Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

eviku52
19. led 2011

@lenkacar Leni jdu si dát něco k jídlu, protože umírám hlady. Měj se pěkně, pa 😉

lenkacar
19. led 2011

@eviku52 určo napíšu až bude čas ,utíkám se domalovat a do tý fachy ,tak pá a nezlobte

antoa
19. led 2011

holky tak jsem se probudila ze spánku, vyvenčila Samíka, udělala salámovou pomazánku a co nevidím, diskuze už má 3 stránky 😀
utrogestan na mě asi taky nepůsobil, jelikož po jeho vysazení jsem opět ospalá, takže to dělají ty těhu hormonky 😉
jinak eviku napiš něco o sobě, také o tobě nic nevíme, kolik čeho za sebou....

lenkacar
19. led 2011

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
ahoooooj zdravím těhule i netěhule

lenkacar
19. led 2011

tak koukám ,že nemám co dočítat 😀 😝 mě je 38,zatim..za pár dní přibude další křížek ,od r. 2008 lezem do car v českých budějkách a měla jsem jednu stoplou stimulku gonalem před odběrem ,krátký protokol ,pak odsátí cysty a hned druhý den dlouhý protokol stimulka puregonem,30vajec,hyperstimulák, PK,do břicha 2 k ledu 8,dali mi je šupáci na 2krát 😠 a ted opět dlouhý protokol stimulace gonalem,hyperstimulák ,odebráno 21,do břicha 2,4 vyprošený v mrazáku,// dvojky a v 10tt revize ..evíku stačí?

antoa
20. led 2011

@lenkacar ahojky, ty jsi teda slípka, 30 vajec!!!!auau, kdy půjdeš pro mražáčky, abychom Ti mohly fandit 😉
Holčiny, dneska tu budu možná až navečer, za chvilku jedu nakupovat a po nějakých návštěvách, tastnu tu svoji únavu. Jinak, aby jste věděli jak jsem šikovná, tak už mám i vypráno a uvařeno(dneska dělám vrabce se zelím a bramb. knedlíkem) 😝
A za chvilku pojedeme s bafanem na výlet 😉 Tak se tu mějte a já se večer ozvu a dočtu si Vás. Koukala jsem na původní diskuzi na reakce a tam je úplný mrtvo....asi tu diskuzi budou rušit, ted už si tam nikdo asi nepokecá 😀 😀 😀

misi.21
autor
20. led 2011

Ahojky,tak já se zrovna vyhrabala z pelechu,v deset jedu k ségře,takže taky až večer,myslela jsem že si vygruntuju na víkend,abysme mohli ležet,ale dneska to nastihnu,tak snad zítra. V neděli jdeme k našim na oběd,měli 30 let spolu,tak jsme jim koupili víkend v krkonoších a protože oni by sami nejeli,tak jsme se museli s manželem obětovat a koupit si taky 😀 Dokdy může být na horách sníh?? Na sjezdovkách je mi to jedno,spíš abychom tam mohli chodit a tak...

lenkacar
20. led 2011

@antoa taky jsem tam koukala 😀 😝 ,třeba se ještě někdo chytí 😉 ,já mažu do práce ,šéfka v migréně pokračuje ,to jsem jí dobrá co? 😖 ,ale mě to zas až tak moc neva ,zase budu mezi lidma ..a vy tady koukám taky budete až dýlejc..ty volís antoa,ty jsi teda ranní vrabec,já se sotva vyhrabala z pelechu ,omyla a naplácala něco na hubu a čumim tu s rohlíkem v hubě jako ospalec ,tak ty takhle řádíš 😕

lenkacar
20. led 2011

@misi.21 sníh tam bude asi dlouho ,když kouknu z okna ,zima se nám vrátila 😠

misi.21
autor
20. led 2011

@lenkacar no chtěli jsme jet koncem dubna,na čarodky,abych se ještě mohla hejbat a někam jít... 🙂

lenkacar
20. led 2011

@misi.21 a potřebuješ tam sníh? už tě vidim jak se vláčíš ve sněhu z pupkem..budeš ráda ,když bude nová zelená vonavá travička ,všude kytičky a uděláte si pěkný vycházky v přírodě

misi.21
autor
20. led 2011

@lenkacar já to napsala nesrozumitelně. Právě že sníh NECHCEME!! Jedeme se tam procházet a fotit a tak... Lyže nechám ještě doma 😀 Tak právě aby už nebyl.

antoa
20. led 2011

tak ještě jsem uklidila, jsem vyšťavená....pověsím prádlo a jedu. Zítra budu jen dadat u TV 😀 😀 😀

misi.21
autor
20. led 2011

tak já se běžím najíst,umýt,namalovat ... Tak abych ten autobus v deset vůbec stihla 🙂
Čau večer

lenkacar
20. led 2011

@misi.21 jo ahaaaaaaa tak sníh neee,tak tam zavolej ,at ho odhrabou .. 😀 😝

lenkacar
20. led 2011

jsem tu z práce a jsem úplně unuděná k smrti,zlatě když lezou lidi ..po dnešku beru i blbce 😀 😝 ,bolí mě akorát z toho hnáty,utřela jsem jí všude prach ,přerovnala džíny a trika a pak jsem počítala každou minutu.. 😝 hnus vážené dámy .. a nechala se slyšet ,že přemlouvá šéfa at mě vezme do druhého krámu kam chce 4hodinovku a že ten systém už znám z Alpine,že bych jen oprášila pamět.. 😝 hlavně ,že odtud vyhodil na konci jednu holku..že snižuje stav a pak hledá novou ,no je debil? to si ta holka určitě nevezme osobně..jestli ta nabídne přijde tak to vezmu asi prozatím,ale určitě půjdu i tak na ket

eviku52
20. led 2011

Ahoj, děkuji stačí. Byla jsem tu dnes jen chvilku a večer to nestihnu. Zítra se ozvu. Mějte se krásně. To je zmatené počasí, chvilku svítí sluníčko a chvilku taky chumelí jak kdyby měl být konec světa. 😉 Papa

antoa
20. led 2011

tak jsem se vrátila, jsem vyčerpaná, bolí mě břicho, jdu chvíli zalehnout než dojede mm z práce ☹ asi jsem si toho dneska naložila hodně

lenkacar
20. led 2011

@antoa mm je nějaká zkratka manžela?třeba milovaný miláček? 😕 😉 já byla ve městě ,že si koupim rifle ,to je prostě nadlidský výkon,abych v tom neměla prdel ještě větší než normálně ..no jeden úlovek si nesu,ale už se mi nechtělo zkoušet kozí chlívky,ale ty jsem teda netrefila a jsem to teda kojná ..bylo mi to malé 🤐 100c 😕

antoa
20. led 2011

@lenkacar 😕 já nikdy nevím jakou mám velikost tak si ten ruksak na kozy musím vždy vyzkoušet 😅
mm -můj manžel

lenkacar
20. led 2011

@antoa já si to taky zkoušim ,ale už se mi nechtělo tak jsem to riskla od oka ,ale ten střih jsem teda netrefila,mám v tom špičky a kolem mi to leze ,no děsný .. 😝

lenkacar
20. led 2011

řikam podívej se na mě v těch riflích jestli je to dobrý a jen se ozvalo ,,hm,,no co může říct na takovej kotel ,že?

antoa
20. led 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

lenkacar
20. led 2011

@antoa něco k smíchu?k pláči je to

antoa
21. led 2011

@lenkacar dobré ráno, já už své kýty neřeším.... 😉 stejně s tím nic nenadělám. Nosím trika přes kalhoty a ono se to trochu schová.....
Já tedka řeším to, že mi děsně vyrostly kozenky, pořád bolí a ještě mě pod jedním vznikla děsná opruzenina, tak se mažu pytiolem....ach jo auauau

lenkacar
21. led 2011

@antoa já jak jsem do toho vlítla tak jsem byla olezlá celá ..břicho ,v tříslech a pod kozenama hrozně .. 😖 přitom mi furt byla šílená kosa ,že bych se jako potila nevim..no celý to bylo se mnou podivný..mrcha se rozjela jako blázen ,ale je to dobře ,že se to tělo začlo čistit..

misi.21
autor
21. led 2011

Ahoj,tak já si včera užila synovce dosytosti... Je už těžkej jako kombajn a chvilku neposedí,furt jsem ho musela někde honit,taď ještě pes do toho,zuby malýmu rostou tak každou chvilku plakal,noi mazec 🙂 Tak jsem mu říkala,ať se podívá jaký já mám hodný miminko v bříšku,ale nějak ho to nedojalo 🙂 Je úžesnej,ale celej den to musí být záhul..

misi.21
autor
21. led 2011

A k těm podprsenkám,jak jsem po IVF pár kilo zhubla,tak mi přišlo,že jsem zhubla jenom přes prsa,Tkže já tam mám ještě trochu místa,klidně se můžou nalívat 😀

antoa
21. led 2011

@misi.21 tak to bud ráda 😉
@lenkacar no já mám po celým dekoltu kopřivku tak nevím jestli to nějak souvisí..., ale celkově se mi výrazně zlepšila pleť na ksichtíku, vždy jsem byla samý jeboň, ale nyní mám tak jeden dva...a kůže na těle je strašně suchá a pokud se nenatřu tak mě to celkem kouše.
nic jdu vytáhnout hraběnčiny řezy z trouby, jestli máte holky chuť, pošlu je potrubní poštou až k vám 😅

misi.21
autor
21. led 2011

@antoa hmmm.nějakej zákuseček bych si dala. Já dneska dělám špenát,brambory a vepřové plátky,už na to mám chuť,jdu oškrábat brambory a hodit je do parňáku... Dneska úklid na víkend,nebude na to zítra čas... Už ti přišla ta neschopenka? Já to měla včera na účtě...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru