Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
7. únor 2011

@misi.21 no myslim ,že v tom paneláku při +35st. neni to tak špatné,co říkáš?

martina_z
7. únor 2011

@baronek Super, super, mam velikou radost! Gratuluju! Kocko, dodala jsi mi plno odvahy, ze i KET muze vyjit. Kolik jsi mela transferovanych?

lenkacar
7. únor 2011

@martina_z mě taky ..páč já moc na kety nevěřím..měla 3bobánky 😵 a počkej až se všechny chytí ,to fandíka trefí 😀 😝

lenkacar
7. únor 2011

z půdy se nadělají dětské pokojíčky a může rodit o stopéro 😎

martina_z
7. únor 2011

@lenkacar U nas 3 nedavaji. Stejne mam zamrazeny jen 2 a buhvi, jestli prezije aspon 1. Na KETy verim, ale nevim, jestli verim na KETy zrovna u sebe.

Tuhle jsem videla fotoblog jedny holky, oc ma chlapecka a pak trojcata kluky (ze 2 embryi, jedno se nakonec rozdelilo). Nevim, jestli se bude jeste snazit o holcicku... 🙂

lenkacar
7. únor 2011

@martina_z já se divim ,že se dokáže vyvinout zdravé dítě ,přijde mi to jako scifi .. 😀 😝 natoř rovnou 2 a nebo 3 ,jak to ta příroda dokáže ..

martina_z
7. únor 2011

@lenkacar A casto se chyti i embrya, ktery vsichni odepisujou. A ty moje hajtry kvalitni, osmibunecny s casnym delenim ani prd.

baronek
7. únor 2011

@martina_z tak v Artu dávají normálně tři, po KET je stejně malá pravděpodobnost, že se chytí všechny tři 😀 ale byly tam se mnou další tři holčiny a těm dávali taky 3 na ET a to mě zarazilo 😀

monnn
7. únor 2011

@martina_z tak dík já si to tak nějak myslela,ale nebyla si jistá 😉 jo a hodně štěstí na UZ

lenkacar
7. únor 2011

@baronek mě chtěli dát jednou i 4 😕

baronek
7. únor 2011

@lenkacar holt jistota je jistota .... 😀

martina_z
7. únor 2011

@baronek Nejak jsem nechytla, jestli jsi byla po KETu doma a nebo jsi chodila do prace?

baronek
7. únor 2011

@martina_z
transfer - dovolená
1. den ket - dovolená, to jsem opravdu poctivě ležela
2. den ket - v práci 3,5 hodiny, pak jsem vařila oběd a přijmula dvě návštěvy
3. den ket - odpočívala jsem, ale už dělala běžný úklid
od čtvrtého dne pracovní proces 😀

martina_z
7. únor 2011

@baronek Ja furt nevim...jako jasne, doma to nevylezim, ale u nas je plno stresu a bacilu (open space, klimatizace a plno chrchlajicich kolegu). Na druhou stranu by bylo lepsi byt mezi lidmi a zamestnat hlavu. Bude se mi to spatne rozhodovat.

baronek
7. únor 2011

@martina_z kdyby mi to nevyšlo tak hezky před víkendem (ket byl ve čtvrtek), tak bych byla doma jen jeden den a šla do práce 🙂 já bych se doma zbláznila ...

antoa
7. únor 2011

Ahoj kočky, hlásím příchod z práce 🙂 , podřízení hodní, nasmály jsme se, opravdu lepší než doma, ale od pátku děsně teču, takže v práci bílé kalhoty - furt se musím hlídat. Nevím jak dlouho po revizi mám krvácet...první 3 dny nic a od pátku děsný, ale já si ředím krev injekcema, tak snad je to tím 😔
Leni, my máme na chatě sousedy mladý kluky a jeden z nic má tu nemoc jak třeba někomu dá facku a neovládá své končetiny...tento kluk zase á 10 min vyletí z chaty a řve kurva, kurva....hu, hu, a za chvíli to samé....a v noci pouští naplno hudbu. Jednu letní noc jsme do rána slyšeli písen gel na prdel ☹ 😀 , tak to si fakt nevybereš 😉
Jinak jsou tu za dnešek pozitivní zprávičky, jsem ráda, že u ketu má někdo úpěch.....
Misi - letí to....za chvíli budeš řešit prdíky 😀
@lenkacar jak jsi dopadla v CARU?

lenkacar
7. únor 2011

@antoa no ty sousedi to je na extra diskuzi asi.. 😀 😝 no jinak v car jsme se dohodli na březnový ket a,ale chce mě ještě vidět při příští ovulaci ,takže za měsíc a prý se dohodnem jestli budou léky bo nic..ovulka proběhla a slíza je dobrá ,jen říkal ,že ty 2měs. chce ,aby byla děloha v klidu

antoa
7. únor 2011

@lenkacar 🙂 dobré zprávy...

tonytony
7. únor 2011

Ahoj bojovnice... Jen hlásím, že nakukuju, ale snažím se odpočívat, abych nemlěa výčitky... Jsem dnes 4.den po ET a děsně to v břiše bublá a vře, jakoby na průjem, ale nic z toho a jsem nějaká zaplynovaná, mám pořád hlad a žízeň a takový pocit na MS, prsa vůbec nic, no, nevím, nic to neznamená, vím... U minulého IVF mi bylo úplně jinak- na zvracení, nechutenství, migreny- teď nic z toho... No jen, aby řeč nestála... Jednak je asi brzy na nějaké příznaky a asi jak víme, jakékoli známky můžou znamenat cokoli...
Moc všechny zdravím... a držte se!

lenkacar
8. únor 2011

@tonytony na příznaky je opravdu brzy to víš sama a prsa tě ani bolet nemusí 😉 ,hlavně klid.. 😵 držím co mám,aby to vyšlo ,v bříšku je lepší pocit ,jak se něco děje než nic

ami33
8. únor 2011

Ahojte holky, přidávám se do Vaší dizkuse...jsem 11.den po ET a čekám na testování, první týden byl v poho...teď se to táhne, příznaky se už nezabývám, páč mi přijde že je mi všechno a někdy zase nic a všechno může být způsobeno léky, takže nezůstává než čekat.
@tonytony zaplynovaná jsem teď od ET furt, mi řekli ať si dávám léky po jídle jinak budu nafouklá, dělám to a stejně sem, nezbývá než to přečkat, 11.dnůl po ET obleču jediné kalhoty a během stimulky mám 5 kilo nahoře.

misi.21
autor
8. únor 2011

Ahojky,tak já za chvilku mažu na gyndu,akorát si ještě musím oholit nožky,aby se mě paní doktorka nelekla 😀 Potom rovnou skáknu do knihovny,vrátit knížku kterou mám dobře dva měsíce a ještě jsem do ní ani nenakoukla a pak konečně k té kadeřnici,doufám že by mě mohla tenhle týden vzít,už to chci dolů...

lenkacar
8. únor 2011

@misi.21 a co jsi jako měla v plánu číst?já jsem ted nějaká lemra na všechno 😒 ,oooo ke kadeřnici to budeš krasava 😵 ,chtělo by to konečně fotečku 😵

lenkacar
8. únor 2011

@ami33 vítej,když jsi do 11dne v poho tak snad to tak i vydrží

ami33
8. únor 2011

@lenkacar no sem taky myslela, že to stejně poznám před testem podle menzes, ale nikdo mi neřekl že po těch práškách co beru mi stejně nepříjde, takže rozhodne až testování, lae budu tomu věřit do poslední chvíle.

lenkacar
8. únor 2011

@ami33 jsi dobrá že netestuješ 😵 ,to já nikdy tak dlouho nevydržela

tonytony
8. únor 2011

@ami33 Tak to já měla po stimulce břicho jak v 7. měsíci, to teď už jen tak ve 4.🙂 To mi hodně splasklo... Ale nadutá jsem teda pořád☹ A kdy budeš tetsovat? 11 už je hezký číslo, ne?

lenkacar
8. únor 2011

@tonytony já jsem jak v 5měs. normálně 😀 ,takže až budu tak v 8měs. tak si toho někdo všimne 😀 😝

tonytony
8. únor 2011

@lenkacar Děkuju... Jo, já jen aby řeč nestála, protože vím, že u mě by to fakt byl TEĎ jen zázrak...

lenkacar
8. únor 2011

trošku jsem poklidila zapekla jsem si chleba se salámem a uzeným sýrem ,abych byla nadlábnutá a mohla do sebe nasypat milion prášků

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru