den pauza a hned jsem sla na odber oocytu (13DC).

luciasek1982
3. únor 2011

Všem vám moc díky za informace 😉 🙂

lenkacar
3. únor 2011

čus koukám nové tváře 😵 zdravím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru