Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
14. únor 2011

@lenkacar a jaště se nechám obskakovat 😀

tonytony
14. únor 2011

@martinkka Ne, ne- i Ty bojovat🙂 Odpočívat a modlit se🙂

tonytony
14. únor 2011

@vera5 No 10kové Ti zachytí časnější těhu- do 10IU( jednotek) HCG, ty 25 zachystí až o něco málo pozdějíš těhu, nemusí být pozit. tak brzy- až nad 25jednotek HCG v moči🙂 Takže když Ti ukáže // 25ka, tak to je lepší🙂

martinkka
14. únor 2011

@tonytony tak jo, máš pravdu, bojujeme všichni 3 😀

petapal
14. únor 2011

@lenkacar řikala,že pry to na me začlo působit asi pri tech zvysenych až ,že je to divny protože mam vaječniky pry super ,ale asi mi to pomaleji roste . Byla jsem zklamana na kazde strane mam pry asi 5-6 folikul. tak uvidime snad už to ve stredu naplanuji a reknou den kdy půjdu na odber.

martina_z
14. únor 2011

@petapal Tak to jsme na tom stejne, ten muj mrzak ma 13. den cyklu taky jen 11mm, a to uz mam jindy po ovulaci. Ta stimulka v lednu mi to pekne rozhasila, netusila jsem, ze to bude s ovulaci takhle dobrodruzne. Dalsi UZ mam ve ctvrtek. Vajecniky me pri stimulce taky pichaly a bodaly, ale to se mi deje i v normalnim cyklu. Jen to pri stimulaci bylo vyraznejsi + takovy divny tlak pred odberem.

Martinko, krasa, drzim palce. 😉

martina_z
14. únor 2011

@petapal kolik bys tech folikulu chtela? 20 a skoncit s hyperstimulakem? Rika se, ze optimum je 10-14 ;)

lenkacar
14. únor 2011

@martinkka obskočit to ne...obskakovat to jo 😵 Valentýn nevalentýn..nedej mu.. 😀

martinkka
14. únor 2011

@martina_z děkuju, budu to potřebovat 🙂

martinkka
14. únor 2011

@lenkacar nedam 😀 budu se bránit

lenkacar
14. únor 2011

@martinkka hodná holka ,aspon mi to nebude líto ,že my taky nic 😀 😝

martinkka
14. únor 2011

@lenkacar nemusí ti to být líto, nejsi tu jediná skoro jeptiška 😀

lenkacar
14. únor 2011

@martinkka no já měla valentýna včera .. 😵 takže na tom nejsem tak zle .. 😀 😝

martinkka
14. únor 2011

@lenkacar tak to si nemáš co stěžovat 😝 už máš odvalentinováno, tak dneska už ti stačila jen kytička, ne?

lenkacar
14. únor 2011

@martinkka ne my nic neslavíme 😉

martinkka
14. únor 2011

@lenkacar aspoň ušetříte 😀 taky to nijak neslavíme, ale kytička mě potěší

lenkacar
14. únor 2011

@martinkka no já měla nedavno narozky a za pár dní svátek a to jistě nějaké koště zase doma bude ,mě je za to líto peněz ..

martina_z
14. únor 2011

No, ja naposledy ve stredu, muzskej zejtra dela statnice, tak s nim neni rec :-/ Takze taky nic.

lenkacar
14. únor 2011

@martina_z tak to má omluvenku 😉 krev má v mozku ..bud jí má tam a nebo tam..to si musíš vybrat

monnn
14. únor 2011

a já naposled v listopadu a holky taky žiju 😝

martina_z
14. únor 2011

@lenkacar Hlavne si mysli, ze se jeste neco nauci. Chm. U me to teda nikdy nefungovalo a vecer pred zkouskou uz jsem se radsi nedrtila. Clovek akorat vic zblbne.

monnn
14. únor 2011

@martina_z to máš pravdu,holky dobrou dnes mám depku tak jdu raději spát

martinkka
14. únor 2011

@martina_z večer před zkouško už by to chtělo spíš nějaký odreagování 😀

martinabg
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinkka
14. únor 2011

@martinabg přeju hodně štěstí, ať už brzo držíš to svoje štěstíčko v náručí 🙂 dotazník jsem vyplnila, tak snad ti pomůže
holky, jdu spát...dobrou noc

antoa
14. únor 2011

@martinabg vyplněno a přeji kupu štěstíčka

lenkacar
14. únor 2011

taky jsem to vyplnila 😉

petapal
15. únor 2011

@martina_z me by to stačilo ty folikuly jen prej jsou 11mm tak potrebujou jeste pohnojit tak snad to zitra bude už tak jak chteji boli me hrozne bricho a dneska jsem byla na wc holky a jak jsme se utirala tak jsem mela papir no jak to rict proste nejak slintam 😀

petapal
15. únor 2011

holky když to zitra na ultrazvuku bude už dobre ta velikost folikul tak dostanu jeste nejake hormony četla jsem neco o pregnolu nebo už nebudu nic pichat pak

martinkka
15. únor 2011

@petapal 36 hodin před punkcí se píchá závěrečná injekce pregnylu nebo něčeho podobnýho

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru