Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

monisek34
7. bře 2011

@kamcatkakoc tak to moooc držím pěstičky pro štěestí!Určitě se to povede a budete mít miminko 🙂 Věřím tomu.

kamcatkakoc
7. bře 2011

Děkuju 🙂 Už se fakt těším na zítřek, jak dopadne ta krev....

monisek34
7. bře 2011

@kamcatkakoc určitě jsi těhulka 🙂 Věřím tomu a držím pěstičky pro štěstíčko

monisek34
7. bře 2011

@kamcatkakoc dopadne to na výbornou 😉

kamcatkakoc
7. bře 2011

@monisek34 To by jsme byli s manžílkem ti nejšťastnější lidičkové na celém světě 😵

monisek34
7. bře 2011

@kamcatkakoc Určitě budete 🙂

kamcatkakoc
7. bře 2011

@monisek34 🙂 🙂 🙂

monisek34
7. bře 2011

@kamcatkakoc Zítra dej určitě vědět! 😉

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 jo já teprve první...a kolik si přibrala při prvním těhu,?

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 a prosím tě jaký je ten odběr na OGTT?dá se to přežít?zítra na to jdu už ted se děsím....jak si čekala malou tak měla si chutě na sladké=,?

kamcatkakoc
7. bře 2011

@monisek34 To dám určitě vědět !!! 🙂

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 a odkdy si tak cítila pohyby ale takové ty větší už?já cítím jeden den hodně se vlní a pak zase další den ji skoro vůbec necítím...už at je větší a cítím to více... 😲

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka asi taky okolo 20-22 tt.Jak popisuješ, jeden den ano a druhý den ne.Malá byla dost klidná a spavá, jako mimi.Takže taky vůbec. ☹

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka přibrala jsem dost 20 kg.Pak shodila to jde pomalu samo.Dr.nebyl zrovna nadšenej 😉 Hodně jsem pila a zadržovalo mé tělo vodu.Tak mi zakázal hodně pít a pak to bylo ok.A Ty?

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka já měla spíše chutě na maso a pivo,divné u malé.Všichni říkali,že to bude kluk a ona Lucinka 🙂 Test na OGTT se dá přežít,akorát musíš vypít to sladké pití,ale dá se to.Já to měla v pořádku.Tak na Tebe myslím!

monisek34
7. bře 2011

@kamcatkakoc to budu ráda a přeji hezký den a užívej sluníčka 🙂

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka můžu se zeptat kolik Ti je?

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 ty tak já taky přibírám hodně ted už mám 11kg nahoře...a taky sem dosti zavdněná ale já myslím i doktor to říkal,že je to hodně z těch hormonů to hlavně zavodňovalo, já měla utrogestan a ten mi dal zabrat..Takže my to máme hold jiné...tak to taky přiberu tak 20kg a to moc nejím...a jak si šla na to OGTT ráno můžu se napít trochu čaje čistého třeba meduňky?

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 jo už dost 32..my se dlouho s manželem snažili až jsem museli po 3 letech jít na ivf a to se nám podařilo až po 2...takže tak ale snažili jsme se už od 28 já jsem ještě studovala do 27 apak to bylo jak bylo hold osud...

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 m četla že se vám to podařilo hned na poprvé to máte super... 😉

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka taky mám Utrogestan a můj Dr. mi při malé trvrdil, že po něm jsem nemohla tolik přibrat tak nevím.Mám Prednison a ještě Euthyrox ☹ Matně si pamatuji,ale myslím, že nalačno a pak jsem mohla se jít najíst...Ale nerada bych tvrdila něco co není pravda.Neboj kila půjdou dolů!Já měla malou taky ve 32 a tedka mi bude 35!Pohoda doufám 🙂

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 sem se dívala na fotečky Lucinky moc krásná princezna taková milučká a jak umí pěkně pozovat...a na koho je více podobná?

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka malá se nám povedla naproprvé a mometálně jsem sice na 2 pokus IVF,ale v září 2010 jsem měla KET s jedním embryjkem a ten nevyšel ☹ Zjistili mi protilátky od štítné žlázy.Proto beru Euthyrox a Prednison 😒

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka děkuji moc.Je občas i vážná.Je celá manžel..... 🙂

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 prednison sem taky měla ale fakt ten utrogestan zavodňuje to máme z toho...a otoky jsi mívala?a tlak se ti pak zvedl nebo ne?já měla furt nízký a ted se mi trochu zvedl... 😠 ale jen mírně tak uvidím co bude dál...a ty výsledky toho cukru ti řeknou v ten den?

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 ale určitě má i něco do tebe ne?

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka tak to bude tím Utrogestanem.Od 4 měsíce jsem začala mít otoky,hlavně nohy.Brala jsem Detralex,mám vnitřní křečáky ☹ Výsledky mi řekl až gynekolog na prohlídce.Tlak se mě taky mírně zvyšoval.Neboj oni si to pohlídají.Už víte co budete mít?Jedno nebo dvě mimi? 😉

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka jj.má po mě dlouhé prstíky,velké oči prý a to mezi nožkama.Povahově bude po mě více 🙂

jolcap
7. bře 2011

hurá pofackováno a můžeme se válet 🙂

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 no tak to je super...jo už víme máme jen jedno mimi a bude to holčička... 😉

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka to je hezký 🙂 Jak se bude jmenovat?My zatím nevíme, zda jedno či dvě.Uvidíme dle ultrazvuku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru