Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
27. čer 2011

@duschankova tak jak pavli už jsi zkoušela testit?

duschankova
28. čer 2011

@lenkacar Ahoj Leni jo testila jsem dneska rano a byl na testu duch, alespon doufam, ze to duch byl, protoze jsem zacala v patek 8den po ET krvacet a od nedele silne i se sliznici nepredpokladala jsem uspech a nasledne tehotenstvi, ale ale.................................. Uvidime v patek kdy se otestim opet a rozhodne se..... co si o tom myslis????? Diky Paja

lenkacar
29. čer 2011

@duschankova ahojky ,duch je duch ..ale rozhodne krev to je jasné .. 😵 a jako bylot o normální mrcha?

duschankova
29. čer 2011

@lenkacar jasne, ze vim, ze duch nic neznamena, carka je uz jistejsi a krev je nejjistejsi.... Krvaceni bylo jako klasicka mrcha, ano, odmenstruovala jsem jako klasicky po predchozich pokusech. Ale prvni a druhy den sla jen krev od tretiho dne sla postupne i sliznice. Je to kocourkov hlavne v me hlave!!!!!!!!!!!!!! Uvideme zitra co test... Ahoj

lenkacar
30. čer 2011

@duschankova tak to jsem taky z tebe jelen.. 😨 ale držím moc palce

lenkacar
1. črc 2011

@duschankova tak co test?mám ráda zázraky a tobě bych to už moc přála

antoa
1. črc 2011

@lenkacar ahoj Leni, nakukuji sem jednou za x týdnů-jen tak , abych viděla jak tu těhulkujete.....jak jsi psala o stránku dříve, také je mi do breku, za měsíc bych rodila začíná na mne jít opět depka. Myslela jsem, že jsem se s tím vším vyrovnala, ale zase se to vrací. Když vidím v telce Agátu (má termín tak jak bych rodila i já), tak je mi moooc smutno. KET v nedohlednu-plánujeme říjen a pokud by to nevyšlo tak hned v dalším cyklu 4IVF. Do toho změna práce od 1.6. je to tam nic moc, ale potřebuji chvilku pracovat a zapracovat se a minulý týden mi umřel děda. Kolik toho ještě vydržím. Ach jo....hlavně holky nesmíme se vzdát!!!!Jednou to přijde i na nás-aspoň doufám 😉

lenkacar
2. črc 2011

@antoa ahoj kočičko ,taky jsem na tebe už myslela jak se máš ..taky nakukuju..zdravím tě a vydrž to hnus období ..já koukám po práci ,zatim se mi nedaří tak si zvelebuju byt 😵

duschankova
2. črc 2011

@lenkacar ahoj ahoj.... Test / a nic vic..... jsem uz skepticka... Prsa mam porad dosti mekka a stale zilnata. Uvidim co ve ctvrtek rekne dr.Michalek. Moc uz neverim, ale uvidime. Kazdy den me poboliva v kratickych chvilkach bricho a jsem hrozne unavena a spava. Vubec nic nejsem schopna udelat. Mohla bych byt tehotna, ale neverim tomu.

lenkacar
3. črc 2011

@duschankova pavli to je hrůza ,někomu se ne a nedaří ..máš všechna vyšetření?my máme všechna a stejně nic,ale my už na to kašleme,budeme si užívat,konečně sex bez gumy a přemýšlení a nebylo to špatné ,předěláváme byt a spousty peněz do chaty ..tak jsem si zaměstnala mysl a je mi o dost lépe ..

duschankova
3. črc 2011

@lenkacar Leni vysetreni mam imunologii, genetiku, stitnou zlazu uz pres rok ta byla jako prvni. No Michalek mi rekl, ze tentokrat uz neni co by nam melo stat v ceste pri posledni kontrole pred OPU. Jedla jsi nekdy vsechny ty leky i pres krvaceni a potom do kontroly? Mohli by ty bolesti a ty stavy zpusobovat to, ze jim porad Ultroš a Prenison? Manzel mi rekl jes to dokud nevis, ze tehotna opravdu nejsi, protoze takhle bys mohla treba i potratit, protoze bys to nejedla. Picham si porad i Fraxiparin. Tesim se ted na leto budeme tady mit 14dni neter od K.Varu, tak to bude odvaz. Chodit se koupat a odpreagovat se. Treba bych mohla i otehotnet prirozenne. Ahoj Paja 🙂

lenkacar
4. črc 2011

@duschankova jestli máte možnost otěhu doma ,tak to nevzdávejte ,já si stejně myslim ,že u tebe je to spíš psychikou ..tak moc to chceš ,až to nejde ..já a léky? no 16den jsem testla a když furt nic tak jsem vysadila ,protože k čemu ..to bolení břicha bylo od mrchy jak nemohla ven..protože jsem měla velký dávky utroše..taky jsem po něm byla spavá ..pak se mi ulevilo..akorát co mě trápí po transferech ,.že mám pořád výtoky ..to jsem teda předtim neměla .. 🙄 já ani na kontrolu nejela u mě to bylo jasný

jolcap
4. črc 2011

@lenkacar nazdárek jak se máš pani

lenkacar
5. črc 2011

@jolcap pani mám se pracovně, makáme v bytě ..asi jsme měli málo bordelu s oknama, tak trháme lino ,má vespod chlup boco a to musí jít vše dolu a pak stěrka a další lino,nějaký fešácký ..jenže jako máme strženo pár cm a nejde to ,takže timto já se bavim a taky jsem natřela co se dalo ..takže je mi dobře ..nemyslim na kraviny ,občas někam zanesu životopis a tak plyne můj život

jolcap
5. črc 2011

@lenkacar to jsi ale pilná včelka já se jen válím,ale už zvu každýho na návštěvu at mám co dělat, začínám být přeebornicí na vaření,vymýšlím si co budeme jíst. Ty jo to musí být docela drsná práce,ale budeš to mít doma hezučký

lenkacar
6. črc 2011

@jolcap prd pilná blbá jsem ,že neodejdu a nenecham na chlapovi ,to co dělam je otročina ruce zrasovaný a bolavý ,že nemůžu ani usnout ..zasraný komunistický lina s chlupem 🙄

jolcap
6. črc 2011

@lenkacar ty jo to jsou silná slova,ale zase držela ne 😀

lenkacar
8. črc 2011

@jolcap hele jako židovská víra ..moje máma ,ta má od šroubováku puchýř jako pětikačku ,to bys měla slyšet její chválu na to lino 😀 nevim kdy se dokopu to dodělat a kdy se dočkám nějakýho fešáckýho novýho ..nějak mi došly síly ..včera jsem vyrazuila do ikei pro obrázky a jako smůla takový prd co tam maj ,že jsem nedřepěla doma ,ještě mi z tý klimatizace neni dvakrát dobře ..v autě 17st a venku 30st..to byl zase príma nápad pana řidiče 😠 stává se ze mě pomalu ,ale jistě pořád na něco nasraná starší dáma 😝

jolcap
8. črc 2011

@lenkacar hele nebud nasraná prostě jsou to starosti a máš co dělat, já jdu dobalit dítko na tábor at tu mám trochu klidu

lenkacar
9. črc 2011

@jolcap tak mám joli už svýho bordelu doma dost ,tak jsme se rozhodli udělat bordel u mamky .. 😀 bude malovat a nová stěna a její stěna k nám na chatu ..takže jako budu chvíli řešit jiný bordel než ten náš ,tak to je príma ..to má za ten puchýř ,že jí pomůžem vymalovat 😀 ježiiš to bude klid joli co? dítko v luftu ..nožka nahoře..

katem
11. črc 2011

Chtela jsem se zeptat, kde je asi nejlepsi IVF delat? - jake mate zkusenosti s doktory a prostredim, atd...
Diky!

martinkka
11. črc 2011

@katem ahojky 🙂
záleží odkud jsi a zjistila bych si kolik CARů je v celkem přijatelné vzdálenosti a zkusila zjistit nějaký reference

katem
11. črc 2011

Diky... jsem asi tak 60km od Brna a tak se prodiram internetem a zjistuji

martinkka
11. črc 2011

@katem tak zjišťuj, podle mě je i celkem podstatná ta vzdálenost, nechtělo by se mi dojíždět daleko, protože během IVf tam budeš chodit často

katem
11. črc 2011

Diky... jsem asi tak 60km od Brna a tak se prodiram internetem a zjistuj

katem
11. črc 2011

@martinkka ... no ja vim... prave jsem dodelala jedno IVF v Praze na jedno doporuceni a nejak se mi tam nelibilo celkove.... tak hledam neco blize a dobre!

katem
11. črc 2011

@martinkka ... no ja vim... prave jsem dodelala jedno IVF v Praze na jedno doporuceni a nejak se mi tam nelibilo celkove.... tak hledam neco blize a dobre!

martinkka
11. črc 2011

@katem tu Prahu jsi měla celkem daleko, ne?

katem
11. črc 2011

@martinkka no bylo to daleko, cestovali jsem tam 2hod... no ale ze to bylo na doporuceni, tak jsem si rikala, ze to udelame!

martinkka
11. črc 2011

@katem to cestování by mi asi hodně vadilo, zkus najít něco blíž 🙂

katem
11. črc 2011

@martinkka no uz jsem si obhlidla Brno Helios, Fakultni nemocnici, Repromeda... no a take jsem si rikala Zlin... no ale nevim

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru