Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

misi.21
autor
19. led 2011

holky přijďte mi některá uvařit,ale pozor! Musíte po sobě i uklidit 🙂 Nejsem náročná,jen svíčkovou nebo něco 🙂

antoa
19. led 2011

@eviku52 vítej jsme moc rády a to můžu asi mluvit za všechny. Já se jen sprchovala, v caru mi koupele a namáčení v teplé vodě nedoporučovali do 12tt. Tentokrát jsem to po ivf vydržela a vůbec jsem netestila, test jsem dělala až na památku v 8tt 😀

antoa
19. led 2011

@misi.21 svíčková je moje specialita, neadí mi ji vařit, je to rychlovka a užrala bych se po ní

lenkacar
19. led 2011

@eviku52 já dělala test 8den ,ale byl negativní a teprve 11den byl pozitivní .. 😉 nevim ,že by něco řikali o koupání ,ale jás e zase raději sprchuju 😉

antoa
19. led 2011

@lenkacar tak fakt už jdu spát a pak vás dočtu 😝

lenkacar
19. led 2011

@antoa tak to jsem teda nevydržela netestovat,ale ten 11den se mi fakt nechtělo testovat nevim proč ..

lenkacar
19. led 2011

@antoa taky bych šla spát,ale nemám s kým a musim do tý práce 😠 😝

antoa
19. led 2011

@lenkacar já mám doma aspon našeho joršíráká, ten se mnou spává rád a kde pracuješ

eviku52
19. led 2011

Takže mě čeká jen sprchování 😨 svíčkovou jsem ještě nikdy nevařila, na omáčky nejsem moc expert. Tak to nevím jestli to vydřžím, jelikož na kontrolu jdu až 1.2., ale možná se ve mě hne pevná vůle a zvládnu. Máte tady některá pejska???

eviku52
19. led 2011

Leni ty chodíš do práce, co děláš??? Jo pejsci jsou strašný mazlové. My máme labradorku, ale je trochu menší není to takovýto tlustý tele co občas vidí¨m a taky mě furt tahá do postele. Jsou úžasní jak se člověk díky nim odreaguje a zapomene na starosti. Tak dnes vařím puding a obalovaný chléb ve vejci. Manžel bude mít slušný oběd, ne??? Ale je dost nenáročný takže si dokáže pochutnat i na tomhle 😀

antoa
19. led 2011

@eviku52 5 letého jorka

misi.21
autor
19. led 2011

@eviku52 pokud bez koupele nevydržíš,tak bych to klidně riskla,ale určitě ne horkou vodu a předtím než zalehneš do vody,tak se pořádně osprchovat,aby se do tebe nedostala nějaká špína. Tím samozřejmně nechci říct že jsi špinavá 🙂 ,ale takhle jsem to slyšela. Je to jako v těhotenství,utrogestan zavedeš po tom. A voda by měla být tak teplá,aby ti nezčervenala kůže. Je pravda že já se taky nekoupala,sprcha je rychlejší,ale tohle jsem slyšela. Někdy si taky pro jistotu zavádí menší tampón namočený v olivovém oleji.

lenkacar
19. led 2011

@antoa ježiš co nespíš už?

lenkacar
19. led 2011

@antoa taky jsem měla yorka..pejska ..už neni a jinej nebude mám alergii už na všechno ..prací počínaje ,papouchem končeje

eviku52
19. led 2011

Dík za radu 😉 tak to s tou sprchou vydržím do kontroly a pak se zeptám. Jak dlouho se tak bere ten Utrogestan???

lenkacar
19. led 2011

do 12tt utroš ,spíš po něm?

eviku52
19. led 2011

Tak holky já mám hafana, papouška a měla jsem i koně, ale toho jsem kvůli IVF prodala, ale už se těším, že si ho pořídím zpátky až mě prckové nebudou potřebovat 😀

lenkacar
19. led 2011

na mě asi působil první měsíc a pak už jsem nebyla taková růžena..

eviku52
19. led 2011

Jak kdy, včera jsem prospala skoro celý den, dnes si připadám zase odpočatá, ale furt prdím 😀 😀

lenkacar
19. led 2011

@eviku52 a kolik ti bude až tě nebudou potřebovat? to už si ho teda asi nepořídíš ..holčičko děcko je na do smrti 😀 😀 😝

lenkacar
19. led 2011

já měla taky doma lecos,od brouků ,křečků ,myší ,koček a,psů a papoušků a já už nevim co všechno a nakonec pěkné astma a čau zvěřinec..a bylo to ..mám už jen ryby

misi.21
autor
19. led 2011

Na mě ten utrogestan asi vůbec nepůsobil,mě nebylo nic,aspoň jsem nezpozorovala,že by něco přestalo když jsem vysadial... Já měla taky papouška,museli jsme ho prodat,manžel se dusil,bylo to zlato... Ale možná proto jsem otěhotněla...

misi.21
autor
19. led 2011

Rybky mám taky,chtěla jsem aspoň něco,chcípají mi paví oka

misi.21
autor
19. led 2011

ale jiný celkem přežívají tu mojí péči,abyste si nemyslely že vyhlazuju celá ákvárko 🙂

lenkacar
19. led 2011

@misi.21 já už se chtěla zbavit i akvárka ,přežívali tam poslední 2 ryby a jedna zdechla ,tak jsem jí dávala teda jako ještě šanci na dožití a jednoho dne přišel manžel a mával na mě pytlíkem..ne svým ,ale plným nových ryb..já byla na omytí..no akvárko teda jede dál a když teda nemusim řešit kam s postýlkou tak mi to až tak neva ..

eviku52
19. led 2011

Myslím, že bych to v 50letech mohla zvládnout. Dětem by mohlo být něco kolem 20 a já bych si opět splnila sen z dětství. Myslím, že i kdeyž tě děti potřebují až do smrti, že si máš stejně kus času urvat pro sebe 🙂 Samozřejmě záleží taky hodně na tom, zda manželé jsou k tomu a ten můj zvířata miluje a ví, že jsme svého miláčka prodala kvůli nám a chce, abych si ho jednou koupila zpět. mám kolem sebe dost ženských co jsi koně pořídily zpět a teď si to užívájí a je jim i 65let. Je to krásný když je vidíš jak jsou štastný, že si splnily svůj sen a přání 🙂 rybičku jsem taky jednou měla a asi jsem jí překrmila nebo co, jednoho dne plavala nahoře ☹

lenkacar
19. led 2011

@eviku52 ryby jsou hajzlové ,neřeknou nic a potom je najdeš břichem nahoru 😠

eviku52
19. led 2011

@lenkacar Ty Leni já o tobě nic moc nevím??? Vám se to nepovedlo?

lenkacar
19. led 2011

@eviku52 co myslíš?že se nám nepovedlo?mě už se toho v životě tolik nepovedlo ,že bych vydala bibli

eviku52
19. led 2011

@lenkacar Tak nějak, něco o tobě. To bylo 1IVF?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru