Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
28. únor 2011

@jezulicka jasně, podam hlášení 🙂

jolcap
28. únor 2011

@jezulicka
@martinkka pěkně si ty výsledky řekneme a budemem se těšit na zdolání dalšího levlu ve hře chceme mimi

vera5
28. únor 2011

@jezulicka Zeptám se, je to težký kočky mám v bytě dvě, jsou to miláčkové. Spíše je to když se dostaneš do styku s výkaly, dodržuji higienu,ale stát se může cokoliv, četla jsem, že to spíše mohu chytit z vepřového masa,pokud je špatně upraveno,ale i tak mám obavy, přece jenom jsem i jako dítě pořád tahala kočky, tak prostě chci vyřadit všechna možná rizika.

jezulicka
28. únor 2011

@vera5 to určitě to je jasné a na to se fakt zeptej...

martinkka
28. únor 2011

@jolcap zítra ti budu držet palce 🙂

jolcap
28. únor 2011

@martinkka díky, nějak věřím, že to bude, jen mě bolí jakoby žlučník a krkám

martinkka
28. únor 2011

@jolcap taky jsem věřila, že tam budou a byly tam 🙂

jolcap
28. únor 2011

@martinkka jasný návod, kdyžtak ji domaluju a budu v klidu 😀

martinkka
28. únor 2011

@jolcap dobrý nápad, to mě ani nenapadlo 😀

jolcap
28. únor 2011

@martinkka doufám,že tam něco bude jak říkáš věřila jsem,že tohle byl způsob jak nám pomoct, a taky narozdíl od většiny tady my to fakt nemůžeme říct jasně doma nám to nejde, kdyby ten zmetek fungoval třeba by to bylo v pohodě

martinkka
28. únor 2011

@jolcap vy jste oba v pořádku, ne? tak to by bylo, aby to nebylo 😀

jolcap
28. únor 2011

@martinkka jo takhle nějak to je, ale každej sám asi 😀 je mi nějak divně motá se mi hlava

lenkacar
28. únor 2011

@jolcap že by? no jo hele ,ale to už by to u vás bylo mooooc dokonalý ,tak vám ten hore ubral zasejc jinde no...

jolcap
28. únor 2011

@lenkacar zatím nevím, uvidíme to víš člověk jak se pozoruje si to i vyvolá, neboj ubral nám na radovánkách a to citelně

lenkacar
28. únor 2011

@jolcap no nevim jestli mě by to až tak vadilo ,páč jako mě zásun teda nic nedělá ..stejně to praktikujem jinak ..

lenkacar
28. únor 2011

@jolcap to je jasný ty hormony to nechutně zkreslujou ..já jsem na ně úplně kašlala na nějaký příznaky ..

jolcap
28. únor 2011

@lenkacar to my taky,ale mě je to líto,že mu to nejde normálně,docela by si to zasloužil

jolcap
28. únor 2011

@lenkacar jo právě, po gonalu jsem byla jako zfetovaná

lenkacar
28. únor 2011

@jolcap jednou i motyka spustí ,jestli takhle nebyl odvždy tak se to časem určo spraví

jolcap
28. únor 2011

@lenkacar právě že byl

lenkacar
28. únor 2011

mě bylo zle jak dlouho po potratu ..těhotně zle ..než odezněly z těla ty hormony ..

lenkacar
28. únor 2011

@jolcap jako nikdy mu to se ženskou nešlo?já myslela že nějaká ta před tebou ho zradila

jolcap
28. únor 2011

@lenkacar ne nešlo a každá se s ním rozešla kvůli tomu a i mu to řekla na plnou hubu

lenkacar
28. únor 2011

stejnak to je nespravedlivý co, kdejakej bídák si vyšu.. a hodnej chlap má takový problémy ,achjo..

jolcap
28. únor 2011

@lenkacar já byla del kámoše jediná trpělivá

lenkacar
28. únor 2011

@jolcap tak je to ale od tebe hezký moc ,nevim jestli já bych to překousla kdyby se po čase nedal dokupy ,jako problémy jsou ,ale ne až takový ..už...ale do sexu ho musim nutit to jako zůstalo

jolcap
28. únor 2011

@lenkacar to ostatní je moooc hezký takže třeba se jendou k tomu dobereme

lenkacar
28. únor 2011

a určo neni tvůj chlap jedinej ,i můj brácha prý má veliké problémy ,co říká jeho mladá přítelkyně ,mají sex co 5měs.až budou chtít děcko ,nevim ,nevim..a to je mladej kluk ,asi je toho spousty jen se o tom veřejně nemluví

jolcap
28. únor 2011

@lenkacar my ho za dva roky měli jednou po viagře a ta už taky nefunguje

lenkacar
28. únor 2011

snad to dobře u vás dopadne ..páč to mimi může hodně věcí změnit ..nekoukali jste na telku jak se probudila z komatu a on jí měl doma a jak řekli ,že mu porodila dceru,no teda jako on jí měl doma místo nafukovačky ne? 😕 se divim ,že to neni trestný ,když je v komatu jí ošukat .. 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru