Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
1. únor 2011

ale bavila jsem se tam dobře ...

misi.21
autor
1. únor 2011

@lenkacar ty jo,moc ti to na tý fotce sluší,já doteď ležela u telky. Je to děs,ale když já jsem tak strašně líná,kdyby bylo trošku lepší počasí,ale v tomhle se mi nikam nechce 😒 Navařeno mám od včerejška,tak to taky odpadá,tak akorát trošku uklidím. Potřebovala bych žehlit,jenže já u toho dlouho nevydržím stát,hned se mi motá hlava..

lenkacar
1. únor 2011

@misi.21 já jsem taky líná ☹ kdypak nám dorazí naše antoa..

baronek
1. únor 2011

k lenosti se přidávám, ale co mi to je platný, v práci za mě papíry nikdo dělat nebude ☹

misi.21
autor
1. únor 2011

@baronek no právě že tam dělat musíš,já nemusím a hlavně všechno se mi protiví...

misi.21
autor
1. únor 2011

@lenkacar doufám že jí to nazprasili a dorazí v pořádku.

lenkacar
1. únor 2011

@misi.21 jo taky doufám..prasáčkové se najdou všude

lenkacar
1. únor 2011

jak jsem psala o tý lucce jak jí umřelo to miminko v bříšku v termín porodu ,tak prý příčina neznámá,to je teda síla ..to je jako ten syndrom náhlého úmrtí 😕 ,nikdo neví proč ..

misi.21
autor
1. únor 2011

@lenkacar jo,to je hnus tohle. Včera bylo ve zprávách že umřel chlapeček,taky v 9 a taky ho musela porodit normálně. Je to hrůza,když máš všechno nakoupený,nachystaný a pak je najednou všechno k ničemu... To musí být hrozný dát se vůbec trošku dohromady...

lenkacar
1. únor 2011

@misi.21 lucka prý jí nechtěla vidět a ani co se stalo ..ale pochovají si jí ..

monnn
1. únor 2011

čau holky jak sednes máte?kde je antoa?

misi.21
autor
1. únor 2011

@monnn Ahoj,dneska nic,antoa ještě nedorazila,snad je v pořádku... Třeba jen nemá náladu.

monnn
1. únor 2011

@misi.21 snad máš pravdu

lenkacar
1. únor 2011

ahoj holky ..

tonytony
1. únor 2011

Tak jsem si dnes doma vše připravila, kdyby se jelo na ET už zítra, ale spíš to vidím, pokud teda bude co, na ten čt, jak říkali... Jsem docela grogy... Holky, já mám břicho jak v 6. měsíci- nekecám, vidět mě někdo, tak mi prostě neuvěří, že těhu nejsem☹ Což by mi teď teda fakt nepřidalo☹ To je děsný, kdyby jste to viděly... Kamarádka je v 7, měs. a zdaleka takový pupek nemá... Kdyby to byl těhu pupík, vůbec by mi to nevadilo, ale takhle to je teda docela dostat se do zbytečných problémů a spekulací!
Zítra se tak bojím toho telefonátu, že si to neumíte ani představit, mám obavy, aby tam pro nás nějaký Bobíček vydržel... Je to tak dlouhá doba, co tam jsou beze mě, samotný☹

lenkacar
1. únor 2011

@tonytony ty máš hyperstimulák? 😕

tonytony
1. únor 2011

@lenkacar No, náběh, ale snad to nebude tak zlý... Jako břicho mě sem tam zabolí, ale od včera už tady kmitám jak fretka, tak nsad ok, jen břicho jak balon- fakt nepřehlédnutelný☹ píchala jsme dovčera i injekce proti OHSS, rvu do sebe pití i bílkoviny, Nutridrinky, tak snad by mi bylo nějak hodně blbě, kdyby to bylo ono a nějak zlý, ne?

antoa
1. únor 2011

Ahoj jsem tu!!!

lenkacar
1. únor 2011

no ahoj prdelko tak co jak ti je?

lenkacar
1. únor 2011

@tonytony no měla bys problémy s dýcháním ,na zvracení ,já měla poprvé taky břicho jak blázen

monnn
1. únor 2011

@antoa ahoj holka!

tonytony
1. únor 2011

@antoa Je, Antoa, ahoj, jak je, Moc na Tebe dnes myslím... Myslela jsem, že se ani neukážeš, nebudeš mít náladu... Moc přeju hodně síly🙂
@lenkacar No, funím, ale díky tomu pupku, hlavně když sedím, fakt se cítím jak těhotná... Ale na zvracení to fakt ne- žeru jak mlejn!

lenkacar
1. únor 2011

@tonytony jen žer když ti šmakuje .. 😉

monnn
1. únor 2011

@lenkacar jo a tobě skláním poklonu tobě to sluší(lo) na tom plese,hele Ty vůbec nevypadáš na svůj věk-no mladice 😉 🙂

lenkacar
1. únor 2011

@monnn dík co potřebuješ? 😀 😀 😀

antoa
1. únor 2011

@lenkacar V něděli mi vzali krev a zavedli jakousi trubičku do čípku, která jej měla roztahovat. Zaváděla to dr. nadvakrát kráva, málem jsem si o kozu ulámala nehty jak to bylo fajnový, jinak jsem tam byla úplně zbytečně. V pondělí si mě začasi všímat v jednu, rychle ekg ani nestihli internu jak to měli báječně zorganizováno a hup o půl druhé na sál, tam prý budu 15 min. nakonec to bylo 40 min pod narkozou + příprava, na sále jsem se nachladila, ležet nahá a bylo tam tak 17 st. puštěná klima....pak dvě hodina utrpení na pokoji v bolestech a dost jsem krvácela, měla jsem nějakou infuzi, po té se mi fakt ulevilo, pak jsem šla do sprchy a už mi bylo dobře, ale teplotovala jsem, večer už ok, noc ok, dneska ok, ale čekla jsem na zprávu atd...tak jsem dojela s mm asi v pět domů. Naštěstí jsem měla nadstandart zadara jako zaměstnanec, takže aspon klídeček...sestřičky ok, ale dr. pásovka. Jeden přijímá, druhej vizituje, třetí operuje, čtvrtej propouští 😲
Výsledky z histolky a cytogenetiky do půli března a pak se uvidí co dál.
Takže fyzicky ok, už jen špiním, ale psychicky to se uvidí....časem-dneska bych začínala 2 trimestr ach jo
Jinak dočetla jsem Vás, vítám nové tváře a starým známým děkuji za podporu 😉
@misi.21 ať Tě ani nenapadne odejít z diskuze, jsi náš hnací motor 😉
@tonytony držím pěsti

monnn
1. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

antoa
1. únor 2011

@lenkacar fakt kočka na plese 🙂 🙂 🙂

lenkacar
1. únor 2011

@antoa no abych tak řekla taky jsem to úplně nepobrala ,takže to celé bylo v narkoze?

antoa
1. únor 2011

@lenkacar jo bylo -40 minut spánku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru