Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
25. únor 2011

@martinkka panebože tolik? 😕

martinkka
25. únor 2011

@lenkacar ale je komplet hotový, jen bez nábytku

lenkacar
25. únor 2011

@martinkka bez nábytku a bez pozemku?! 😢

martinkka
25. únor 2011

@lenkacar a bez pozemku 🙂 ale máme komplet hotový podlahy, koupelny, schodiště, kuchyň a i nám vymalovali

lenkacar
25. únor 2011

a bude tě to bavit uklízet tak ohromnej barák? mě tam sežrali vši 😀 😝

martinkka
25. únor 2011

@lenkacar uvidíme...snad ten úklid nějak přežiju 🙂

lenkacar
25. únor 2011

@martinkka mě by se líbil ,ale potřbovala bych služebnou,páč mě jako úklid neba

martinkka
25. únor 2011

@lenkacar mně zatim úklid nikdy nevadil, tak jsem zvědavá 😀 jestli to teprv přijde

martina_z
25. únor 2011

@martinkka Skoro tolik nas stalo 3+1 (72m2) na okraji Prahy, ale aspon na metru a s docela velkym balkonem. Do 5+1 to chce hodne deti, ale uz jsi na dobre ceste 🙂

martinkka
25. únor 2011

@martina_z v Praze jsou byty hrozně drahý 🙂 chce to aspoň 2 děti, ať neni ten barák prázdný

martina_z
25. únor 2011

A jeste to neni novostavba; 2,5mio stal byt a 400tis. kompletni rekonstrukce. Kamaradka si jeste pred krizi kupovala s manzelem byt 3kk za Prahou asi 20min. od vlakoveho nadrazi. Je to asi 69m2 a v podkrovi (=cili temer vsechny skrine musi mit na miru) a zaplatili za to asi 3,5mio. Ted uz to tu hodnotu pochopitelne nema, dost na tom prodelali, jeste maji 100% hypoteku, ktera je hodne nevyhodna a podle vypoctu byt preplati zhruba o 900tis. Byt za Prahou se podle me vubec nevyplati, to je mnohem lepsi barak.

martinkka
25. únor 2011

když už byt, tak v Praze a nebo barák za Prahou...mam v Praze spoustu známých a všichni to řeší takhle

jolcap
25. únor 2011

@martinkka na tru chodím jen k mamince, byli jsme v žitavě koupitnějaký dobrůtky a maso na řízky

martinkka
25. únor 2011

@jolcap mně chutná líp ta co dělam já, maminka jí dělá trošku jinak než já...už jsem jí dlouho nevařila, tak bych jí taky mohla udělat

jolcap
25. únor 2011

@martinkka já se k ní nidky nedostala vždycky mamka volala dělám svíčkovou ale ona ji dělá moooc dobrou takže stejěn bych jí dělala stejně,ale jednou nás pozvala mamčinýho manžela mamka(teda nevlastní babička) na svíčkovou a takovej hnus jsem nikdy nejedla a ty pohledy co jsme u stolu házely

martinkka
25. únor 2011

@jolcap moje maminka bydlí daleko, tak když už se vidíme, tak je to třeba 3-denní návštěva 😀

jolcap
25. únor 2011

@martinkka já ji mám 500 metrů to je něco jiného

martinkka
25. únor 2011

@jolcap já jí mám asi 400 km 🙂

jolcap
25. únor 2011

@martinkka nechala jsem si vyndat žehlící prkno tak řemýšlím jaký film si k tomu pustím

martinkka
25. únor 2011

@jolcap taky bych měla žehlit, ale vůbec se mi nechce 😒 žehlení je pro mě nejhorší domácí práce

jolcap
25. únor 2011

@martinkka no když už mám to prkno venku je mi jedno jak dlouho žehlím,ale zvykla jsem si koukat přitom na filmy typu Hříšný tance, Brigitt Jones a tak podobně podle hromady

martinkka
25. únor 2011

@jolcap taky si u toho většinou něco pustim, pak to rychleji utíká a je pravda, že když už žehlim, tak je mi jedno, jestli jednu pračku nebo dvě

jolcap
25. únor 2011

@martinkka to jsem ráda je to všude stejný já dneska vyžehlím a zítra mi holka z hor přiveze tašku další spíny, takže nekonečnej příběh

martinkka
25. únor 2011

@jolcap mně se to u nás zdá taky nekonečný, jen dožehlim, už věšim další pračku a můžu žehlit znova...a to jsme jenom dva

jolcap
25. únor 2011

@martinkka a když budete čtyři tak to nevím, jak jsem byla u kámoška má třio malý kluky tak říkala, že jí jeden koš na prádloa sušák nestačí rpý to začne nosit do špitální prádelny

martina_z
25. únor 2011

"Prace v domacnosti je urcena k okamzite spotrebe."

martinkka
25. únor 2011

@jolcap to si ani nedovedu představit, kolik by jsme měli prádla, kdyby jsme byli 4...ale klidně budu mít tolik prádla 😀 nějak bych to musela zvládnout

jolcap
25. únor 2011

@martina_z
@martinkka je to nedoceněná práce, podle chlapů nic neděláme jen krafeme na netu, oběd se asi udělá sám, prádlo taky

martinkka
25. únor 2011

@jolcap tak tak 😀 takymi pořád vykládá, že jsem pořád na netu- a kdo tu asi uvařil, napekl, uklidil, vypral a vyžehlil? Ono asi samo 😀

jolcap
25. únor 2011

@martinkka jo přesně a on je ta utahanej z práce, taky to znám

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru