Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap kam jsi písla?kdo se směje ..je debil ..takže na to nehled ,já bych plašila jako ty ..

jezulicka
16. bře 2011

@jolcap měla by jsi ležet odpočívat a moc nechodit a nic netahat...špinění bývá často a m§ůže to být i hematomem...bývá to často..

jezulicka
16. bře 2011

@jolcap raději si zajdi na gyndu at se na to podívá...

lenkacar
16. bře 2011

holka ten kdo podstupuje co my tady nemůže být klidný ,ani kdyby chtěl ..takže tě plně chápu

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar
@jezulicka mám tel na sestřičku z caru a je to moje spolužačka, mám prá hodně ležet odpočívat a brát léky, kdyby něco vyrazit na gyndu do nemocnice,když to špinění zase začne prý se to stává i ty vaječníky prý někdy bolí hodně jak byly nastimulované

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap jojo takže klasika no ..nech se obskakovat .

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar mám rpý psát kdykoliv, uvidíme kdyby to nepřešlo tak tam zajedeme, nevím jestli by mě to mělo takhle bolet furt, jak o tom přemýšlím včera jsem dost lítala a dokonce pomáhala chlapovi rovnat dřevo tak možná z toho

jezulicka
16. bře 2011

@jolcap ty jsi blázen...to nedělej takové věci,musíš odpočívat aspon do toho 12tt a nic netahat...

jolcap
16. bře 2011

@jezulicka no jen jsem brala taková malá polínka, to i nákup je těžší,ale byla jsem v předklonu,už nebudu, hlídám to špinění když to přejde může to být asi jak to tam roste,stejně nic jinýho neovlivním

martinkka
16. bře 2011

@jolcap ty křeče mi začali asi před týdnem, ale je to fakt jen trochu, tak mě to neznepokojuje, možná to máš z toho rovnání dřeva, asi jsi se nějak přetáhla, tak teď odpočívej

martinkka
16. bře 2011

@jolcap ono asi nejde o to, že jsi něco těžkýho zvedala, ale že teď když jsi zvyklá odpočívat to byl takový nezvyklý pohyb

jolcap
16. bře 2011

@martinkka už se to uklidnuje,včera mě to taky nepřekvapilo,ale možná to mám z toho ohýbání,ale kdyby se to objevilo znovu asi bych jela na gyndu raději kontrola než to zanedbat

martinkka
16. bře 2011

@jolcap jsem taky pro jít na nějakou tu kontrolu navíc než něco zanedbat a určitě by tě vzali, na to ohýbání teď nejsi zvyklá, tak je to asi z toho
já jsem u minulýho těhu byla fakt doma a polehávala jsem a pak když jsem šla na chvilku něco jednoduchýho dělat na pozemek, tak jsem vždycky trochu zašpinila....teď teda nepolehávam asi vůbec, ani jsem od začátku nepolehávala a dělam skoro všechno, jen nezvedam nic těžkýho, na to si dávam pozor a nešpinila jsem ještě ani jednou

jezulicka
16. bře 2011

@jolcap to víš že jo raději zajed a otravuj je to lepší a ty budeš klidnější.já taky na začátku furt volala na gyndu a otravovala doktora ale on říkal,že kdykoli budu potřebovat a t volám tak se neboj...

jezulicka
16. bře 2011

@martinkka tak to bud ráda,to je dobře...ono to bývá často..

jolcap
16. bře 2011

@martinkka možná to bylo z toho ohýbání a už ty křeče přešli teda delší dobu je nemám, hlídám to špinění,sama nevím co mám na sobě sledovat, nikdy jsem tohle nezažila když jsem byla těhu,jen vím že u toho úplně prvního mě pořád bolelo břicho,že mám dostat mrchu

jolcap
16. bře 2011

@jezulicka no kdyby něco mám se rpý hned ozvat,víc mě děsí to špinění nebo spíš ten hlen

martinkka
16. bře 2011

@jolcap nesleduj nic a buď v klidu 🙂 jestli to bylo jen malý zašpinění, tak to fakt nic nebude

jezulicka
16. bře 2011

@jolcap ale to špinění bývá často na začátku a může tam být třeba i ten hematom ale to je v klidu.kdy máš jít na gyndu?

martinkka
16. bře 2011

@jolcap špinění ale nemusí nic znamenat, jen se musíš víc šetřit, minule mi doktor řikal, že když to neni červená krev a je to trochu, tak ať jsem v klidu

jolcap
16. bře 2011

@martinkka není to tak,že bych špinila od rána,jen jsem po utření měla ten hlen na papíru, ty jo to jsou jobovky 😠

jolcap
16. bře 2011

@jezulicka mám jít 29.3. , no co si pamatuju, měla jsem cystu v děloze takže by to mohlo být od ní, rpý asi z hormonální léčby, jak by se to špinění rozjelo tak nebudu ležet,ale pojedeme

jezulicka
16. bře 2011

@jolcap tak to jistě kdyby ti to nepřestávalo a špinila si tak jed raději hned budeš sama více klidnější já to tak taky dělám...

jezulicka
16. bře 2011

@jolcap hlavně bud v klidu a nestresuj nic se neděje...

jolcap
16. bře 2011

@jezulicka ležím a odpočívám, křeče zmizely,asi mi vadí když zmáčknu bříško, sezení mi nedělá dobře, jeslti to špinění už nebude tak to bude dobrý

jolcap
16. bře 2011

@jezulicka si asi dám panáka 😀 doufám,že je to z toho ohýbání

jezulicka
16. bře 2011

@jolcap panáka si nedávej 😀 dej si raději něco dobrého sladkého čokoládku to tě uklidní...

jolcap
16. bře 2011

@jezulicka jo včera jsem upekla tak si dám, už nechci nervíky

martinkka
16. bře 2011

@jolcap já jsem včera snědla skoro celou tabulku čokolády a hned jsem byla klidnější 😀

jolcap
16. bře 2011

@martinkka to bych nedala, jak něčeho sním hodně zvedá se mi žaludek, tak hele křeče přestaly úplně,ležím a chce se mi spát, moc díky za oporu jsme jak vyplašenej králík, co by mělo být nebezpečné vůbec mě nenapadá co by měl být impuls okamžitě do nemocnice krom krvácení

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru