Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

tonytony
10. únor 2011

@ami33 Tak o testech se mi naštěstí nedá, to bych byla zpocená až na prdeli a uřvaná už z noci☹ A to orošení, to by mě jeblo jak by tam nic nebylo vidět, fuj!

ami33
10. únor 2011

@tonytony ráno jsem celkem v poho, i v kalhotech se cítím dobře a během dne se nějako nafukuju víc a víc a se mi zdá že celá rostu a nemůžu se dočkat až budu doma...už obleču jen jedny kalhoty, jeansy už vůbec nehrozí a nějaký věci do pasu taky ne, nejradši mám teďkom tepláky a noční košile hehe 😀

lenkacar
10. únor 2011

holky vy máte teda sny 😀

ami33
10. únor 2011

@lenkacar no to jo,ale si furt říkám hlavně že nejsou strřašidelný 🙂

lenkacar
10. únor 2011

@ami33 já jak byla těhu já se furt lekala ,jako debil..fakt divnej i duševní stav 😀 😝

ami33
10. únor 2011

@lenkacar no to jsou ty hormony asik, člověk musí počítat se vším..jen mě štve že s těma všema lékama při ivf člověk ani nepozná ty příznaky, už jen dva dny vydržet, když nepočítám dnešek

petapal
10. únor 2011

holky ja jedu zitra k apolinaři na kontorlu v patek jsem začla pichat festimon a zitra rano jedu na Ultrazvuk tak jsem zvedava co reknou jak to bude pokračovat ja se už nemůžu dočkat tehu

lenkacar
10. únor 2011

@petapal to jsem teda zvědavá on fostimon málokomu sedne

petapal
10. únor 2011

@lenkacar jak to mysliš jako,že můžu mit malo vajiček? nebo jak

ami33
10. únor 2011

to se nikdy neví, já měla po puregonu a menoupuru jen 9 folikulů a v nich jen 4 vajíčka, za to kvalitní, holky co tam měli vajec hromady, byli rády, že jim zbylo na transfer, mě z těch 4 oplodnili 3 ... vyvyjíli se celou dobu standartně....4 den PK se jedno přestalo vyvíjet a také 4 den PK my zavedli 2 morulky. Někdy, když je jich míň zase můžou být kvalitnější,ale tím se člověk nepořídí, některé mají 20 vajec a taky mají kvalitku. Lepší je to nechat na osudu, na doktorech a na přírodě a hlavně být v klidu.

lenkacar
10. únor 2011

@petapal
@ami33 přesně každému sedne něco jiného a oni to na nás stejně zkouší jak na králíkách,ale občas se to někomu povede dovíst až do konce a narodí se zdravé mimi a za to jim patří dík

ami33
10. únor 2011

@lenkacar tak tak, hlavně to první ivf je zkušební..mě to tak řekli na rovinu,ale naštěstí sem reagovala docela dobře , ikdyž toho nebylo moc, mě strašili, že s fsh 10,2 asi budu potřebovat větší dávky a že to už pojišťovna nehradí a mě ti folicí tak rchle rostli, že mi ubnírali ještě dávky a plno puregonu mi zbylo, takže tak, někdy ani ten hormonální profil neřekne všechno.

petapal
10. únor 2011

tak to jsem zvedava holky teda me teda od včera od večera trochu pobolivá břicho jako když to mate dostat tak treba tam rostou nebo nevim mela jsem včera patou injekci picham si 3lahvičky prasku fostimolu ty micham. U me by nebyl problem otehotnet ,ale prave manža ma malo spermiku a malo pohyblivych tak uvidime. Jinak tu hodne čtu ,že se ma pit u hormonu jo a me nikdo nic nerekl ja to nevim.

ami33
10. únor 2011

@petapal no to už asi cítíš folíky, já jich moc neměla a taky sem něco cítila...s manř¨želem máme ten samej problém, jinak u mě nic nenašli krom toho fsh 10,2...proto jsem šli do ICSI a PK. Uvidíme v neděli jestli to vyšlo. S tím pitím, já u stimulace pila hodně, sem si to hlídala, protože jinak mám pitnej režim katastrofální, po ˇOPU už sem to nijak nepřeháněla, OHSS mi nehrozil s tím mým počtem folíků,ale teď si to zase hlídám páč je to v těhu důležité a pít se musí. Určitě tím nic nezkazíš, a kupovala jsem si během stimulace arašídy, ty mají hodně bílkovin,ale to jen tak že jsem pro to chtěla udělat všechno, začala jsem pít kafe bez kofeinu, přestala kouřit, to už před stimulkou pár týdnů. Prostě sem udělala maximum, co můžu ovlivnit, víc ovlivnit už nemůžu.

petapal
10. únor 2011

a jak si na tom ted ty už jsi po vloženi vajiček ja nejak nerozumim tem vasim zkratkam 😎

sponiarka
10. únor 2011

@petapal ahoj taky jsem měla fostomol mě seděl folikulů jsem měla přes třicet nepamatuji si je přesně.

petapal
10. únor 2011

@sponiarka ahojky no a jak si dopadla jak pokračujes ja se tu nejak moc nevyznam jak na vas kazdeho kouknout jak dlouho jsi ho brala a kdy jsi sla na odber

petapal
10. únor 2011

holky ja dneska cejtim nejake brneni na hornim rtu od rana to asi k tomu neni ,že 😀

sponiarka
10. únor 2011

týden jsem si píchala v sobotu jsem píchla pregnyl a v pondělí jsem šla na odebrání. Taky chodím k apolináři.

sponiarka
10. únor 2011

už jsem byla na dvo IVF a mám ještě dvě zmražené tet čekám na mrchu

lenkacar
10. únor 2011

@petapal to se na tebe chystá asi opar

petapal
10. únor 2011

@lenkacar 😀

petapal
10. únor 2011

@sponiarka tak vam zitra pisnu co mi tam rekli ja si picham tri ampule toho festimonu tak uvidim co bude dal u me je to složitejsi v tom ,že pro me jsou ty hormony nebezpečne mam roztrousenou sklerozu a nemoc mi to vice podporuje tak me snad vic mučit nevudou a budu se modlit at mam hodne a dobrych vajiček at se proste zadari to je hrozny holky teda to čekani jak koukam. Když jste nektera na tom byla už nekolikrat . Me manža rekl,že jednou a kvůli penezům už ne pak no uvidime.

martina_z
10. únor 2011

Spatny spermie, to je fakticky epidemie ☹ A bude hur, podle prognoz.

IVFko je jak sazka do loterie - vsechno muze ze zacatku vypadat naprosto skvele a stejne se kvalitni embryo nechyti. A naopak. Nema cenu moc resít, co neovlivnime ani my, ani doktor. Nechat to konovi, ten ma vetsi hlavu. Verit, ale byt vnitrne pokorna - priroda si stejne vse udela po svem.

ami33
10. únor 2011

@martina_z jo epidemie to je...četla jsem na tohle téma odborné články a prej to způsobuje vlastně antikoncepce, jsou to hormony, které se pak vylučují zpět do oběhu, čističky to sice zpracují, není to hormon,ale nevyčistí se to úplně, je z toho něco co ničí chlapům spermie, za našich dávných předků byli jen kondomy a ani to ne a všichni měli 5 - 10 dětí, něco na tom asi bude...stravování všechno dokupy. Lidstvo se zahubí samo.

martina_z
10. únor 2011

@ami33 Urcite. Taky jsem slysela, ze je to duledek pouzivani DDT v minulosti. A zivotni styl, kdy vetsina chlapu sedi na zadku v kanclu, tomu taky nepomaha. Navic vsude okolo nas plno zareni, mobilni telefony, mikrovlny a buhvico jeste - nejsem technik a nerozumim tomu, ale cetla jsem, ze to muze mit taky vliv.

ami33
10. únor 2011

@martina_z jo jsme celý přetechnizovaný, samá vymoženost a za chvilku přirozený početí bude spíš zázrak, to ale nechodí ze dne a den, tak to lidstvo neřeší a každej přiznejme si příjmá vymoženosti doby, je to smutné a je to tak, týká se to každého z nás, chvála bohu, že jsou v medicíně dnes tak daleko, že dokáží pomoci téměr každému s mimčem.

lenkacar
10. únor 2011

@ami33 my máme taky špatný sperma a prdelosediče v kanclu,ale i tak by to možná šlo ,kdybych já nebyla bez potrubí

monnn
10. únor 2011

Čao holky tak já stimulovala Gonalem a Cetrotide a pak už jen poslední jedna dávka Ovitrille 😀 a u nás jak tak koukám malé %,ale manža spermio v OK stavu no my máme problém to PGD 😖

lenkacar
10. únor 2011

tak co ordinujete? 😵 já teda jo a potom Šehre a půjdu se na ten zítřek vyspat,jsem teda děsná modelka ..pod rypákem opar a nad okem moncl fialovej ..a nikdo neví jak se tam dostal ,já podezíram v. že mi jí fláknul v noci,kdybysme měli 2 ložnice tak s nim vůbec nespim

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru