Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
25. únor 2011

@mv no tak to si ještě deset let počkám minimálně,ale chci jet strašně moc, no já když na krétě viděla jak jezdí tak se mi nechce do půjčování auta,ale rozhodně nebere nic kde je napsáno klidná dovolená, takže klidně bydlíme i ve větším městě a na řeckých ostrovech se dá v pohodě jezdit mhd

mv
25. únor 2011

@jolcap my zase máme blbýho psa, co ochcal vše, co jsem za rok se snažila nasázet, takže to chcíplo.zbytek zničila virchřice a na pár kytek a keřů kolem domu se svezl sníh ze střechy a je taky po nich.
jako mě by stačila jen tráva, fakt nejsem náročná.ale zase chápu, že nějak upravit tu naší plantáž bude hezkých pár let trvat...

jolcap
25. únor 2011

@mv jenže ta plantáž tam bude furt, že jo. mě by stačilo pěknej kousek trávníku kde můžu posedět a dát si kávu, nebo opéct maso,ale to asi tady nikdy nebude,tak chodím k mamce ty mají altán a gril a bazén a pohodu

mv
25. únor 2011

@jolcap my z Řecka byli na Krétě, Zakyntosu,Korfu,Peloponésu a mé lásce Kefalonii a jedině, kde jezdili jak prasata, že byl vycukanej i manžel, to bylo na Zante.

mv
25. únor 2011

@jolcap u nás je problém, že je ten pozemek moc velkej,takže i jen kousek dát do latě je na hodiny práce a desetitisíce k tomu.
a po loňsku mi dost dostala ta vichřice 2x po sobě, zničila, co mohla a nemám už náladu se s tím pachtit znova.
prostě až nebudu mít před důchodem co dělat,tak asi pak se začnu pořádně věnovat zahradě.

martinkka
25. únor 2011

my dovolený u moře milujeme, celý den se hezky válíme na slunku a jeeme na 1výlet za celou dovolenou, to nám stačí 😀 teď už jsme ale dodovolenkovali, když máme domeček...už na to nebudeme mít

jolcap
25. únor 2011

@mv tak to já mám jen Krofu, Krétu a Rhodos a ten byl asi nejkrásnější bydelli jsem v hlavním městě a tam jsme všude chodili pěšky a pak jsme našli pláž kam jezdil bus, no prostě super

mv
25. únor 2011

@martinkka já bych se plácla i na déle, ale pak bychh zase měla pocit, že jsem tam o něco přišla...
většinou jezdíváme na týden, a to se vůbec dá horko těžko něco z místa vidět.
Naposled na Tenerife jsme ráno vstávali na budík, abychom to do večera stihli vše sjet.Ale bylo to nádherný a i za ten ranní budík mi to stálo.Syn remcal, že příště už s náma nejde,že se ne to může vyprdnout. 😀 a když jsem mu teď řekla, že na podzim už jedeme s tátou sami, tak se mnou 3 dny nemluvil...
jo, to já jsem si taky myslela,že jsme s barákem už dojezdili, ale manžel to vidí jinak... 😀

mv
25. únor 2011

@jolcap rhodos nám schází,mám ho v merku na ten červen, ale máme dovolenou hned zkraje a nevím, jestli bych tam v té době neumrzla.a jedině kdyby bylo něco na LM,jinak ne.
Pak ještě uvažuju nad Kyprem,ale kluci by nejradši zase na Kanáry.Vše až podle cen,nejpravděpodobněji skončíme autem v Chorvatsku,ale jako poznávačka.

martinkka
25. únor 2011

@mv my jezdíme většinou Egypt, Tunis nebo Turecko allinclusive, tak je nám pak líto jezdit po výletech, když tam máme všechno zaplacený, navíc se oba rádi válíme na slunku 🙂

mv
25. únor 2011

@martinkka tam právě manžela nedostanu.Jednak nesnáší arabáky, jak on říká ,samopaly a vojáky na výletech a pak má Crohna,takže do těchto zemí ani nemůže.
AI jsme měli 2X ale fakt to nemá u nás cenu, nestíháme to vyčerpat.

jolcap
25. únor 2011

@mv
@martinkka mě se líbí to co řecký ostrovy nabízejí oboje, nevím jak tam je v červnu,ale na kypru určitě už teplíčko,ale myslím že zima ti nebude jen moře nebude ještě tak vyhřátý. já chorvatsko nemůžu byla jsem tam jednou a dost zklamaná,ale třeba to bylo jen těmi co byli se mnou
já chtěla do egypta kvůli údolí králů, jsem postižená a přečetla jsem snad všechny knížky o faraonech,ale ten se mi tady smál že by mě tam ted zabili takže jedine se zuzkou a babičkou

martinkka
25. únor 2011

@mv kdyby jsme jezdili po výletech, tak by jsme si all taky neplatili, nemělo by to cenu, ale takhle se to vyplatí..teď naposledy jsme jeli na výlet do Izraele do Jeruzaléma a bylo to úžasný, máme zážitek na celý život

martinkka
25. únor 2011

@jolcap teď bych do Egypta radši taky nejezdila, chvíli bych si počkala 🙂 však ono to bude zase dobrý

jolcap
25. únor 2011

@martinkka mě by tam stačil týden, nevím jak to tam chodí,ale být zavřená v hotelovém resortu je na týden dost dlouho

martinkka
25. únor 2011

@jolcap jezdíme většinou na 10 dní a jeden výlet nám fakt stačí 🙂 aspoň si tam odpočineme a opálíme se 😀

jolcap
25. únor 2011

@martinkka no ted bych jela ale do alp na lyže fakt mě to mrazivé počasí inspiruje

olasek
25. únor 2011

Ahojda holky, koukám, že máte rozcestováno 😉 Jééé, Egypt -ten já taky miluju...před dvěma lety jsme byli v Tabě a dali Izrael, to byla pohádka! Nejhezčí výlet zatím vůbec! Škoda, že si to tam teď ,ti čmoudi, zničí!

olasek
25. únor 2011

Ahojda holky, koukám, že máte rozcestováno 😉 Jééé, Egypt -ten já taky miluju...před dvěma lety jsme byli v Tabě a dali Izrael, to byla pohádka! Nejhezčí výlet zatím vůbec! Škoda, že si to tam teď ,ti čmoudi, zničí!

jolcap
25. únor 2011

@olasek bere všechna témata od vaření přes bydlení po cestování a po desátý večer i sex, jak je dneska?

olasek
25. únor 2011

@jolcap 😀 však je třeba podrbat - den je tak dlouhej! No, je mi pořád stejně - pořád mě bolí podbřišek i prsa. A co ty??

jolcap
25. únor 2011

@olasek to jo já nenápadně tu umeju hrnce tu složím fusky, no mě jen bolí prsa tak divně,ale jinak nic,ale den zúčtování se blíží co

martinkka
25. únor 2011

@olasek taky jsme byli na Tabě...bylo to tam nádherný 😀

martinkka
25. únor 2011

@olasek
@jolcap kolikátý den jste po punkci?

jolcap
25. únor 2011

@martinkka já OPU 16. a ET 18.

martinkka
25. únor 2011

@jolcap já jsem po OPU 15. a po ET 11. ...nechceš zkusit testnout? kdy jdeš na krev?

jolcap
25. únor 2011

@martinkka to byly datumy jako 16. února, myslím že je to brzo na test

lenkacar
25. únor 2011

holky to jsem na vás zvědavá .. s tim cestováním ,jak zde bylo řečeno jsem cimprlich ,páč jako pro druhý pár šustek ,tak pro mě šílený prachy a zdá se mi to nepoměr peněz za jejich služby a vůbec 😀 😝 zlatě dřepět na chatě a čumět na souseda ,když jsem taková 😀 😝

martinkka
25. únor 2011

@jolcap mně se to zdálo nějaký divný 🙂 to je ještě brzo, můžeš ještě v sobě mít pregnyl, tak by ty testy byly zkreslený

jolcap
25. únor 2011

@martinkka já pregnyl neměla, bylo ovitrelle, gonal a cetrodine,ale stejně je to brzo

martinkka
25. únor 2011

@lenkacar taky to má něco do sebe, ne? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru