Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

petapal
21. únor 2011

jo jo jsem v postylce a odpočivam. Ale bricho po teda bolelo hnusne fujjj jen aby nam to vyslo manža na dalsi nechce. Zaplatii jsme tam dneska 8tis za ICIS

lenkacar
21. únor 2011

@petapal to je dobře ,že jste neriskovali

petapal
21. únor 2011

holky můžu si dat po tom dnešnim odberu vajiček vanu nebo rasi jen sprchu dostala jsem na vkladani njake od C neco na dobre uhnizdni pak vajicek.Ale to mam brat až od stredy. \Zitra tam mam volat v 10h tak se dovime vic. \pokud to bue dobre probihat tak čtvrtek nebo patek bude transfer.

petapal
21. únor 2011

@lenkacar jak neriskovali nechapu to 😢

lenkacar
21. únor 2011

@petapal no jestli se to oplodní normálně ,my taky měli ICSI ..je to větší šance

lenkacar
21. únor 2011

@petapal crinone?od ET jen sprchu

petapal
21. únor 2011

@lenkacar aha no u nas by podle spermiogramu ani ta sance nebyla ,ale jsem rada,že mame icis

petapal
21. únor 2011

@lenkacar jo jo presne crinone dekuji za rady se snažim najit jednu holčinu byla tam dneska semnou na odberu ,ael vim jen jeji přijmenni ,ale chodi na diskuzi neplodnost kam dal si nepamatuju

ejviska
21. únor 2011

@petapal crinone je to same co utrogestan. Ja mela taky tolik vajicek.

petapal
21. únor 2011

@ejviska a jakpak jsi ty na tom ja se tu jeste moc nevyznam

ejviska
21. únor 2011

@petapal ja jsem tu asi dva dny 🙂 Neznam skoro nikoho.
My byli v rijnu na 1. IVF, mela jsem taky nejak pres 20 vajicek, 17 bylo zralych, 11 se oplodnilo do 2.dne a PK prezily jen dve. Takze jsem mela dve blastocysty, ale nechytli se ani jedna.
Druhe iVF pujdem v cervenci. Dneska jsem psala se svoji dr., tak si mam doplnit geneticke vysetreni a byla by vhodna i laparoskopie. Tak to musim promyslet, my bydlime v zahranici, to je planovani na prd.

petapal
21. únor 2011

@ejviska aha tak to je škoda no uvidime jak to dopadne vsechno ja se tu registrovala pred rokem ,ale posledni tri tydny tak sem zas nakukuju

chersi
21. únor 2011

Ahojte holky, byla jsem k vám poslána, že máte zkušenosti, mohla bych vás poprosit o názor ?

18.1 jsme byla na IUI, bohužel nevyšlo - stimulovala jsem clostylbegytem.
Na 8.3. mám naplánovanou laparoskopii, a dnes jsem 22 DC.

Jenže už 3 den mám bolesti podbříšku a včera jsem slaboulince zašpinila.
těhotenství mi test neukázal. Když jsem ho dělala po 2 denní menstruaci.

Je možné že by se tělo samo nahodilo ? že by třeba probíhala ovulace. Protže inseminaci mi dělali 22 DC.

Děkuji za vaše připomínky

ejviska
21. únor 2011

@chersi ty myslis,ze ta bolest bricha a spineni by mohla byt ovulace? No mohla by klidne byt. Me boli bricho vzdycky, obcas i spineni. Muzes zkusit ovulacni testy nebo si dojit na UZ k dr. Teda az pristi mesic

lenkacar
21. únor 2011

@chersi taky bych to typla na ovulaci 😉

chersi
21. únor 2011

@ejviska příští měsíc bude po laparoskopii a doufám že budeme stumulovat na další IUI 🙂
@lenkacar - děkuji

děkuji za vaše odpovědi

martinkka
21. únor 2011

@vera5 to je mi moc líto ☹

@lenkacar přeju vše nej k svátku 🙂

Holky, nevydržela jsem to a dneska jsem testla a je tam duch ...jsem 7.den po ET a 11. den po OPU. Myslíte, že je to ještě po Pregnylu?

lenkacar
21. únor 2011

@martinkka nene holči to neni pregnyl 😵 ale jak známo ještě pořád to nemusí znamenat mimino v peřině,takže klíííííd a čekej

martinkka
21. únor 2011

@lenkacar jsem v klidu a čekam 🙂 jen se mi ten duch zdá celkem brzo, tak ani nevim, jestli to je možný

lenkacar
21. únor 2011

@martinkka možný je úplně všechno 😀 hlavně budem držet pěstičky ,aby to bylo nadále v pořádku

martinkka
21. únor 2011

@lenkacar děkuju 🙂 za dva dny zkusim testnou znovu

monnn
21. únor 2011

@vera5je mi to líto ☹ ,ale uvidíš brzy to přebolí 😉
@lenkacar vše nej nej! 😔

lenkacar
21. únor 2011

holky díky všem! 😵

ejviska
21. únor 2011

@martinkka PRegnyl se vylucuje max 10 dni. Tak tfuj tfuj at carecka sili 🙂

lenkacar
21. únor 2011

už by to tady chtělo nějaký mimino

ejviska
21. únor 2011

@chersi to se muze hned mesic po laparoskopii? Ja myslela, ze tri mesice se nemuze... ale nevim

ejviska
21. únor 2011

@lenkacar my mame jednu diskuzi, kt. jsme zalozili na podzim, vsechny holky byli na IVF zari-rijen a tam byl tak sileny neuspech... a ted uz je tam skoro kazda tehule. A ty co nejsou, jsou asi tady 🙂

chersi
21. únor 2011

@ejviska já jsem si někde našla že po následujícím cyklu by se mohlo něco dít, což by u nás znamenalo pravděpodobně květen. Až to budu mít za sebou, musí zavolat do CAr co a jak

ejviska
21. únor 2011

@chersi a na laparku te poslali z CARu, potrebujes zadanku?

chersi
21. únor 2011

@ejviska jj domluvili jsme se tam v CAR dali mi žádanku a ta si sama vyberu kde mi to budou delat.

a pak že zkusíme ještě jedno IUI, ale to už budeme mít jistotu že je vše průchodné

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru