Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

tonytony
12. únor 2011

@ami33 tak na zítra moc držím palce- nám oběma🙂

vera5
12. únor 2011

Jak ten "Nestyda" dopadl....jsem to nedodívala vyhrála to moje střeva☹, se hlídám a dneska tohle.... nebo je to ze všech těch hormonů...děs! A to jsem tu měla návštěvu😀 😀, jsem se ani nerozloučila.

Tak ženy dobrou noc 🙂 a sladké sny...

tonytony
13. únor 2011

Je tam- prostě tam je doušek!!!!Řvu tady jak blázen, že se mi to snad zdá!!!!!!!!!!!!!!!Já šla testovat s tím, že prostě nic, že to je jasný.... Manžel to ještě neví, chci mu to říct až zítra k Valentýnovi, jestli to teda vydržím.... Vůbec ale vůbec jsem tomu nevěřila a nevěřím ani teď Strašně se ale musím stále bát, jak říkal dr.- u nás tohle ještě zdaleka není výhra a velké riziko potratu nebo vady bude až do konce nebo min. do plodové vody, ale jsem šťastná i za ty nádherný //. Já se snad zblázním... Strašně moc Vám děkuju za dávaní naděje a velkou podporu, bylo by to krásný, kdyby tenhle zázrak fakt dopadl až do konce... Vím, že se nemůžu ještě zdaleka radovat, ale jsem šťastná za každý další krůček k mému štěstí- takhle šťastná jsem od porodu dcery ještě nebyla a že už to je doba! Budu se teď tolik bát, aby se to nepokazilo, ale chci moc bojovat... Moc všem děkuju, jsem úplně mimo...

Všem držím palečky, ať prožijí tu chvilku štěstí s //, která už nikdy neskončí

lenkacar
13. únor 2011

@tonytony tak to je krásný ,jen tak dál pokračuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tonytony
13. únor 2011

@ami33 Jak Ty, moje spolubojovnice? Věřím, že dnes nebudu sama hlást dobré zprávy🙂Moc na Tebe myslím a nakukuju🙂

tonytony
13. únor 2011

@lenkacar Leni, díky, u nás fakt není vyhráno, ale jsem šťastná jak blecha i za tohle, šťastná, že se chytilo🙂

lenkacar
13. únor 2011

@tonytony je dobře ,že si uvědomuješ ,že se ještě může cokoliv posrat ,ale tenhle krok je mooooooc důležitej ,něco vůbec najít

tonytony
13. únor 2011

@lenkacar Přesně tak, až se uklidním, musím si to prostě pořád snažit uvědomovat, že je u nás to riziko mnohem větší díky tomu, co o embryjkovi víme, musím to v sobě dokázat tak brát, zatím jsem teď na ádherným obláčku a nechce se mi z něj skočit dolů☹

lenkacar
13. únor 2011

@tonytony to riziko je u každého ..ale věřím ,že se ti povede dovést vše do krásného konce

tonytony
13. únor 2011

@lenkacar U nás díky tomu, že víme, že embryjko mělo ve 2 z 5 buněk vady je výrazně vyšší☹

lenkacar
13. únor 2011

@tonytony no vidíš ,chytil se bobánek ,má snahu bojovat tak taky bojuj

lenkacar
13. únor 2011

@tonytony no a copak jiné holky to třeba ví? neví .. 😔 kdoví proč jsou všechny ty potraty ..ted se usmívej ,je to tam ..mě potěšila i ta snaha těla to přijmout

lenkacar
13. únor 2011

paráda tony a baronek a kdo ještě zahlásí // 😵 a kašlete na příznaky ,řikam to pořád

tonytony
13. únor 2011

@lenkacar Já myslím, že jsem si tentokrát hodně pomohla tím, že jsem si přidala Prednison a Anopyrin- mrzí mě, že jsem je nebrala u 1.IVF, kdy bylo embryjko naprosto zdravé! Jako tohle, kdyby dopadlo do konce, tak opravdu budu věřit, že se zázraky dějí, myslím, že ani dr. tomu věřit nebude☹

tonytony
13. únor 2011

@lenkacar Bojuju, jak se dá, teď, když vidím, že mi poslá vzkaz //, o to víc budu🙂

antoa
13. únor 2011

@tonytony moc gratuluji!!!!!!! kolikátý den jsi po ET?
@lenkacar nějak mě ušlo jestli jdeš do té práce či na ket....

tonytony
13. únor 2011

@antoa děkuju,ale zatím fakt u nás není vyhráno...a strach bude větší a větší... jsem dnes 10.den po ET a z ranního douška už je fakt pěkně viditelná čárka🙂 já to hnala psát hned, jak vykoukly//

lenkacar
13. únor 2011

@antoa to ještě nevím..nechávam tomu volný průběh ,v pondělí se dozvim jestli půjdu do dalšího kola konkurzu a nebo ne a kdyžtak mám ještě rozjetý jiný věci a pokud práce neklapne jdu na ten ket ,jsem klidná ,protože mám náhradní programy jestli mě chápeš ,je to bud a nebo ..

vera5
13. únor 2011

@tonytony Gratuluji!🙂Tak to je krásný.....moc gratuluji-)

tonytony
13. únor 2011

ještě se zeptám, kdo berete nebo jste u ivf braly ten prednison, kolik ho berete? já beru po ET celých 10mg, jestli to nemám teď už trošku snížit? já si to beru sama, u nás v caru to norm. nedávají...

vera5
13. únor 2011

@tonytony Beru 5 mg, 1-1/2-0, jinak mi při ivf řekli, že se to vysazuje až po potvrzení těhotenství, po krevních testech,ale pak nějak postupně, ale to řekli mě. Ty ho bereš jak?

tonytony
13. únor 2011

@vera5 já beru 10mg ráno, ale myslím, že ho holky brávaly dýl než jen do krve, ale už si právě nejsem jistá... určitě ale postupně!takž ty bereš celkem 7,5mg?

vera5
13. únor 2011

@tonytony Ano, 7,5, občas ale na tu půlku zapomenu,ale dr.mi řekla, že to nevadí, že to dobrání nemám dohánět.Ano bere se dýl, jen říkám, že po testech krve se to nějak postupně snižuje. Chci se zeptat měla jsi nebo máš i nějaké příznaky, nebo je to takové klidné, např.je Ti třeba špatně, nebo tak?

tonytony
13. únor 2011

@vera5 no, asi 5.den po et mě bolela asi 3dny prsa, což jsem v těhu vždy měla, ale říkala jsem si, že spíš díky lékům, břicho taky pobolívalo, ale jinak nic, možná únava víc, ale jinak nic... ted už mi 2 dny není vůbec nic, sem tam píchne v bříšku...u 1.ivf právě mi bylo strašně zle od žaludku, nechutenství, pocit na zvracení, prsa a břicho nic...ted mi nbylo úplně jinak...

monnn
13. únor 2011

@tonytony gratuluji 🙂 to musíš dotáhnout do štastného konce 😉 a Ty máš už doma holčičku- jsem to nějak nezaznamenala,jinak k tomu Prednisonu já ho měla naordinovaný z IMUNA a brala jsem ho před ET 10 den volno pak 15 a zas den volno a stále dokola,po ET jsem to měla stáhnout na 5 a 10 a to do kontroly na IMUNU,která měla být v 10tt,v 7tt mi byl postupně vysazen,těhu skončilo(vys. se postupně prý kvůli ledvinám) 😉

ami33
13. únor 2011

@tonytony ahoj spolubojovnice, to je nádhera gratulka, já mám taky pozitivní výsledek, testovala jsem ve tři ráno, páč já tak teď vstávám každý den a šla jsem teda na to, najelo to strašně rychle a je tu pěkná tlustice. Jak ty jdeš už hned zítra na krev? Já tam ráno vlítnu hned asi, na kliniku nepojedu tak daleko, až pak na ultrazvuk srdíček, jestli bude jedno nebo dvě, jsem strašně šťastná, opatruj se a užívej si to.

monnn
13. únor 2011

@ami33 tak gratulace veliká!!!!!! 🙂

lenkacar
13. únor 2011

@ami33 no nekecej ,taky jo? no to je mega gratulace .. že by na tom roku králíka něco fakt bylo? 😕 😉 😵

ami33
13. únor 2011

@lenkacar díky, jo prej tenhle rok má být plodnej, budeme pupkatý všechny....taky sem četla o roku králíka, ono to tak bude, dokonce mám na tento rok napsaný přírustek do rodiny, tak to tak asi bude. Si toho králíka samým štěstím asi i koupím, ale radši plyšovýho hehe. 🙂

monnn
13. únor 2011

@lenkacar takže jestli půjdeš do práce nebo na KET je to jedno,je plodnej rok takže když nastoupíš do práce určo otěhotníš i přirozeně 😉 🙂 se pak budou v CARU divit 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru