Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

kkamca
6. únor 2011

Čauky.

lenkacar
6. únor 2011

@martina_z bez masíčka? 😕

monnn
6. únor 2011

@martina 😀 mě snad taky stačí se jen kouknout a kilo si přičítám 😀

martina_z
6. únor 2011

@lenkacar Maso muzes kdykoliv pridat. Vetsinou varim rada, obcas me bavi i pect, ale posledni dobou me vsechno nejak sere. :-/ Zimni depka kombinovana s depkou, ze se nedari otehotnet.

baronek
6. únor 2011

@martina_z děkuju za tip 😀
a teď se do žádných diet nepouštěj, miminko potřebuje živiny, tak aby nestrádalo, až se při ketu chytí 😀

baronek
6. únor 2011

@lenkacar až předhodím Fandovi těstoviny bez masa, tak bude čučet 🙂

martina_z
6. únor 2011

@baronek Diety neee, fuj 🙂 Spis zdrava strava, svaciny, hodne zeleniny a samozrejme zadny chipsy, KFC a alkohol a kafe. Kazdy den si dam taky jogurt a ovoce.

antoa
6. únor 2011

Tak holky, já jdu zítra po 3 měsících do práce, snad se tu zítra večer ukážu, držte pěsti ať zítřek přežiju pa 😉

lenkacar
6. únor 2011

@martina_z nevyhrožuj 😀 😝

lenkacar
6. únor 2011

@antoa fíha ..tak přeci?!

lenkacar
6. únor 2011

koukáte na tu animovanou včelku? to je pěkný 😵

lenkacar
6. únor 2011

baronku u nás by to bez masa neprošlo ,aspon salámek musí být

monnn
6. únor 2011

@antoa holka tak at Ti to zítra rychle uteče 😉

martina_z
6. únor 2011

Hehehe, nejdrive davali film o tom, jak maleho kluka postipaly vcely, a pak nasadili Pana Vcelku, aby vcelickam zase trochu vylepsili image 😉 Ja ale vim svoje, na fcelicky jsem alergicka a radeji od nich dal. Z vos a srsni ovsem chytam poradnej hysterak.

lenkacar
6. únor 2011

@martina_z na cenu medu nekoukam z toho filmu mám úplně hnusnej pocit .. 😔 ale animovaná včelka dobrý 😉 jinak já je taky nemusim ,ale ten filmík je povedenej

lenkacar
6. únor 2011

kámoška doma chovala saranče a krmila ho medem ,to mělo 10cm no strašný hmyzáč,ted má strašilku ,takovej klacek.. 😔 já se toho štítim

baronek
6. únor 2011

@lenkacar lidi chovaj ledacos 😀
@antoa tak to zvládni a hlavně se na to pořádně vysponkej 🙂
@martina_z my jsme vyloženě na zdravou stravu a alkoholu se vyhýbáme obloukem 😀

martina_z
6. únor 2011

@lenkacar Jeste horsi film je Den pro mou lasku. To uz tuplem nemuzu videt.

lenkacar
6. únor 2011

@martina_z to taky ..děsná depka z toho .. 😝 😝 😝 a taky nemusim skalpel prosím 😝 😝 😝 a vůbec filmy kde se jedná o děti ☹

monnn
6. únor 2011

@martina_z
@lenkacar holky tak já brečím skoro u všeho snad jen reklama mě nedojímá 😀 a dnes na NOVĚ to bude asi taky síla,si vezmu k TV sadu kapesníků 😝

lenkacar
6. únor 2011

@monnn ta šehrezáda co?no zase takovej doják.. 😒 snad to bude aspon trochu veselé,když se to lidem líbí,já třeba nekoukám ani na kriminálky a vyhýbam se všemu depresivnímu cíleně ..horory a jiný nerváky nesnášim..i tak je život tak složitej ještě na to koukat v telce.V pátek mi nějakej idiot poslal mail jak kamion přejel chlapa na kole ,přejel mu hlavu a všechno ,no ty vole a taky jak lev rozerval chlapa na maděru ,tak to bych šla blít ..jsem nějaká citlivá asi 😝

lenkacar
6. únor 2011

dneska mám tutově ovulaci,huba mi jde šejdrem ,mám chutě na sladké a bolí mi vaječník jako prase..zítra mám kontrolu v car odpoledne

monnn
6. únor 2011

@lenkacar holka tak at Ti to v CARU dopadne co nejlíp a na jakou kontrolu vlastně jdeš?

lenkacar
6. únor 2011

@monnn kontrola po první Ms po revizi 😉

monnn
6. únor 2011

@lenkacar a to jdeš do CAR 😉 U?já půjdu chodím ke své gyn.

lenkacar
6. únor 2011

@monnn já se tam s nima rovnou domluvim na ketu víš

monnn
6. únor 2011

@lenkacar jo tak,tak to jo, tak at Ti to dopadne 🙂 😉

lenkacar
6. únor 2011

@monnn chci se domluvit jestli budu mít léky a nebo v nativu 😉 ,já se tam ted dostanu až bůhví kdy ..

monnn
6. únor 2011

@lenkacar hele prosím Tě můžeš mi to vysvětlit "léky - nativ"dík

martina_z
6. únor 2011

@monnn Nativ je v prirozenem cyklu, tj. bez hormonu pred KET (nebo temer, jen s Pregnylem). Nekdo ale potrebuje hormonalni pripravu, vetsinou leky na rust sliznice (estrogeny) nebo na vyvolani ovulace. Po KETu se ale Utrogestan (nebo jiny progesteron) dava vzdycky, myslim.

Lenko,tak tfuj tfuj, prines dobre zpravy. Ja jdu na UZ v patek a doufam, ze KET bude mozny a ze mi ho daji v nativu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru