Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martina_z
28. únor 2011

@antoa Na rozdil od moji mati mam aspon nejakou schopnost sebereflexe a umim uznat chybu - aspon nekdy, hahaha. Nekdy se bojim, ze budu priserna matka stejne jako ta moje - o tom uz jsme si tusim psaly, ze je mozna cela ta anabaze s neplodnosti i kvuli tomu, abychom jako nase mamy nebyly a neprojektovaly si do deti svoje nenaplneny ambice, nehledaly na nich vecne jen chyby a nenicily je opici laskou a svym sobectvim.

martina_z
28. únor 2011

@maruliinka Mne po ET nepichali nic. Jen jsem mela Utrogestan.

antoa
28. únor 2011

@martina_z máš pravdu, snad právě proto jsme neplodné, možná se něco automaticky blokne v hlavě....

martina_z
28. únor 2011

@antoa Psychoanalytik by to videl jasne. Mame problem s mamou, a proto jsme nepolodne. Ale to je podle me kravina a psychoanalyza je uz prekonana vec. 😉 Urcite je ale dobre zastavit se a snazit se z blbe situace pro sebe neco vytezit, nekam se posunout.

antoa
28. únor 2011

@martina_z to jo, ale dost už o těch našich psychopatkách 😀 😀 😀

maruliinka
28. únor 2011

@martina_z
dekuju... 😉

martina_z
28. únor 2011

psychomatkach 😀

Vy jste toho ale o vikendu strasne moc nakecaly. Ja se lecila a musim rict, ze nekolik litru silne cesnecky, pastilky do krku a zazvorovy caj s medem a citronem mi strasne pomohly.

lenkacar
28. únor 2011

antoa kdoví jestli neni větší klid ,když dítě nebude pak se třeba nepovede a ještě tě zabije .. 😕 znám ženskou měli jedinou holku a holka je připravila o byt a matka žije v azyláku a brzy bude pod mostem a ještě mámu mlátila 😕

mv
28. únor 2011

od příštího měsíce budeme trvale přes jaro, léto jen v domě, tak to zase budu psát...
takhle chápu, že nemá cenu platit dva nety.

@lenkacar hm, zajímavé ¨životní "zkušenosti" máš... 😒

mv
28. únor 2011

@martinkka držím palce na odběr. 😉

vera5
28. únor 2011

Ahoj holky co je tady nového?

martinkka
28. únor 2011

Jsem zpátky od doktora...sliznice zvětšená, nabrali mi krev a výsledky budou zítra, tak snad nebudu moct ani dospat 🙂

vera5
28. únor 2011

@martinkka Tak budeme očekávat dobrou zprávu. Já jdu v pátek na to vyšetření kontrastní látkou, tak uvidím, vydržím to, člověk si už tak nějak zvykne na různé bolesti.

antoa
28. únor 2011

@vera5 máš pravdu, člověk tak nějak otupí na těle i na duši ☹
@lenkacar přesně moje řeč, teď nás stojí všechny prachy a pak nám ještě bude brát důchod 😅

jezulicka
28. únor 2011

ahojte holky tak jsem tu...výsledky dopadly na výbornou malá má srdíčko v pořádku bije jako zvon uff to jsem moc ráda... 🙂 dneska tam cvičila s nožičkama jsme se s doktorem nasmály jak je dává až k hlavičce no asi nějaká gymnastka bude 😀 ted ještě musím ten cukr přežít....
Jinak venku je dnes krásně sem se prošla ale sice fouká vítr studenší, ale je fajn... 😉

jezulicka
28. únor 2011

@martinkka hele ty zítra máš oficiálně testit že?tak už jsi byla dneska na krvi?držím pěstíky... 😉

jolcap
28. únor 2011

@olasek ahoj chci tě ulkidnit,protože jsme na stejno tohle přesně se mi taky stalo, prsa nebolí všechno jako kdy se nic nedělo

jolcap
28. únor 2011

@martinkka držím palečky na pěkný číslo hcg a radost,která nekončí

jolcap
28. únor 2011

@jezulicka ahoj jste holky vzorný a venku bylo dneska i teplo

vera5
28. únor 2011

@antoa Tak a kdy se potkáme na OBI?Já jedu teda v pátek a uvidím, stejně vím, jak to dopadne, žádná IUI,ale další IVF, kdyby nebyl problém, tak si myslím, že by mi to dávno vyšlo. Jak píšeš člověk otupí na těle i na duši. Nevíš prosím Tě jestli dělají i testy na různé nemoci, asi jim řeknu, zda mi neudělají vyšetření na toxoplazmozu, od malička jsem s kočkama a i nyní mám doma kočky, tak mě napadlo jestli náhodou nemám nějakou tuto kočičí chorobu, že se to IVF nepovedlo ☹

jezulicka
28. únor 2011

@jolcap tak tobě se to už taky blíží v pátek testíš že?ještě si to nezkusila?nedráždí tě ručičky?

jolcap
28. únor 2011

@jezulicka zítra to zkusím raději chci vědět hned na čem jsme

jezulicka
28. únor 2011

@vera5 ty kočky je problém.To mi říkal jeden doktror než jsme šli do ivf jestli nemáme doma kočku?my máme jen psa a to nevadí..ta toxoplazmoza může být problém na to se fakt zeptej.... 😲

jezulicka
28. únor 2011

@jolcap ak zítra jsi už který den po et?

jezulicka
28. únor 2011

@jolcap a jak to cítíš ty?

jolcap
28. únor 2011

@jezulicka zítra 11. den a doufám,že tam jsou,nějak jsem si vsugerovala,že když už mi je tam dají tak tam zůstanou, byla jsem už 3X těhotná a žádný samovolný potrat se nekonal

martinkka
28. únor 2011

@jezulicka nemám zítra oficiálně testit, dneska už jsem byla na kontrole a na krvi...neřikali, kdy si mám udělat oficiálně test, oni na to moc nehrajou, stejně přijde každý na kontrolu a naberou krev
zítra si mam volat po desáté pro výsledky

jezulicka
28. únor 2011

@jolcap určitě budou...tak budu držet pěstíky na zítra at je to tam...a hned ráno písni 😉

jezulicka
28. únor 2011

@martinkka tak taky držím pěstíky at to vyjde...a ráno podej hlášení 😉

martinkka
28. únor 2011

@jolcap tak to zkus zítra určitě testík 🙂 11. den po ET už by tam mohly být //

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru