Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
1. zář 2011

@lenkacar tak držím pěsti 😕

vera5
10. zář 2011

@antoa Už nepůjdu, stal se zázrak po tom mém posledním příspěvku se stal zázrak. Jsem 6 tt těhotná přirozenou cestou, stal se zázrak a já jsem za to ráda, doufám, že vše bude ok a tento zázrak se mě bude držet. Za to, jak se to stalo by mě mnozí odsoudili, ale já jsem za tento zázrak šťastná, zjištění, že jsem těhotná překonalo všechno zlé co se mi za tu dobu stalo.

lenkacar
10. zář 2011

@vera5 moc gratuluji...to neřeš ,hlavně že se povedlo..

gammaray
10. zář 2011

@lenkacar zdravím holka..jak to s tebou jde 😕 asi mám blbý dotaz,ale máš za sebou vyšetření na imunobiologii v podolí či v plzni.jen mě to tak napadlo,když máš za sebou ty neúspěchy.
@vera5 gratulace veliká !!!

lenkacar
10. zář 2011

@gammaray ahojky mám to dávno,zjištěna alergie na sperma a trofoblast a na genetice MTHFR,jinak od té revize mám za sebou 2Kety ,jedno z toho biochemko ..Přemýšlim o změně caru ..uvidíme ,manžel by chtěl raději změnu ,já nevím jestli to má cenu ,takže je to otevřené,podle toho co mi zjistí jedna holčina z jiného car.Je to poslední pokus 😝 a co ty jak se máš?

jolcap
11. zář 2011

@vera5 gratuluju a na ostatní kašli at hodí kamenem ....znáš to
@lenkacar nazdárek

lenkacar
11. zář 2011

čus joli to to uteklo vid ..některé holky už maj mimísky ..pslaa mi to antoa

jolcap
11. zář 2011

@lenkacar to jo letí to jako blázen,já si to v bříšku hýčkám at nespěchá,na druhou stranu se snažím Zuze ci nejvíc věnovat,aby jí to pak nemrzelo,že na ní nemám čas

lenkacar
11. zář 2011

máš krásné starosti ..jen hýčkej ..kdoví jestli se ti to ještě někdy poštěstí si zažít ten pocit těhu..

jolcap
15. zář 2011

@lenkacar rozhodně je to naposledy už kvůli věku

lenkacar
15. zář 2011

joli jasně ,ten věk nám nikdo neodpáře ..hlavně že máš těhu bez problémů..mě pořád staršně bolí záda a marodim a nevim jestli se tam vůbec vrátim a dneska mi řekl neurolog ,že si ty bolesti namlouvam ..ty kráso ten mě dostal a řekl mi ,,nežerte jste obézní a doba kdy chlapi živili své ženy je dávno pryč ,jste mladá a musíte makat,,já šla odtud vyjevená,mě 6neděl bolí strašně záda a já si to namlouvam ,ty kráso ,mám jako z něj dost ..chtěla jsem se dát před ivf do cajku ,ale nevim holka jestli tohle zvládnu .. 😔

antoa
15. zář 2011

@vera5 hurá! a moc gratuluji!!!Ostatní neřeš a šetři se a hlavně referuj!!!!

jolcap
15. zář 2011

@lenkacar ale jinak bych si ještě pro mrazáčky skočila, já žiju v tom,že u nás problém byl opravdu jen v tom,že nemáme styk jinak jako těhu jsem prý vzorná,žádný problémy přibírám pomalu a neprudím,jen ted víc odpočívám. Hele já ohledně pohybového aparátu nikam nechodím nepotřebuju slyšet shodtě 20kg a pak budeme řešit bolesti kyčle, teda my to máme doma oba. No třeba to je správný,že tě vytočil a budeš myslet na něco jiného

lenkacar
15. zář 2011

joli já si v pondělí domluvim akcičku na půlku listopadu ,abych nějakej ten měsíc měla prednison víš ..nepůjdu do toho hnedka ..přeci jen tam ta alergie vyšla dost velká..a hlavně jsme měli sex bez gumy

jolcap
19. zář 2011

@lenkacar chci taky sex a je mi jedno jak 😀

lenkacar
19. zář 2011

@jolcap já mám sex ,ty máš bříško ..co je lepší?bříško! 😵 vladís zase nastydnul bolí ho varle ,to je furt něco ,pak má mít spermoníkY ..doufám že se mu varle vychcípe než půjde na odběr 🙄

jolcap
19. zář 2011

@lenkacar bohužel ani pak nebudu mít asi sex,ale neboj Vladíš bude dobrej hlavně at nosí jen tepláky at se mu to nezapaří, jinak začínám panikařit,že to nezvládnu

lenkacar
19. zář 2011

@jolcap joli já vim ,že je u vás vymalováno..dobře si to pamatuju ,ale pérko neni všechno ..hele přijde prostata a budou na tom všici stejně ..já mu řikam furtz ,že si má dávat pod prdel podsedák na chatě dřepí na lavici a bání a žádný vedra ,docela na to trpí ..ale pofoukat si to nenechá 😠

jolcap
19. zář 2011

@lenkacar no já už vyhrožovala jak se na to těším a ten pohled mi řekl,všechno 😀 ale co třeba mě překvapí, jsou to hrozní cítové,ale dojít si někam nebo tak to ne co, říká se že nejhorší jsou džíny na tělo a slipy a to ten můj zase nenosí nejraději je v teplákách

lenkacar
19. zář 2011

joli to kdyby mu to pérko upadnout mělo tak nad tim bude doma plakat ,ale nikam nepůjde ,jednou jsem ho v car práskla a oni mu udělali odběr na vyšetření tovíš že mu tam vyšly zánětlivé bakterie ,pak to má bejt v cajku hýml..kdyby řekl ,já bych mu to zahřála ..

jolcap
19. zář 2011

@lenkacar tak ten můj se s tím teda svěřil,docela jsem ho obdivovala i v caru řekl jak to je, jenže on to má v hlavě je mi ho líto, tak se ho neptej a šup hlavu pod deku

lenkacar
19. zář 2011

joli mangel venku hulil a šla jsem hned takže bez něho a práskla jsem to na něj takže se to bude řešit ,nabrali mu krev a má se objednat k andrologovi ..na utz,já s nim do ničeho nejdu dokud nebude ok

jolcap
19. zář 2011

@lenkacar tak snad to bude dobrý jo ještě že jsi holka činu a on tě poslehne

lenkacar
19. zář 2011

on mi jako doktor nahrával a jestli mi to může napsat do papírů jestli s tim nebudu mít problém ,že to řešim za něj ,ale já to nastínila v autě jako vážnej problém ,pokud se má jít do dlašího pokusu .. a dyt je ,už minule mu vyšly četné bakterie v ejakulátu ,hele kupodivu ani nic neřekl jako že ne ..

jolcap
19. zář 2011

@lenkacar to jsou chlapy ten můj je taky rád,že za něj všechno řeším i otcovství sem si mohla podepsat za něj sama,ale to stihnul než odjel,ale jak to můžu vyřídit bez něj je rád a to si mě nechce vzít

lenkacar
19. zář 2011

a nešlo by to bez něj? 😀

jolcap
19. zář 2011

@lenkacar myslím že ne

lenkacar
19. zář 2011

joli jako v zastoupení víš ..že by třeba dcéra zaskákla

jolcap
19. zář 2011

@lenkacar jako že bych si vzala Geofrey de Peyraca ten se taky ženilv zastoupení

lenkacar
19. zář 2011

foe ale jako Žofrééé to byl sekáč ..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru