Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
13. únor 2011

@ami33
@tonytony holky, moc vám gratuluju
Mě čeká ET zítra, tak snad to taky dobře dopadne 🙂

martinkka
13. únor 2011

@antoa přeju pevné nervy na návštěvě. Já bych asi po něčem takovým nechtěla švagrovou nikdy vidět, asi bych to nepřekousla

ami33
13. únor 2011

@martina_z Díky a budou další a další, to je jen začátek plodnýho roku, se tady rozrodíme a bude to silnej ročník jak Husákovi děti hehe 😀

ami33
13. únor 2011

@martinkka Děkuji, držím pěsti ET, zítra jde ještě jedna moje kámoška odsud, budete další úspěšná vlna, letos se nějak daří. HOdně štěstí ať se embrýskům u tebe líbí. 🙂

lenkacar
13. únor 2011

@martinkka na zítra jim přeju pevnou ruku at ti daj ty mímíse na správné místečko odkud se jim nebude dalších 9měs. chtít

monnn
13. únor 2011

@antoa holka už seš doma,přežila jsi tu návštěvu?doufá,že budeš mít ted na dlouho pokoj od takových návštěv 😉
@martinkka držím pěsti na zítra!!!! 🙂 hlavně se dobře vyspinkej!!!!!

holky prosím byla jste některá na hysteroskopii a jak vám pak bylo,je to jak po OPU?

martinkka
13. únor 2011

Holky, děkuju 🙂 snad to konečně vyjde a dojdeme ke zdárnému konci 🙂

@monnn na hystereskopii jsem byla, bolelo mně to asi trochu míň než po punkci

lenkacar
13. únor 2011

tak jsem si obarvila škebli a je zase černá celá koupelna 😕 😔 ,nevím jak se mi to vždycky povede

martinkka
13. únor 2011

@lenkacar to jsi šikulka 😀

lenkacar
13. únor 2011

@martinkka myslim ,že manžel bude mít jinej názor 😒

monnn
13. únor 2011

@martinkka děkuji za info OPU jsem měla pohodový - takže by to mohlo být v poho 😉 ,já si to i hledala,ale ty informace 😒
@lenkacar já si hlavu nebarvila ani nepamatuji sem slyšela,že to není Ok před ET a pak už jsem se na to vykašlala,ale mám tam odrůstajicí melír tak to zkracuji - sem o 15cm lehčí,co se týče vlasů 😀

martinkka
13. únor 2011

@lenkacar však on to uklízet nebude, ne? 🙂

lenkacar
13. únor 2011

@monnn já se v pátek sama ostřihala a dneska obarvila jsem takovej ten člověk ,,sám sobě sám,,otravuje mě někam chodit ,u kadeřnice mi vadí ,že mi hrabe na vlasy a to je docela blbý že jo?je to její práce ,takže se kvůli tomu střiham sama 😀 nahoře na krátko a vzadu delší

martinkka
13. únor 2011

@monnn bude to v poho, ani jsem po tom skoro vůbec nekrvácela
@lenkacar taky se barvim sama, ale asi bych se neostříhala
nebo teda ostříhala, ale vypadala bych, jak když jsem vyrazila dveře z blázince 😀

monnn
13. únor 2011

@lenkacar to si šikulka,hele si otevři doma kadeřnictví 😀 to já bych měla zuby 😀 neostříhám doma ani malého 😅 holička mi nevadí at se mitam hrabe 😀 mi to dělá dobře,ale zubaře a gyn. to teda nemusím aby se mi hrabal.... 😀

antoa
13. únor 2011

@monnn tak jsem to přežila,mám do léta zase pokoj, v létě se k nám naser...na grilovačku a pak bude zase klid. Od srpna co jsem se s ní pohádala ohledně toho mého těhu jsem je neviděla a vidět nechtěla. Jen jsem se dnes pobavila, ve 33 švagrová plánuje těhu tak za rok a prý to půjde hned po vysazení HA.....haha tak jí to přeju, ale přece jen nejsem škodolibá, ale tady bych se bavila pokud ba měli problémy, jenže jak mám mnohokrát ověřeno kur...myj štěstí.ach jo 😉

@martinkka držím pěsti at jde vše jak po másle 😀
@lenkacar ty musíš být kočka, nechceš své dílo vyfotit, at se taky pokocháme? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

monnn
13. únor 2011

@martinkka 😀 blázinec jo 😀
no tak už jsem v poho já po 1.OPU neměla ani vložku sem nevěděla,že můžu krvácet 😕 a taky,že ne při druhém jsem se raději pojistila slipovkou 😀 😝

martinkka
13. únor 2011

taky mi holička nevadí, je mi to příjemný 😀

monnn
13. únor 2011

@antoa taky sem měla takovou známou která zas tvrdila,že bude rodit na jaro a jindy ne,děti ještě nemá 😕
no a tvá švagrová - obdivuji její optimismus,si myslím,že jsme si to myslely všechny,že jo a ted tu čekáme na zázrak kdybych já věděla co vím ted, tak bych CAR navštívila min. před pěti lety ☹

martinkka
13. únor 2011

@antoa děkuju 🙂
hlavně, že to máš už za sebou, to je náštěva za všechny prachy 😒

lenkacar
13. únor 2011

antoa já vypadám furt stejně 😀 ,já se střiham furt stejně 😎

martinkka
13. únor 2011

@monnn taky jsem si původně plánovala, že vysadím prášky, tak do třech měsíců otěhotním a porod jsem si naplánovala na jaro 🙂 teď by mi bylo jedno, i kdyby to bylo třeba na silvetra a mrzlo a bylo -20

antoa
13. únor 2011

@lenkacar 🙂

martina_z
13. únor 2011

@monnn Hehehe, taky jsem si myslela, ze kdyz mam pravidelny cyklus, pujde to samo. Nejak jsem nepocitala s variantou, ze je prava trubka v riti a manzel ma pulku spermii, nez by mel mit. Mam taky par kamaradek, ktere planuji pocit v roce 2012. Nevim ovsem, v kterem kvartalu 😀 Zvlast u te jedne me ale jeji optimismus hodne udivil, nekdy ma menses po 35 dnech, jindy po 50. Na jejim miste uz bych oblehala prazske gynekologie a nechala si udelat hormonalni profil a dalsi vysetreni.

antoa
13. únor 2011

@martinkka asi tak nějak, dokonce je mi jedno i pohlaví a počet prcků...

monnn
13. únor 2011

@martinkka no já ani nic vysazovat nemusela šli jsme do CARU jen kvůli PGD a stejně nic 😠

martina_z
13. únor 2011

@martinkka Mila jmenovkyne, zitra drzim pesti! Jojo, presne tak, taky bych klido rodila i kdyz bude horet Narodni divadlo, budou povodne, prileti mimozemstani a CSSD vyhraje volby.

lenkacar
13. únor 2011

máte to i se špinavým tričkem

martina_z
13. únor 2011

@lenkacar Oci jako dve studny, vlasy jak havranni kridla 🙂

martinkka
13. únor 2011

@antoa taky je mi to jedno, i když bych nejradši hned dvojčátka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru