Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

monnn
26. únor 2011

@missbosorka 😀 já O pozitivní 😝

missbosorka
26. únor 2011

@monnn a znameni? ja panna

monnn
26. únor 2011

@missbosorka já beránek 😉 panna to je na podzim tuším správně,že by září?

missbosorka
26. únor 2011

@monn beran.... s beranama nemam moc zkusenosti 🙂 ano, zari, panna - kriticka, uchyl na poradek a tak 🙂

monnn
26. únor 2011

@missbosorka já tvrdohlavá a opravdu to já jsem 😀

missbosorka
26. únor 2011

@monnn ted jsem si vzpomnela na jednoho berana s kterým jsem chodila, ano, tvrdohlavy jak beran ... jinak dobry 🙂) ale k sobe jsme se opravdu nehodili 🙂 Tak to budes mit brzy narozky

monnn
26. únor 2011

@missbosorka právě 😒 mě zas bude o rok víc chjo ☹

missbosorka
26. únor 2011

@monnn takove male kulatiny, co? Mne cekaji kristova leta

monnn
26. únor 2011

@missbosorka ty Tvoje roky jsou ještě kráááásnýýýýý,kdybych je bývala měla 😉 .ale nikterak si nestěžuji -to neeee 😅

missbosorka
26. únor 2011

@monnn prosim TE, dva roky, ja se po tricitce citim nejlip

monnn
27. únor 2011

@missbosorka 😀 😀 😀 zachvíli to budou tři 😉

missbosorka
27. únor 2011

@ monnn tak ja to balim, uz jsem docela ovinenna, snad brzy usnu, dobrou noc

monnn
27. únor 2011

@missbosorka dobrou taky půjdu spát 😅

jezulicka
27. únor 2011

ahojte holky přeji pěknou neděli dnes bude krásně aspon u nás svítí konečně sluníčko... 🙂

jolcap
27. únor 2011

@lenkacar no my koukali na mamuty a docela maso teda

jinak přeji všem hezký den, tady svítí slunce žblunce a je docela teplo

jezulicka
27. únor 2011

@jolcap tak jdeme dneska na procházku ne?já už se těším... 🙂

jolcap
27. únor 2011

@jezulicka no já půjdu k mamce na obídek a odpo asi ven určitě, už jsem teda byla a je tam pěkně fakt šla bych na lyže,ale to nesmím

mv
27. únor 2011

mě teda mamuti vůbec nebavili...

já dala péct plnej pekáč špízů, udělám něco sladkého na odpoledne a jdu ležet.je mi pěkně mizerně, představa zítřku v práci... 😒

jolcap
27. únor 2011

@mv občas jsme to přepli na jedničku v reklamách a ta autoškola asi byla zábavnější nevím, poslední dobou v telce nic pořádnýho není
no jo chřipka tak se koukej z toho dostat

jezulicka
27. únor 2011

@jolcap jůva ty se máš k mamce na obídek super...a jsi doma na nemocenské že?a ty jsi psla, že máš vycházky neomezeně?to máš dobré..co tak děláš celé dny..Já se tak už nudím sem říkala, aby už bylo jaro tepleji člověk více nachodí...ale už mi začínají otoky na nohách tak asi zas tak moc nepochodím.. 😠 a bude hůř..

mv
27. únor 2011

@jolcap mě manžel pořád u toho filmu říkal, jak už to začne být zajímavé i pro mě, neboť už to viděl a dřív byly konečné titulky, než jsem si v tom něco pro sebe našla. 😀

synovi je zítra, teda skoro zítra, on je 29.2. 15 let, to mě napadá, že bych se měla někde pokouknout po občance mu.

jolcap
27. únor 2011

@mv no já čekala že tam bude něco zajímavějšího a rozsekalo mě že tam byli koně to mi moc k mamutům nesedělo a pak ty pyramidy trochu slátanina
no to by si měla takový důležitý doklad

jezulicka
27. únor 2011

@mv ty jo to má dobré to má narozky jen jednou za 4 roky to je super.. 😀

petapal
27. únor 2011

holky jsem od patku po vloženi dvou mimisek a moc se bojim poboliva me podbrisek ted treba zas ne ,ale chvilema bojim se ,že to dostanu mela bych to dostat zitra podle kalendare tak se moc modlim nebo když vkladam ten crinone tak se to nemusi dostat ja jsme z toho zmatena modlim se at se drži ☹

jolcap
27. únor 2011

@jezulicka jj dostala jsem ji před OPU a mohu ven,mě ta ziima nevadí pořádně se nabalím a stačí hodinka, jinak jsem vybrakovala knihovnu a čtu si, v klidu uvařím poklidím,vyperu a válím se na gaučíku, na ty nohy jedině je mít nahoře když sedíš a říct to doktorovi

jolcap
27. únor 2011

@petapal to je normální fakt to pobolívá a je to citlivé, odpočívej a hodně pij, tělo je zblblý z těch hormonů a nejdůležitější mysli pozitivně je to těžký,ale jinak se zblázníš

jezulicka
27. únor 2011

@jolcap doktorovi jsem to řekla to je v normě to už prostě ted bude...a já ležím i s nohama zvedlýma...

jezulicka
27. únor 2011

@petapal jo je to tak bříško pobolívá jak u menstruaci jak se tam embryška zavrtávají..hlavně bud v klidu fakt lež pij,odpočívej nic nedělej.... 😉

petapal
27. únor 2011

@jolcap takže to nemusi byt k menstruaci může to byt i tak ,že se i tak uhnizduji bože ja se furt kontroluji na wc a jinak dost piju a podle toho taky furt chodim čůrat i v noci treba 3krat

petapal
27. únor 2011

@jezulicka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru