Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
1. dub 2011

jsem tu a jsem v pohodě ..zažila jsem i hezčí oplodnováky ,no co ve svým věku už si nemůžu vybírat ..nemyslím tímto chlapa ,myslím proces.. 😀 😝

martinkka
1. dub 2011

@lenkacar gratuluju k mimískům v bříšku 🙂 hlavně ať se zakousnou a drží, neni důležitý, jaký byl oplodňovák, ale jaký bude výsledek 😀

martinkka
1. dub 2011

Jsem zpátky z kontroly, mimísek odpovídá 9+1, takže na den přesně a máme průkazku 🙂

petapal
1. dub 2011

@jolcap no mam to dostat asi tak 4.4. tak desaty den tam jet

jolcap
1. dub 2011

@petapal tak to šlo rychle co

martinkka
1. dub 2011

@petapal tak to je super, to je za chvilku 🙂

lenkacar
1. dub 2011

@martinkka tak i tobě gratulka veliká k řidičáku

jolcap
1. dub 2011

@lenkacar tobě taky gratulka,že jsi ted tři v jednom tk jim povídej pohádky a slibuj co je u tebe čeká,držím ti hrozně moooc všechny palečky

martinkka
1. dub 2011

@lenkacar děkuju 🙂

petra123
1. dub 2011

čauky holky tak to vypada že na 9DC zatím malily folikul 10mm doktor nadšeně nevypadal ale bez hormonu mam ovulaci kolem 16DC tak se nenervuji nasadila jsme si kontryhel a poctivě piju at folikulky dozrají ve středu kontrola a pichnuty pregnyl a další pondeělí prí bych měla mít bojovníčky v sobě doufám že vše klapne. ☹ mezi tím se budem snažit sami 🙂

petra123
1. dub 2011

@lenkacar tak bojovníčky máš v bříšku super a ted odpočívat a užívat si to a neboj vydaří se to🙂

lenkacar
1. dub 2011

@petra123 u mě ovulku neřešili ,vyfásla jsem všechen ten fet místo toho ..no odpolko jsem ležela s nohama u stropu a večer jsme je vzaly na véču ,dostaly kuřecí v těstíčku a hruštičkovej džusík 😉

lenkacar
1. dub 2011

@petra123 jojo jsou tam kde jim je snad nejlépe,tak ještě ty ..at si můžem popisovat ty nevolnosti

antoa
1. dub 2011

@lenkacar držím pěsticky ať už to konečně vyjde!!!! A i náš york drží ocásek 😀

lenkacar
1. dub 2011

@antoa 😵 prej ocásek 😀 já chtěla dneska ukázat ocásek pro štěstí a nic .. 😕 😔

lenkacar
1. dub 2011

@antoa díky jsi hodná ..je mi dobře ,ne jak u ET,kdoví jestli to je dobře ,nebo ne ..osud mi to nějak sám naplánuje ..

olasek
1. dub 2011

@lenkacar Leni, z pár posledních větiček jsem pochopila, že jsou broučci v teplíčku - mooc držím pěsti!!!!

antoa
1. dub 2011

@lenkacar tak co hůř už být nemůže ne? vždyť nemáš co ztratit, můžeš jen získat 😉 dobrou noc 😝

lenkacar
1. dub 2011

@antoa jojo v obou případech 😉

jezulicka
2. dub 2011

@lenkacar tak už je máš u sebe tak at se jim tam moc líbí... 😉

jezulicka
2. dub 2011

@martinkka tak gratulka k průkajdě super a mimi at se dále pěkně vyvíjí,,.. 🙂

lenkacar
2. dub 2011

@jezulicka díky ,no po ketu je mi dobře ,nejsem bolavá a rozpíchaná jak po opu ,takže klídek a pohoda ..

jezulicka
2. dub 2011

@lenkacar no to věřím jistě je to lepší oni ti to tam vlastně jen vloží takže pohodička tak se ted opatruj.. 😎

lenkacar
2. dub 2011

@jezulicka musim říct že to nebylo příjemné ,ale primář se fakt snažil hledal docela dlouho to nejle místo ,jak mám zakloněnou tu dělohu ,tak tam se mnou dělal psí kusy ..tak snad měl štastnou ruku

jezulicka
2. dub 2011

@lenkacar určitě měl věř tomu... 😉

lenkacar
2. dub 2011

@jezulicka neboj věřím mu ,bylo to poprvé co to dělal on

lenkacar
3. dub 2011

@olasek jojo pochopila jsi to dobře ..slíza pěkně narostla a tak se tam daly 2 kulíšci a uvidíme jak se jim v tom sfetovaným těle bude líbit 😀 😝 ,mě se líbí jak všude říkaj,když chceš mimi jak máš žít pěkně zdravě 😀 😝

gammaray
3. dub 2011

@lenkacar zdravím,nestíhám to nějak sledovat,ale,jestli jsem pochopila,tak jste ted' "tři v jednom"!! moc moc držím pěsti,at' je to tam a dlouho...

lenkacar
3. dub 2011

@gammaray díky ..taky jim domlouvám

koubovka1
4. dub 2011

Ahoj Lenkacar, tak jsem se dočetla, že je Ketík za tebou, držííííííííííííím všechny prsty co mám a že jich mám spoustu, hned tři páry rukou a tři nohou, to by bylo, aby to nevyšlo, kdy testíš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru