Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
29. bře 2011

@jolcap to věřim..já bych letěla horem ,spodem..neboj to bude dobré ..kolikátý jsi tt?

lenkacar
29. bře 2011

ode dneška zavádim 3krát denně 2 venušiny tak to se budu ted řadit mezi růženy s váma

jolcap
29. bře 2011

@lenkacar dneska 7+6tt, horem to naštěstí ještě nedošlo i když mi natahuje, jo utroš to je bezva už jsme se zkamarádili

jezulicka
29. bře 2011

čaute holky,-
@jolcap kdy jdeš na ten utz,držím pěstíky?

jezulicka
29. bře 2011

@lenkacar a co ty jak jsi daleko?píšeš že dneska začínáš?

jolcap
29. bře 2011

@jezulicka v poledne tak už se bojím

jezulicka
29. bře 2011

@jolcap neboj bud v klidu vše bude ok... 😉 ted jenom překvapení zda jeden nebo dva.. 😀

jezulicka
29. bře 2011

@jolcap to bude krása musíš se těšit... 🙂 jak uvidíš na tom utz mimi

jolcap
29. bře 2011

@jezulicka strašně bych se chtěla těšit,ale straší mě co se může stát, mě je ten počet jedno jen chlap to řeší,bude sranda jde se mnou

jezulicka
29. bře 2011

@jolcap tak držím pěstíky a hned tu pak napiš... 😎

lenkacar
29. bře 2011

joli čekám počet srdíček... 😵 tfuj tfuj at je vše jak má být .. 😵 ,jezul já v pátek ket ,pokud bude co transferovat,budu si nejdřív volat,to budou nervy a když jo tak hned na injekci ta musí být 2hod. před transferem a potom hned vyjet

antoa
29. bře 2011

@lenkacar ahoj Leni 🙂 už jsem tu dlouho nebyla, jak bojuseš? Co Tě čeká? Já za chvilku valím na genetiku pro výsledky. ☹

lenkacar
29. bře 2011

@antoa ahoj už jsem tě postrádala ..já v pátek ket ,snad teda ..naplánovali jsme si aprílka a i mrcha došla dřív tak zatim to vychází ,hlavně aby to emrya přežily a potom děj se vůle boží

lenkacar
29. bře 2011

@antoa nám to z genetiky poslali poštou ..a tam ti kdyžtak dají zelenou a jdeš do boje?

antoa
29. bře 2011

@lenkacar já ještě nevím, nějak se to ve mě pere....nevím zda jsem tolik silná přežít to zklamání po třetí do 10 měsíců, popř. při komplikacích 4tou narkozu do roka. Zatím se cítím psychiky i fyzicky slabá......fakt nevím. Chtěla jsem hnedka v červnu - po třech měsících od revize, ale tedka zvažuji. Ještě to moc bolí. Nic jedu a pak písnu co a jak.pa

lenkacar
29. bře 2011

@antoa určitě písni budu čekat ,hodně štěstí přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!at je to jen náhoda a vše je ok!!!!!!!!!!!!!!pusu pa

holubice.petra
29. bře 2011

@jolcap tak co holka jsem nanutá jak struna!!! 😎 😎 😎

martinkka
29. bře 2011

@jolcap tak jak to s tebou vypadá? 🙂 nenapínej nás

lenkacar
29. bře 2011

@martinkka a co ty?

martinkka
29. bře 2011

@lenkacar zatim snad dobrý, srdíčko máme a teď v pátek si jdu pro průkazku, tak snad jí dostanu 🙂

jolcap
29. bře 2011

tak už to vím,je jedno bije srdíčko a našla jsem ho první další level zdolán, byla jsem poslána na obvod a objednána na screening

martinkka
29. bře 2011

@jolcap tak to je super 🙂 gratuluju, a fotečku máš?

jolcap
29. bře 2011

@martinkka opět jsem měla nervy,nemám fotku mudra byla taková nemastná neslaná,hele ty jsi viděla i ten plodový vak dvojčete?

martinkka
29. bře 2011

@jolcap neviděla, ty jo?

jolcap
29. bře 2011

@martinkka právě,ž hodně znatelně,takže asi bylo a nezvládlo to,ale neptala jsem se vyzpovídám mýho dokyho, prý se teprve vstřebá

martinkka
29. bře 2011

@jolcap asi se uchytili, vytvořil se jen váček a embryjko už ne, už ti dali průkajdu? kdy jdeš ke svýmu gyn.?

jolcap
29. bře 2011

@martinkka on mi to doky vysvětlí byl totiž prvním primářem v caru, nedali jen výstupní zprávu a hned mi dali termín na nt screening on muj obvodák tam posílá tak jsme ho předběhli

martinkka
29. bře 2011

@jolcap kdy jdeš na ten screening? a kdy k obvodnímu?

jolcap
29. bře 2011

@martinkka na nt jdu 4.5. a na gyndu si zavolám jak to má,který den a už má svůj utz tak snad budu vídat i miminko,ty jdeš v pátek?

martinkka
29. bře 2011

@jolcap jo,jo, v pátek jdu ještě do CARu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru