Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
16. únor 2011

@tonytony neblázni zase ,do pátku vydrž

adenka84
16. únor 2011

@tonytony do pátku to už vydrž...podel tvého HCG bych řekla,že je to bichemické těhotenství a to z těla odejde samo...menstrulací se vyčistíš a dostaneš do normálního stavu...

vera5
16. únor 2011

@martinkka A jak je máš v sobě dlouho?

vera5
16. únor 2011

@tonytony Určitě počkej do pátku, léky nevysazuj.

tonytony
16. únor 2011

@adenka84 Kéž by to aspoň takto, jak píšeš dopadlo...

martinkka
16. únor 2011

@vera5 od pondělka...čekání bude ještě dlouhý

vera5
16. únor 2011

@martinkka Já do pondělka, v pondělí jedu na krev,ale asi testnu znovu v pátek. No ,ale během 3 dnů se mi strašně zhoršila pleť, je to děsný, vypadám jako puberťák, od první stimulce na IUI až teď po druhou na ET jsem měla tak krásnou pleť a teď vypadám jako puboš, brada jebáky, na tváři jebáky, jsem celá rozházená.....☹

martinkka
16. únor 2011

@vera5 třeba jsi těhu, když máš pleť jako puboš 🙂

lenkacar
16. únor 2011

to bych musela bejt těhotná celej život 😀

vera5
16. únor 2011

Spíš si myslím, že to budou silné krámy až je dostanu🙂 a nebo mám prostě rozhozený organismus.

martinkka
16. únor 2011

@vera5 to je taky možný, tělo dostává hormonální šoky 🙂 tak se to tak může projevovat

vera5
16. únor 2011

@martinkka právě taky si to myslím. Jsem celá unavená, dneska mi jedna paní řekla, že nevypadám dobře, šla jsem alespoň na malou procházku...no moc mě to nepotěšilo, dobře se necítím, jsem unavená, kruhy pod očima, celkově slabá,ale přisuzuji to prostě tomu, že je toho na tělo moc. Sice jsem přibrala z nějakých 50 kd na 55 kg,ale necítím se tak. I při IUI jsem to přibrala a pak to zase dala dolů,ale tento proces jaksi prožívám více. Jiná stimulka, jiné dávky, asi to člověka celého rozhodí.

martinkka
16. únor 2011

@vera5 však ono se to rozlouskne, čím to všechno je 🙂 taky se cítím hrozně unavená, na mě tak asi působí ten utrogestan

sedmitecka
16. únor 2011

@vera5 mě to břicho taky takhle občas bolí už od KETu....jo a mě tedy utrogestan mrchu nebrzdí, to už mám vyzkoušené 😉

sedmitecka
16. únor 2011

@martina_z ahoj, děkuju 🙂 no, myslím, že 10.den po KET by něco být už asi mělo...ale já už jsme na mrtvici, mám na testu skoro neviditelnýho ducha, pořád 😝 😝 😝 😝
tak co v tom břiše sakriš děje? 😠

lenkacar
16. únor 2011

@sedmitecka jo kdybysme tak každá měla doma utz co?

sedmitecka
16. únor 2011

@lenkacar no já bych si ho dělala furt...mě by teď stačil nějaký test, co umí vyrobit krásné dvě čárky 🙂 🙂 🙂

lenkacar
16. únor 2011

@sedmitecka to mě povídej ..holky mě z toho prednisonu šíleně bolí hlava ,vím ,že je tom dobré pro mimi to jíst ..ale já nevim jestli to vydržim..začla mi dneska v noci a jestli to bude jako pokaždé tak to nepovolí až dokud s tim nefláknu .. ☹

sedmitecka
16. únor 2011

@lenkacar tak to nic moc, mě prednison nic nedělá, kromě toho, že jsem pěkně nateklá, nedopnu džíny 😝 kolik bereš denně? já mám půlku tablety 5 mg

lenkacar
16. únor 2011

celou ráno,ale na mě takhle působí vždycky a jsem po něm tlustá jako čurík ..takže se brzy zase do ničeho nevejdu

monnn
16. únor 2011

@sedmitecka @lenkacar já brala 10 a15mg,ale obden 😀 😝
jinak dobrou noc jsem přišla z práce a zítra jdu na ráno takže se loučím jdu rychle spát 😀

vera5
17. únor 2011

Ráno jsem vstala a vůbec už mě nebolela prsa, tak jsem se testla, 8 den po ET a nic ani duch, ksicht mám jak v 15ti samý jebák a břicho bolí na krámy, vzdávám to, teď už počkám až do krve, rovnou se tam domluvím co dál. Myslím si, že asi ta embryjka nebyla dobrá, kdyby to byly alespoň morule, ale 6 a 8 buněk je podle mě na 4 den prostě málo. ☹

martinkka
17. únor 2011

@vera5 8. den po ET může být ještě brzo. zkus to tak za dva dny, ani to bolení břicha nic neznamená

lenkacar
17. únor 2011

@vera5 tak 8den jsem já mla naprosto sněhobílý test co blázníš a vzdáváš to ..je to strašně brzo

sedmitecka
17. únor 2011

@vera5 já vím, že nemám co říkat, když jsem na tom stejně a taky vyšiluju takhle brzy, ale vážně počkej ještě 2-3 dny..........já mám taky chaos, v pondělí (7. den po KET) malý pidi duch, v úterý vůbec nic a včera zase ten pidi duch...no a dneska jsem 10. den po KETu a zítra mám dostat menses, břicho bolí pěkelně 😝 😝 😝

tonytony
17. únor 2011

Já dnes na testu měla už jen ducha, takže jsem to nevydržela a šla si na krev už dnesmísto zítřka, zda to klesá, ať můžu zavolat do Caru a vysadit, ať zbytečně neprodlužuju to trápení☹ Za pár minut si budu volat na výsledek, tak si přeju, ať je co nejnižší a odejde to samo☹ První neúspěch IVF bolel hodně, neb jsem nečekala, že by to nemělo dopadnout, ale jak nebyly //, bylo to lepší než tohle utrpení... Ty // pro mě jsou bolestivý a dlouho ještě budou...

Holky, nikdy jste nevyužily po neúspěchu nějakého dobrého psychologa? Já nevím, jestli by mi to nepomohlo, je mi fakt zle, vůbec nevím, zda mám sílu do nějakých dalších pokusů- hlavně na to další čekání☹ Jak to přečkat, překonat☹
Stydím se tady před Vámi, jak jste silné a ikdyž třeab nemáte žádné dítě a za sebou mnohem víc pokůsů a trápení, že to zvládáte, já jsem asi srab☹

lenkacar
17. únor 2011

😉 @tonytony já ho využila po rozvodu a vůbec jsem se za to nestyděla ,takže ... 😉

martinkka
17. únor 2011

@tonytony já jsem o psychologovi přemýšlela, ale nakonec jsem to nejhorší překonala, když jsem šla do práce...ale jestli máš pocit, že by ti to pomohlo, tak za nim určitě jdi, vůbec se nemáš za co stydět, nic na tom přece neni 😉

koubovka1
17. únor 2011

Dobré ráno holky, tak jsem vás tak trochu dočítala a řeknu vám, ty vzpomínky na to "peklo" jsou hrozný. Nevím, jestli bych mela sílu to podstupovat znovu a strasne vás obdivuju a fandím vám, at jste vsechny moc stasné s miminkama v náručí.

koubovka1
17. únor 2011

Dneska jsem se rozhodla trochu víc se setřit, včera nám udelali v ložnici novou vestavenu skřín a celou jsem umyla, nandala veci, pak jsem jeste jela ke kamarádce a večer jsem byla jak látra a bolelo me divne bricho, asi jsem jim prdouskům dala dost zabrat, tak dneska zvolnit.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru