Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
6. dub 2011

@jolcap já mám chutě utéct od toho a probudit se s nějakým výsledkem ,ale jistým,mě nejvíc ubíjí ta nejistota ..

jezulicka
6. dub 2011

čaute holky tak jak se vám daří,?vaříte něco?mně se nic nechce..a docela se nudím ..co vy? 😝

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar a kdy máš testit?

lenkacar
6. dub 2011

až příští týden 😵 já nevařim a nic se mi nechce ,vyplnovala jsem staletý dotazník do fachy to jsou otázky to bych pošla .. a půjdu lehnout s knížkou ,čtu dobrej blábol o hvězdoletu co letěl na jinou planetu,kde byl nižší vývojový stupeň

jolcap
6. dub 2011

jo taky bych brala spánek do půlky září a pak už mít jasno, za měsíc už budu mít první screening za sebou tak bude zase trochulíp doufám

@jezulicka musím uvařit už jsme všechno dojedli teda chlap, budu péct kuřecí stehýnka a hranolky,není s tím moc práce

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar hmm tak to máš super...mě poslední dobou nic nebaví...tak až příští týden..tak musíš vydržet a něčím se zabavit at na to nemyslíš..a máš nemocenskou?

lenkacar
6. dub 2011

píchaj mě vaječníky ..jinak je mi dneska ok.. 😉 potřebuju ,aby mi bylo ok ,když jdu v pátek do práce 😝

jezulicka
6. dub 2011

@jolcap a jinak tak děláš co přes den,?já se tak ptám..jsem nějaká znuděná..počasí nic moc... 😝

holubice.petra
6. dub 2011

@jolcap když jdeš na ten screening až za měsíc tak to budeš už v tom 16tt? tak to už je zadarmo ten co se platí je totiž v 11tt 😀

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar ty jdeš v pátek do práce?měla jsi raději zůstat doma na nemocenské v klidu ne?

jezulicka
6. dub 2011

@holubice.petra ahojky a ty jsi doma nebo chodíš do práce? 😉

jolcap
6. dub 2011

@jezulicka mě všechno strašně trvá,takže než poklidím kuchyň, ustelu a proberu se je deset pryč jinak odpo spím i dvě hodiny to je šílený, občas jdu k mamce na pokec a nebo ven jen tak

@holubice.petra jdu v ten 13tt na NT počátali mi to v caru tak nevím uvidíme v pondělí u mýho dokyho

holubice.petra
6. dub 2011

@jezulicka já jsem doma už od OPU ze začátku jsem z toho šílela a teď jsem si už zvykla... 😎

jezulicka
6. dub 2011

@holubice.petra jo?a co tak děláš přes den?já se všech ptám at získám nějaký typ...já mám kámošky všechny v práci je to na nic... 😖

jezulicka
6. dub 2011

@holubice.petra a co máš nějaké příznaky těhu?? 😅

jezulicka
6. dub 2011

holky a sledujete superstar??

jezulicka
6. dub 2011

@holubice.petra jo a jak máš vycházky?

jezulicka
6. dub 2011

@jolcap a ven jdeš třeba sama a chodíš tak po venku?mě to samu nějak nebaví.... 😠

jolcap
6. dub 2011

@jezulicka ne protože je chlap doma a on to nemusí a je fakt,že mě to taky moc nebaví je toho moc za sebou

jolcap
6. dub 2011

@jezulicka no já mám něajkej cíl, třeba do hrádku to je 3 km nebo do krámku u nás to je taky procházka a občas jde s emnou i mamka

lenkacar
6. dub 2011

@jezulicka byla mi nabídnuta práce ze známosti nedalo se to odložit více jak o týden ..bylo to přímo trapný ..musim tam jít ..táta by mě zabil,nemysli si ,že bych radši do testů nebyla doma,táta neví že se snažíme uměle ,sehnal mi práci ..

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar aha tak to jo...a tak pokud není moc náročná jako fyzicky tak uvidíš..však řekni, že se nemůžeš ted moc namáhat..

lenkacar
6. dub 2011

@jezulicka musim držet hubu ,je to náročná práce ,ale mě nic jiného nezbývá ,práce u nás neni a pokud to těhu neklapne budu za ní ráda ,v opačném případě to bude jeden velkej trapas

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar no tak si o tom prostě nevěděla když se zadaří tak hold jsi otěhotněla to se stává...a je to hodně náročné na fyzičku?neměla by jsi zvedat nic těžkého aspon v začátku určitě ne...

lenkacar
6. dub 2011

@jezulicka prodavačka potravin ,ale já tam chtěla ,jenže ne ted ..je to pitomě načasovaný ,ale jak řikam ,když to neklapne budu ráda ,že mám práci ,aspon mi necvakne,páč nebudu mít čas na nic a korunky přibudou a sociální jistoty

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar tak to jo...no ale bud opatrná...nenápadně naznač že možná jsi těhu..

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar aa od kdy nastupuješ?

lenkacar
6. dub 2011

@jezulicka to právě nesmim..u nás práce neni ,je to pitomá náhoda ..ted v pátek ,nebudu opravdu ještě vědět ani prd ..takže lhát nebudu

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar a testit máš který den?:

lenkacar
6. dub 2011

v pondělí 11.4 nejdříve,byla jsem ráda že mi to odložili ten nástup na ted ,chtěli v den ketu ..jak naschvál to bylo tim aprílem všechno

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru