Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
24. led 2011

@monnn chápu dobře ,že jsi čerstvě po tom 7tt nevydařeném? 😕

lenkacar
24. led 2011

mě to asi dneska vůbec nějak nemyslí nebo co .. 😖 já byla dneska na kontrole a chce mě vidět ještě po MS ,prý mám hodně cyst na vaječníkách ,ale to je prý otázka až půl roka ..prý to může i brzdit ovulaci ,tak možná bude muset být ket bez ovulace..

monnn
24. led 2011

@lenkacar v poho no trochu to vidět je,já toho mám "zatím"trochu na břiše a blbé je,že hormonama to můžu ještě víc pohnojit-časem celkové plavky to jistí,jen mám strach si pořád píchat ty injekce,no a ještě - to má malý hnědé skvrny bílé kávy

monnn
24. led 2011

@lenkacar jj chápeš dobře ☹

lenkacar
24. led 2011

já si všimla že po hormonech jsem jak opice .. 😀 😝 ,ještě jedna stimulace a je ze mě chlap

lenkacar
24. led 2011

já byla na revizi 20.12.2010,těsně před vánoci ,taky paráda 😝

monnn
24. led 2011

@lenkacar ty uzlíky-něco jako bědáry co mají pubertáci 😀 ,jinak datum taky dobrý,takže Vánoce asi nic moc,co?no mě bylo divně už 23.12 a 24 jsem začala i krvácet-to byl štědrý den ☹

lenkacar
24. led 2011

@monnn hele tak bedárů mám pořád plnou hubu a jak si vezmu zlatý řetízky tak i krk ..

monnn
24. led 2011

@lenkacar 😀 😀

christim
24. led 2011

Ahojte, chcela som sa opietat, kedy je dobre delat test po KET. teraz som 8.den po KET a 14 DPO 😕 Ďakujem

lenkacar
24. led 2011

@christim zkus ještě vydržet 😉 ten 10-12den bych testovala nejdříve 😉 hodně štěstíčka přeju

lenkacar
24. led 2011

@monnn a jak ti je ,jsi smutná? já už se z toho trochu dostaal ,ale zrovna jsem dneska trochu smutnila ..hodně mi pomáhaj tady ty kecačky o ničem 😀

lenkacar
24. led 2011

antoa už je hotovej psí obleček?

lenkacar
24. led 2011

my jsme dneska dojedli ty kuřecí packy z víkendu a udělala jsem vrtule a přelila sýrovou omáčkou .. a nemůžu se ani hnout ..

antoa
24. led 2011

my začali chodit do Caru až po 5 letech snažení, měl jsme jít dřív....měla jsem i blbého gyndaře, dělal na mě nesmyslný pokusy, jelikož sama od sebe ms nedostanu tak jsem brávala antiku třeba půl roku a pak se na to vyprdla...takový zmařený období, ale do caru jsem nechtěla, myslela jsem, že to třeba přijde a máme spousty času, jenže čas letěl, já udělala jednu vejšku, druhou, postavili jsme chatičku - vše z důvodu něco dělat a nezblbnout se ze snažení a neplodnosti...pak už nebylo čím odhánět myšlenky na neplodnost a šly do caru, tedy kolegyně z vejšky tam dělá a tak mě objednala, jinak bych se asi zase nedokopala.....takže 5 let zmařených, 3 roky po caru ..mohli jsme s tím začít dřív, tedka už si přijdu stará(já vím, že nejsem Leni 🙂 ), ale v okolí mám těhule a maminy 20-25 a já mezi nimi jaksi vyčuhuju a přijdu si jako vetřelec.
Ale má to jednu výhodu - já za tu dobu zbudovala kariéru a udělala si trochu zázemí, ty kočky co rodili ve 20 atd. tedka nastupují do práce a začínají úplně od nuly, nemají se kam vracet, mají spousty problémů jak zaopatřit děti-jsou v 3 směnném provozu ve špitále a já vím, že když se vrátím o mD tak mám fleka na dobré pozici od 6 do 14.30 tak nebudu muset řešit kam s dítětem.. 😨 😨 😨
všechno má + i -
no to jsem se rozkecala 😉

lenkacar
24. led 2011

@antoa jsi mudr?

monnn
24. led 2011

@lenkacar jj to máš pravdu dobré je se z toho vykecat u někoho kdo to chápe-kdo nezažije si myslím nedokáže se v cítit,no ze začátku to bylo hodně těžké jsem tomu tak věřila testíky ukázkové,HCG super a pak kontrola u DR. a vše je v momentě...sem brečela ještě na sále před revizí a klepala se jak ratlík a to jsem byla nadopovaná lékama,jinak já jsem doma na NP,ale už půjdu asi do práce-čekám jak dopadnu ve st u DR. sem tam měla ještě hematom tak jestli se sám nestřebal půjdu ještě jednou do nem. sem se nějak rozepsala 😀

lenkacar
24. led 2011

musim tě ale povědět ,že se s tebou dobře kecá a že máš dvě vejšky z tebe nedělá nepříjemnou inteligentku ..za to jsem moc ráda .. 😔 😀 😝 holky dneska mi přišel mailem diktát pro 3třídu,prej že můžeš udělat až 60chyb,bylo to dlouhý ,řikam si to bude brnkačka a ono prd ,jsem udělala 9chyb a napsalo mi to ,,máš za 5,, 😔 😝 😀

lenkacar
24. led 2011

@monnn já jsem taky bulela na sále ,jsou na to myslím zvyklý

monnn
24. led 2011

@lenkacar asi jo -byli na mě moc hodní,jo ten diktát 😀

antoa
24. led 2011

@lenkacar díky
jak píšeš s tím diktátem.....já jsem zvyklá vše počítat na kalkulačce a pak mám něco spočítat z hlavy a jsem za magora(teda 1+1 zvládám) 😀 😀 😀 😀 😀
ne jsem mgr. ošetřovatelství (4 roky bc. a pak 2 roky nástavba na magora-vše při práci) - doma mi říkají magistra Kudláčková - sem jen pro smích 😉 a v práci zase závistivě ta magistra říkala....okolí to nenese moc dobře, ale mě je to putna, dělala jsem to pro sebe 😉

antoa
24. led 2011

@lenkacar a taky se s tebou dobře kecá 😉
@monnn já se s té ztráty v 7tt dostávala 2 měsíce na PN, nebyla jsem schopná jít mezi lidi, měla jsem to vytetovaný na čele.....po tolika letech se na nás usmálo štěstí, začneš se radovat, doufat a je to houby platný ☹

monnn
24. led 2011

@antoa právě, no a u mě ten 7tt o to horší,že to bylo "cervicalis gravidita" =uchycení embrya v děložním hrdle - velmi ojedinělé,sem si to našla 2500-18000,má gyn. mi řekla že jsem druhá a to pracuje na gyn.23let

antoa
24. led 2011

@monnn
člověk musí protrpět ivf a to bez záruky výsledku a pak to má vyšší % výskytu mimoděl. a pod. abnormalit....ach jo

monnn
24. led 2011

@antoa právě mám strach jít do dalšího-co mě zas čeká a jak říká má ob.Dr. musím se nejdřív dát psych. do pořádku a pak můžu teprve do dalšího pokusu a toho se bojím -aby to vyšlo a hlavně aby byl mimísek zdráv 😉

antoa
24. led 2011

@monnn pro mě bylo nejhorší, že jsem věděla, že je to 3 poslední pokus, na celoplacený bychom nenašetřili,možná za dost let. A to jsem 2IVF oležela v nem. s ohss ☹ a stejně k prdu

monnn
24. led 2011

@antoa můžu se zeptat co je to ohss?hele,u tebe pak může být druhé mimčo ani nebudeš vědět jak 😉 od kámoše ségra snad chodili po Dr.10 let-měli holčičku a do dvou let i chlapečka 😉 🙂

antoa
24. led 2011

@monnn ovariální hyperstimulační syndrom
to těžko, mám anovulaci, polycystická ovaria a trombofilii.....takže ivf to jidtí, ale to už ne nebudeme na něj nikdy mít a nevím, jestli to chci ještě někdy absolvovat, ale máme 2 mražáčky tak max. kET 😉

monnn
24. led 2011

@antoa tak to je hezké,my nemáme žádnýho nanuka ☹

antoa
24. led 2011

@monnn naši první nanuci 1 Ivf 8 vajuch, ale jen 1na et
2ivf dvě vajucha a obě na et
3ivf 7vajuch - 2et a 2 mražák

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru