Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

capricej
31. led 2011

@lenkacar ale to já vím, jenom bych o tom chtěla vědět všechno
mohla by jsi mi teda říct jestli od transferu nebo od oplodnění? je to spíše moje zvědavost 🙂

capricej
31. led 2011

@lenkacar joj tak jsi byla rychlejší než já
moc děkuji za odpověď

capricej
31. led 2011

@lenkacar a můžu se zeptat jak jsi na tom ty??

lenkacar
31. led 2011

@capricej já jsem v 10tt dvojky potratila 😉 ,čekam na jaro na KET,bohužel i toto se stává velmi často ..

lenkacar
31. led 2011

když to má být dobré ,tak to bude dobré a když ne ,tak ty to neovlivníš ,kdybys milionkrát chtěla 😉 proto je třeba si hodit nohy na stůl a odpočívat při knížce ,procházka a klídek ..

capricej
31. led 2011

@lenkacar joj tak to je smutné, a to musíš čekat půl roku na další nebo to KET můžou provést dříve??

lenkacar
31. led 2011

@capricej můžu za 2 až 3měs. 😉 a máte mrazáčky,

lenkacar
31. led 2011

@capricej smutné to je ,ale je to život ..jsem ráda ,že jsem potratila ve 3měsíci než v 9měs. tak asi.. 😉

prdecek
31. led 2011

ahojky holky,
mám dotaz, nás teď na jaře čeká první IVF a chci se zeptat, zda vám doktor doporučil po vrácení vajíček do dělohy, že máte nějáký dny ležet s podepřeným zadkem či tak něco.

lenkacar
31. led 2011

@prdecek po transferu máš odpočívat a nenamáham břišní svaly ,doktor nic takového neřekne ,ale je na tobě jestli si dáš pod zadek polštář ,já ho třeba měla .. 😉

baronek
31. led 2011

@prdecek já si nafoukla overbal a dala pod zadek,ale jen ten první den 😀

prdecek
31. led 2011

ok, díky za odpověď 🙂 no zkusím si ho teda podložit, asi tím nic nemůžu zkazit 🙂

lenkacar
31. led 2011

@baronek čus kočičko už jsi v práci dneska?pslaa jsem martině ,ale ještě nepíše ,tak nevim jak jí je ..

lenkacar
31. led 2011

@prdecek doporučujou tak ty 3dny klidový režim.. 😉

prdecek
31. led 2011

@lenkacar no každopádně si vezmu neschopenku, takže ty první tři dny se budu pouze válet u televize :D

baronek
31. led 2011

@lenkacar jo dneska jsem už v práci a pondělí nesnáším, navíc je tady opravdu hodně práce a to jsem tady nebyla jen dva dny 😝

lenkacar
31. led 2011

@prdecek 3dny stačí se hlídat a pak už normálka fungovat ,ale netahat nic těžkýho to je jasný

lenkacar
31. led 2011

@baronek ty moje malá upracovaná a co ty vlasy ,byla nějaká odezva?

prdecek
31. led 2011

@lenkacar jj, mě ale stejně dají neschopenku, pač mám po dvou potratech a dělám těžkou práci, takže bych tam ani fungovat nemohla.

lenkacar
31. led 2011

@prdecek ještě se v životě napracuješ .. 😉

tonytony
31. led 2011

Tak 1 embryjko to už vzdalo, další 3 vypadají, že to taky vzdají... Takže 8 snad zatím bude ještě bojovat, ale je to už tak o 3 míň než minule, tak se fakt mám důvod bát, že nezbyde nic, když minule bylo jen 1( tenkrát z 11) v pořádku po PGD☹

lenkacar
31. led 2011

😉 @tonytony koukala jsem na tebe jinde tak jsem čekala jestli napíšeš .. 😉 nekoukej na to co bylo minule ted to může být vše jinak .. 😉

lenkacar
31. led 2011

tak já mizim na gyndu tak se potom ukážu

tonytony
31. led 2011

@lenkacar Jo, to srovnávání deptá, jenže svádí to k tomu hodně, moc chci ale věřit, že tentokrát se stane zázrak- držím palce na gyndě🙂

capricej
31. led 2011

tak holky nevím , před chvíli jsem zjistila že špíním, tak jsem z toho na prášky

misi.21
autor
31. led 2011

Tak jsem zpátky,prošla jsem pár obchodů a mám pocit,že na sebe neseženu ani tričko abych v něm odchodila těhotenství,samej hubenej malej číňan všude,no děs... Ptala jsem se na to cvíčo,tak hodinu se cvičí a půl hodinky je porodní kurz,takže vše v jednom a je to ještě levnější.

@lenkacar jak si psala o tom že jsou v těch hrozných ppodmínkách těhotný jo,tak já dokud jsem neměla problémy s otěhotněním,tak jsem taky netušila co je u nás takovejch ženskejch a tady na těch stránkách je většina holek s problémem...

misi.21
autor
31. led 2011

@capricej ono se to nikdy stává,že se špiní,hlavně nepřestávej brát léky... Budu držet pěsti,ať ti to dopadne dobře...

tonytony
31. led 2011

@antoa Tak na dnešek moc držím palečky, ať to dobře zvládneš a co nejmíň to "bolí"☹

Já Vás teprve teď dočetla zpět, včera nám nešel net... Tak vítám dalěší nové příchozí dušičky a bojovnice🙂

lenkacar
31. led 2011

@capricej hlavně nebud na prášky ...někdo je těhu i přes mrchu a jestli to začíná mrcha ,tak tam bylo něco v nepořádku a odejde to samo v podobě ms..já bych radši chtěla to ,než jako antoa ve 13tt ,když je to živé ,ruce ,nohy a hýbe se to a přitom je to moc postižené 😠

lenkacar
31. led 2011

jinak jsem z 5 od mudry ,dělala mi cytologii ta si mě vychutnala ,měla jsem zkroucený prsty až ke kolenům ,ta mi to snad brala až z krku 😠 to je jasný ,že krvácim..kuwa ta měla dneska jemnou ruku 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru