Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
21. led 2011

@lenkacar musíme je přesvědčit...sebevědomí dělá hodně
kurna mě dneska jaksi bolí vaječníky 😒

lenkacar
21. led 2011

já jsem byla na večeři ,ani na tu svíčku nedošlo ..dala jsem si 2 piva a můžu se z toho učurkat

lenkacar
21. led 2011

přišla nabídka k práci od března tak budu přemýšlet jestli to vezmu

vysocanka
21. led 2011

@lenkacar Leni co mas za nabidku.)

lenkacar
21. led 2011

hojky páji..zase do krámu ,ale tentokrát nordblanc ..sportovní hadry ..

lenkacar
21. led 2011

nic závratného neboj ..k lidem se chovaj jak k dobytku pomalu a uznání žádné .. a práce ještě více než doposud ..já vim je to čistá a nenáročná práce ,ale více papírování no .. a učení se nového ,ale to bych musela všude ,ale pro mě to znamená běhat na 2krámy ,kde budu znát oba prodejní systémy ..mám pocit ,že budu taková ta střídačka .. 😠

lenkacar
21. led 2011

že jsem v tý hospodě nezůstala tady ani hnátek..

antoa
21. led 2011

@lenkacar 🙂 🙂 🙂

antoa
21. led 2011

@lenkacar zkouším pejsanovi šít obleček z manželovi vyřazené semišové bundy, zatím to mám nastříhané, tak uvidíme... 😅

zazy
21. led 2011

Ahojky holky
Nevadí když jsem za vámi nakouknu a budu Vás trochu podporovat a myslet na Vás,věřím,že všechny zdárně dojdete k vytouženému miminku,tak jako já,moc Vám budu držet pěstičky

lenkacar
22. led 2011

@zazy ahoj každý je vítán 😵

lenkacar
22. led 2011

tak já jsem nakonec šla spát v půl8 a v půl 12 jsem vylezla a nevěděla jsem jestli jsem na chvíli zabrala a nebo vůbec ..hlavu plnou nesmyslů a otázek,ale ted ráno už dobrý ..mám pocit ,že jo ,že to zvládnu 😉

lenkacar
22. led 2011

a že jsem dobrá ,šla jsem spát v půl 8 a tady jsem byla ve třičtvrtě 😀 😀 😀 to už jsem asi náměsíčná ..oprava ..v půl 9 😀 😀 😀

lenkacar
22. led 2011

jak dopadl obleček na hafinku? naše máma mu upletla kombinézu a on furt ležel na zádech ,nohy hore a nechtěl vstávat ,nevim proč ..asi šok ,že jsme ho oblíkli osla jednoho ,člověk ho chtěl mí t v teple a on dělal nemravnou pozu..

antoa
22. led 2011

@lenkacar 😀 , ten náš má spoustu oblečků kupovaných, ale je to pekelně drahé. Obleček mám jen nastříhaný, dneska ho ušiji, tak uvidíme.
jinak nějak mě pořád od čtvrtka pobolívají vaječníky a děloha, ale tak divně, ve vej. píchá a děloha jak nafukovací balonek když mačkáš 😀 tak snad je to ok, ale pořád mě to budilo, nemohla jsem spát na břiše, asi půjdu do obchodu a pak dospat...

lenkacar
22. led 2011

@antoa cipís se tam roztahuje ..to děloha bolí jak roste mi bylo řečeno

lenkacar
22. led 2011

nechceš pak ten výtvor vyfotit?

antoa
22. led 2011

tak mám ušito půl....navíc dnes nemám sil 😎

lenkacar
22. led 2011

knoflíky přišíješ zítra to je jasný 😉 😀 😝

antoa
22. led 2011

@lenkacar ještě musím koupit lemovku, aby to měl hezký, kluk jeden ušatej, to víš chce se líbit kámošům (je gey) 🤐 a toto je první cvičnej obleček, takže to třeba nebude úplně ono, plánuju už další - navrchu riflovina elastická a dole beránek (mám starou bundu a než ji vyhodím....) 😉

lenkacar
23. led 2011

@antoa nakonec z tebe bude profík a budeš prodávat psíkový oblečky 😵 ,jak jsi přišla že je gay? šustí všechno bez ohledu na pohlaví? 😀 😀 😀

antoa
23. led 2011

@lenkacar fenek se spíš bojí, i když nějaká hárá tak je jak divej , ale přijde k fence a ta ho nezajímá...potká pejska - musí být větší než je on s malejma se moc nechce kamošit, nejrači pitbul apod. a ty pak ojíždí, nekterej i ho....no sranda se s nějakým potkat 😀 😀 😀 pak dojdeme domů a ojede medvěda, má takového bílého ledního 😀 😀 😀

lenkacar
23. led 2011

@antoa tak je 4% no ..to neva ..akorát ,že se nedočkáte psích vnoučat 😕 😀 😝

antoa
23. led 2011

@lenkacar to je osud, nebo ho můžeme přihlásit na ivf 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
23. led 2011

@antoa možná že je z něj gay ,když sleduje tvoje anabáze s početím 😕 😝

antoa
23. led 2011

😀 😀 😀 😲 😲 😲

lenkacar
23. led 2011

dneska budu celý odpolko doma a budu se nacpávat buchtičkama..akorát jsem tak pitomá ,že jsem tak dlouho dumala kdy je vhpdné dát do kynutého těsta sůl až jsem na ní zapomněla a zjjistila to při kousnzutí do jinak báječného borůvkového koláče ,no dala bych si po čuni ,taková práce a neni to perfektní.. 😠

antoa
23. led 2011

@lenkacar stane se i v lepších rodinách 😉
já dneska dělala br. kašičku s pečenými stehýnky s kuřátka

eimmy
23. led 2011

ahojky,
může se k vám přidat????

antoa
24. led 2011

@eimmy určitě!!!vítej mezi námi. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru