Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
15. únor 2011

Co dneka vaříte, holky? Já dělám kuřeci rizoto, tak už se na něj těšim 😀

sponiarka
15. únor 2011

@petapal Ahoj uvidíš že to dobře dopadne,ten pregnyl si píchneš tak dva dny před odebráním folikul

sponiarka
15. únor 2011

@martinkka ahoj já mám bolonské špagety

petapal
15. únor 2011

@sponiarka a za ten se holky doplaci kolik me už z tech penez klepne

petapal
15. únor 2011

@martinkka taky bych si dala rizoto ,ale asi pracujou nervy tak jsem po rani k,ave hned blinkala za chvili vyrazime nakoupit tak pak neco vymyslim manža otravuje na boruvkove knedliky

sponiarka
15. únor 2011

@petapal to mi hradila pojištovna

petapal
15. únor 2011

@sponiarka no ja jsem prave mela ten fostimon a ,že jsem pry vyčerpala už limit na hormony tak jsem si je musela už ted platit dvakrat tak me zajima jeslti i ten pregnyl budu kupovat chodim do caru v Praze k apolinari

sponiarka
15. únor 2011

to já taky k apolináři

petapal
15. únor 2011

@martinkka tak to bych si ho mohla ve stredu už pichnout a pak jit na odber co dneska mam posledni pichnuti hormonu zitra ulztrazvuk

martina_z
15. únor 2011

@petapal jj, dostanes Pregnyl nebo Ovitrelle (pripadne jinou hCG injekci, neznam vsechny, ktere jsou na trhu). Bodnes v presne urcenou hodinu a je to uplne ta nejdulezitejsi injekce ze vsech - pote dozraji vajicka a za 34-36 hodin po pichnuti hCG jdes na odber. To "slintani" je uplne normalni, proste probiha hyperovulace a vsechny projevy jsou vic markantni nez v normalnim cyklu. Ja to takhle mela uz od 6. dne stimulace 😉 Jaky mas protokol?

sponiarka
15. únor 2011

tak to nevím ja si ho píchala v sobotu večer a v pondělí jsem šlana odběr

martina_z
15. únor 2011

Myslim, ze hCG injekci plne hradi pojistovna. (ve 4 cyklech, pak uz je to za prachy a plna cena Ovitrelle je cca 450Kc).

tonytony
15. únor 2011

Ahoj holčičky, tak jsem už doma z Caru- krve mám na obou místech odebraný- byla jsem i na hematolce kvůli těm mým trombofilním mutacím... Po 13.hod. budu volat pro verdikt z krve- to budu pokakaná až za ušima, a na hematolku, když teda bude těhu potvrzeno jedu k dr. zase příští středu, co a jak teda bude a nebude s injekcemi neinjekcemi atd...
No a dnes jsem teda ráno taky testovala- manžel to totiž chtěl vidět, když už ty testy nakoupil, ale asi jsem neměla- ten 10kový mamatest byl tak stejný jako ten 25 ze včera i předvčera, což jsem teda čekala, že jako 10kový bude už čára pořádná, no a pak ten digitální, na který se manžel nejvíc těšil sice + ukázal, ale délku těhu jen 1-2 týdny, což už by měl ukázat 2-3 týdny... Tak nevím, jak moc to je přesný, ale moc mi to nepřidao a obavy, že hcg je nízké a nebo klesá jen posílily... měla jsem se na to už vykašlat, stejně bude směrodatná až ta krev dneska...Bolí mě dnes břicho, asi jak jsem po těch ležících dnech byla poprvé venku a v akci...

Pamatujete si někdo, kolik má ten cca 12.den po ET, co dnes jsem být to HCG( je to od OPU 18.den= jako od početí 18.den, jestli to chápu dobře)... Díky... Už se teď jen modlit, aby to bylo fakt v pořádku... S testy končím☹

martina_z
15. únor 2011

jj, jak rika Sponiarka. Ja jsem pichala v nedeli vecer a v utery rano byl odber.

petapal
15. únor 2011

@martina_z zlati ja furt nevim co to tu pišete asi dlouhy no dostala jsem 22druhy den zoladex a pak za 14dni fostimon 7krat jsem si pichala fostimon 3davky pak mi to zvedli na tři dny na 4davky a včera jsem dostala na dva dny merional 4davky zitra tam jedu rano v 8h tak snad už mi reknou den odberu

sponiarka
15. únor 2011

@petapal to je na ultrazvuku kolik budeš mít těch folikul

martina_z
15. únor 2011

@petapal Tak to je dlouhy protokol s agonisty. Zlaty standard, nikdo nemohl predvidat, ze bude slabsi odezva vajecniku. Ale folikulu mas akorat, jen skoda, ze potrebujes vyssi davky. Kdo vi, jestli by to pri kratkem protokolu bylo lepsi a folikuly rostly ryychleji.

martinkka
15. únor 2011

@petapal za pregnyl jsem taky nic nedoplácela, ten limit od pojišťovny je na stimulační hormony, ne na pregnyl

petapal
15. únor 2011

@sponiarka pani doktorka včera řekla,že jich mam na kazde strane tak 5-6 folikul ,že to vypada dobre a 10vajiček by mohlo byt

sponiarka
15. únor 2011

@petapal no vidíš to dobře to dopadne

martina_z
15. únor 2011

@tonytony Hlavne je dulezite, jak hCG roste! 🙂 14. dni po ET mivaji holky okolo 300 a je to povazovane za krasny vysledek. Ale nektera embrya maji pomalejsi rozjezd a i hodnota 50 muze skoncit prosperujicm tehotenstvim a uspesnym porodem. Drzim palce.

petapal
15. únor 2011

@sponiarka tak to jste me ulidnili holky jdu do kramu a zadelam mu na ty boruvkovy knedliky

martinkka
15. únor 2011

@tonytony nestresuj pořád, to bude dobrý 🙂 ty testy nemůžeš brát tak vážně, třeba jsi víc pila a máš moč naředěnou
držím palečky na výsledky krve, 18.den po OPU jsem měla hCG myslim kolem 300 - 400

tonytony
15. únor 2011

@martina_z děkuju, přijdu určitě ještě zkonzultovat výsledek- teda jestli mi nějaké číslo řeknou...

tonytony
15. únor 2011

@martinkka díky, no dnes plašil s testy teda hlavně manžel... Truhlík jeden, byl naštvaný, že jsem si dovolila testovat před tím bez něj, tak si to chtěl taky zkusit a jako chlap hlavně s digitálním, že🙂

martinkka
15. únor 2011

@tonytony důležitý je, že tam čárka je 🙂 a jsem zvědavá, jak ti dopadne krev, tak pak hned napiš

martina_z
15. únor 2011

@tonytony Kolik stoji ten digitalni kram? Ja jsem k tomu strasne skepticka, protoze kazdemu hCG stoupa jinym tempem a kdo vi datum poceti presneji nez my IVFkarky?

kamcatkakoc
15. únor 2011

@tonytony
Ahojky, držím moooooc a mooooc pěsti, aby to dobře dopadlo 🙂 🙂 🙂

vera5
15. únor 2011

Tak jsem to nevydržela, včera můj dovezl testy, no a já to testla i přesto, že jsem se zařekla, že to neudělám, jsem 6den po ET a čárka na testu 25 je jen jedna ☹ ☹

kamcatkakoc
15. únor 2011

@vera5 A není ještě moc brzy ???? Ještě nevěš hlavu, všechno může být jinak... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru