Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
14. únor 2011

@tonytony z tebe fakt umřu 😀 😝

vera5
14. únor 2011

@tonytony Ale chápu Tě, člověk má obavy. Hlavně se uklidni, všechny Ti budeme držet palečky aby ty testy byli pozitivní a obava z čáreček zmizela.

tonytony
14. únor 2011

@lenkacar Prosím Tě, jen to ne- kvůli mě ne 😖 Já už budu hodná a polepším se 😀

lenkacar
14. únor 2011

@tonytony no proto

tonytony
14. únor 2011

@lenkacar Takový kočky by bylo škoda🙂

lenkacar
14. únor 2011

@tonytony co potřebuješ? 😀 😀 😀 😝

tonytony
14. únor 2011

@lenkacar Já? Vůbec nic, jen se mi líbíš🙂 Po všech stránkách🙂Tak Tě nechci mít na svědomí, co bych tady já( i ostatní) bez tebe dělaly? Víš, kolikrát tady ještě budu plašit? Kdo by mi tady dával ty správný virtuální facany?

lenkacar
14. únor 2011

@tonytony ty byses mi taky líbila ,kdybys tu měla fotku 😀 😀 😀

antoa
14. únor 2011

Ahoj kočky, tak jsem dneska v práci zase jednou narazila na chápavé lidi. Holka, která mě zastupovala po dobu těhotenství mě dneska připravila o místo s odůvodněním od vedení, že stejně v květnu zase otěhotním a odejdu. Jak to můžou vědět? Od dubna půjdu dělat tu stejnou práci, ale na jiné oddělení v nemocnici. Dneska jsem celej den řvala, tak jsem neřvala ani po potratu. Fakt už nemám na nic síly,....ještěže mám aspoň Vás a mého miláška...chjo

monnn
14. únor 2011

@antoa ty jo to je sprcha a přímo z ledovce 😠 jsi mě tak zaskočla,že nenacházím slov - co Ti napsat ☹

lenkacar
14. únor 2011

@antoa chápu tě až moc dobře ..já to měla taky tak .. 😔

antoa
14. únor 2011

to je totální podraz, ale všech 16 mých podřízených se za mě postavilo, některý i brečely a i dr. se za mě byl přimlouvat a píšou petici, ty holky na novým odd. dřív než jsem povýšila jsem tam dělala jako řadová sestra tak juchají, že tam jdu, takže já vlastně dneska poznala, že vedoucí je pí..., ale 32 holek za mnou stojí a mají mě rády, to se taky jen tak někomu nestane, ale jak může ta vedoucí vědět, že v květnu otěhotním, když to nevím ani já.....

lenkacar
14. únor 2011

@antoa tak to je teda dopad ..tohle neví snad nikdo ..já už jsem tam taky vedená jako že chci otěhu tak mazej pryč

vera5
14. únor 2011

@antoa Znám to ☹

vera5
14. únor 2011

@antoa je to smutné, jak lidé přistupují...ale neboj Boží mlýny melou!

antoa
14. únor 2011

@vera5 jenže jsou potvory děsně pomalý

lenkacar
14. únor 2011

@antoa hlavně se uklidni ,tovíš ses nečekaně vrátila a tam už si na to místo zvykla jiná a překazila jsi jí plány ,takhle se to ale asi děje ..znám holku vedoucí krámu co se vrátila po mateřské a bylo jí nabídnuto místo ,ale jen řadové,takže je to asi běžné 😔

tonytony
14. únor 2011

Tak vám jdu napsat, jakej jsem debil a je jasný, že jsem těhu, když jsem tohoto schopná... U 1.IVF jsem si nakoupila v druhé várce ještě jedny mamatesty- před tím my tady ve všech lékárnách řekli, že už ty 25 neberou, že už mají jen ty 10ky☹... Tak jsem to v té druhé várce pak už nezjišťovala, automaticky řekla mamatesty apočítala s tím, že mi dají ty 10ky...No a teď, jak jsem si dělala po ránu ty dva dny ty testy na tajňačku před manželem, tak to bylo ve stresu a chaosu ajá je nějak nestudovala a teď jsem šla kouknout na krabičky a nachystat ten pro manžela a koukám, že ty, co jsem dnes a včera dělala jsou 25ky, takže se mi tak moc ulevilo, že je to takhle vidět na 25kách a ne na 10kách Jen teda na zítra už mám fakt jen ty 10ky, takže nepoznám změnu oproti těm dnešním, ale možná dobře- tam by teda ale měla být jasně tmavší... Já jen, aby jste věděly s jakým blbem si tady píšete a čeho jsem schopná!
A už dám s těmi testy pokoj, slibuju☹

lenkacar
14. únor 2011

@tonytony tak vidíš ty strašidlo.. 😀 😝

vera5
14. únor 2011

@tonytony 10 tkách a 25tkách, jaký je mezi tím rozdíl?

martinkka
14. únor 2011

@tonytony tak vidíš, ty trdlo 😀 zbytečně se stresuješ

Tak mám zavedený 2 kompaktní morulky - prý moc hezký, tak uvidíme 🙂 děkuju vám za držení palečků, teď už musí bojovat bobíšci

vera5
14. únor 2011

@martinkka Tak pěkně odpočívej ať se zahnížďují 🙂

martinkka
14. únor 2011

@vera5 odpočívám, aby se jim u mě líbilo 🙂

petapal
14. únor 2011

@martinkka držím palečky

martinkka
14. únor 2011

@antoa to bych si taky obrečela, ale co už, nedá se nic dělat 😒 ta vedoucí je opravdu pěkná kráva

martinkka
14. únor 2011

@petapal děkuju 🙂 jak to vypadá s tebou?

petapal
14. únor 2011

ja byla od patku do čtvrtka na fostimonu na 3lahvickach denne a pak mi nasadili na dalsi dva tři dny 4lahvičky fostimonu mela jsem prijet dneska zas na druhy ultrazvuk ,ale stale mam male folikuly pry 11mm tak mi dnes opet dali na dva dny po 4lahvičkach merional ve stredu dalsi ultrazvuk a pak snad bud patek nebo sobotu či pndeli to rozhodnou tu stredu už odber. no hrůza už ted me boli podbrisek neprijemny bylo i dnes vysetreni ultrazvukem . A korunky litaj na hormonalni injekce des hrůza

martinkka
14. únor 2011

@petapal teda, ty máš dávky, ale snad už folikuly konečně vyrostou

lenkacar
14. únor 2011

@martinkka tak nožky nahoru a nic nedělat 😵

lenkacar
14. únor 2011

@petapal jak je to nepříjemný to je známka že to roste

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru