Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
9. únor 2011

@baronek jednou jsem ho zažila jak něco řešil se svojí paní a docela teda sado maso ..

lenkacar
9. únor 2011

určitě nosí doma tričko s nápisem ,,já jsem tady šéf,,

baronek
9. únor 2011

@lenkacar jako na ní křičel?

lenkacar
9. únor 2011

@baronek dost důrazně jí říkal ,že nebude bez jeho vědomí nic podepisovat 😕

baronek
9. únor 2011

@lenkacar to by mě zajímalo, jak jeho žena vypadá 🙂

lenkacar
9. únor 2011

to nemám zdání ,ale má štěstí co?takovej sebevědomej fešák určo nebude mít nějakou šedou myšku

martina_z
9. únor 2011

Taky obcas chodim k peknymu pipkologovi. Ale byla bych radsi, kdyby byl serednej a namisto toho mi obcas i neco rekl, takhle z nej musim vsechno pacit.

lenkacar
9. únor 2011

@martina_z no taky se musíme teda jako ptát 😉

martina_z
9. únor 2011

Kdyz je chlap doktor a navic hezkej, je to prusvih...to ma pak bozsky syndrom az na pudu 😀

baronek
9. únor 2011

@martina_z já teda chodím radši k hezkýmu doktorovi, je to takovej lepší pocit, když se na tebe dívá krásnej chlap ... než starej ošklivej ....

lenkacar
9. únor 2011

@baronek dívá a zasouvá vid .. 😀 😝 je to tam samá šprcka 😀 😝

martina_z
9. únor 2011

Ono jim to podle me uz ani neprijde - stejny jako kdyz se divaji do krku 😀

misi.21
autor
9. únor 2011

Dámy já teda nevím jak to máte,ale když se ve mě přehrabuje chlap,tak může být sebehezčí a já ho v tu chvíli nesnáším a modlím se aby to tam došmrdlal. Moje dr o mě aspoň něco ví,ale když jsem šla na gyndu v lázních,byla jsem z něj div živá a myslela jsem že okamžitě jedu domů. Chytrý řeči,prd věděl a akorát mě rozházel a vynervoval. Prostě se cítím líp u ženský.. Ještě abych si ho prohlížela,když mi ošmatává dělohu 😠

baronek
9. únor 2011

@misi.21 mně tohle nepřijde divný, doktor je prostě doktor a roztáhnout se před ním musí 😀

lenkacar
9. únor 2011

@baronek pravda ,akorát mě víc sere jestli mám oholený nohy 😀 😀 😀 ,u dokyny ne

baronek
9. únor 2011

@lenkacar no vidíš, jak každá řeší něco jiného, ale je pravda, že se taky před návštěvou holím 😀

martina_z
9. únor 2011

Ja uz jsem si zvykla, holky, a neresim. Jen ty oholeny nohy a abych neprisla s nejakym brutalnim bobrem 😀

baronek
9. únor 2011

@martina_z 😀 správnej přístup 😀

martina_z
9. únor 2011

@baronek Spis mozna rezignovanej pristup 🙂 a to byly casy, kdy jsem se stydela i pred zenskou...

lenkacar
9. únor 2011

@baronek no ono to se mnou neni zase takový horký na poslední ET jsem šla jak s bobrem mezi tak i na nohách 😀 😝 ,jsem si říkala ,že je stejně vidim naposled tak co .. 😀 😝 😔 a ono asi ne

martina_z
9. únor 2011

@baronek Mozna spis uz rezignovanej pristup 😀 A byly doby, kdy jsem se stydela docela dost, a to i u zensky, natoz u chlapa.

martina_z
9. únor 2011

sorry za dalsi prispevek, myslela jsem, ze se prvni nezobrazil - nejak mi to tady blbne

petapal
9. únor 2011

ahojky holky jdu se vas poptat snad jsem na spravne diskuzi s manželem se pokoušime o mimi ja mam 11leteho syna z predchodziho vztahu . Manžel ma malo spermii a malo pohyblivých jezdime k apolinari do Prahy. Ted jsem vyfasla fostimon picham si je od patku a v patek zas jedeme na ultrazvuk to už půjdu brzo na vajička na odber ne rekli,že uvidi podle ultrazvuku rozhodli jsme se dat dve vajička tak se moc tesim

lenkacar
9. únor 2011

@petapal ahoj jsi tady naprosto správně!!!!!!!!!!!!!tady se řeší vše jak vidíš 😀 😝 ,je to taková domácká diskuze

martina_z
9. únor 2011

@petapal Uvidis podle UZ. Mne delali UZ 8.den stimulace, pak jsem mela pichnout injekci na dozrani vajicek a 12.den stimulace jsem mela odber. Hodne stesti.

petapal
9. únor 2011

@martina_z ja to prave furt vse nechapu o čem se tu bavite meli jste nejake priznaky u tech hormonu ? ja bych rekla,že nic ani břicho neboli je to tedy dneska 5den co se budu pichat

martina_z
9. únor 2011

@petapal Reakce na hormony je hooodne individualni. Mne skoro nic nebylo, jen jsem se vic potila a obcas bolela hlava. Bricho me zacalo tlacit az den pred odberem a po odberu jsem mela klasicke bolesti podbrisku, ale pak uz ok. Vyplati se dostatecne pit a hlavne se nestresovat vsemi moznymi komplikacemi. Holky si tu prosly docela hnusnym hyperstimulakem, ale vetsinou to byva bez komplikaci.

petapal
9. únor 2011

holky takže když tam pojedu v patek a budu mit za sebou pichlejch 6injekci festimonu tak je možne když to bude supr dobre,že bych sla treba o vikend už na odber nebo jak se chodi jak jsem v tom tady zmatena když napisete ,že nekdo jste mel 7 a nekdo 9 a boli po odberu bricho nebo ma bolet pri tech hormonech?

petapal
9. únor 2011

ja nevim ,že se ma pit me nikdo nic nerekl.

lenkacar
9. únor 2011

@petapal chodí se tak od 12 dne na odběr

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru